Canon IXUS 160

IXUS 160

Esnek, eğlenceli ve yanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük olan bu şık Smart Auto özellikli 20 Megapiksel IXUS, herkesin zahmetsizce Canon kalitesinde güzel fotoğraflar ve HD filmler çekebilmesini sağlar.

IXUS 160

Avantajlar

 • Ultra ince IXUS ile tarz ve basitliği cebinizde taşıyın
 • Yakında veya uzakta, tüm en iyi anlarınızı yakalayın
 • 20 MP ile etkileyici ayrıntılara sahip çekimler yapın
 • Smart Auto kullanarak bas-çek özelliğiyle güzel fotoğraflar yakalayın
 • Creative Filtreler'le eğlenin ve deneyler yapın

Detaylı Özellikler

Canon IXUS 160 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Cep boyutunda mükemmel fotoğraflar


Çantanızda veya cebinizde kolayca taşıyabileceğiniz kadar küçük olan ultra ince ve şık IXUS 160, bulunduğunuz her yerde yüksek kaliteli fotoğraflar ve filmleri kolayca çekmenize imkan tanır.

Uzak ve yakın çekim yapın


28 mm genişliğinde 8x optik zum lensin esnekliğini kullanarak her anın fotoğrafını kolayca çekin. 8x optik zum özelliğini kullanarak uzaktaki nesnelere yakınlaşın veya 16x ZoomPlus özelliğiyle kalite kaybı olmadan çok daha yakından çekim yapın.

En iyi hatıralarınız için olağanüstü ayrıntılar


Olağanüstü kalitede ayrıntılı görüntülerin keyfini çıkarın. Fotoğraf karelerini esnek şekilde oluşturun ve kırpın veya 20,0 Megapikselle etkileyici poster boyutunda baskılar alın.

Zahmetsizce çekilmiş nefes kesici görüntüler


Her koşulda sizin için en uygun fotoğraf makinesi ayarlarını seçen Smart Auto ile kolayca etkileyici fotoğraflar ve filmler çekebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken hedefe yönelip çekmektir. Fotoğraf makinenizin kullanımı ve işlevlerine ilişkin kolay ve hızlı takip edilebilir kılavuz için Yardım Düğmesini kullanın.

Yaratıcılığınızla oynayın


Çeşitli Yaratıcı Filtreleri deneyin ve keyfini çıkarın. Balık gözü lens bozulması efekti yaratabilir, fotoğraf ve filmlerdeki sahneleri minyatür ölçekli modeller gibi gösterebilir ve birçok farklı efekti kullanabilirsiniz.

HD filmler parmak uçlarınızda


Harika filmler çekmek eğlenceli ve kolay. Tek bir tuşa dokunarak zahmetsiz bir şekilde harika HD filmler (720p) çekebilirsiniz. Optik zum özelliğini kullanarak film çekmenin yaratıcı çok yönlülüğünü keşfederken, yüksek kaliteli, net sonuçların keyfini çıkarın.

Kişisel dokunuş ekleyin


Parlaklık ve renk yoğunluğu gibi resim ayarlarını hızlı ve kolay şekilde kontrol ederek özgün fotoğraflar çekin. Canlı Kontrol Denetimi'ni kullanarak sonuçları çerçeveleme yaparken önizleyin ve sonuçları arkadaşlarınızla 6,8 cm (2,7 inç) LCD ekranda paylaşmanın keyfini çıkarın. Canon Connect Station'la birlikte kullanarak fotoğraflarınızı ve filmlerinizi sosyal medya siteleri ve çevrimiçi albümlerde kolayca paylaşın ve aileniz ve arkadaşlarınızla HD TV'de keyifle izleyin.

Harika insan çekimleri


Yüz Algılama teknolojisi sayesinde arkadaşlarınızın mükemmel fotoğraflarını çekin. Tek bir karede birden çok yüzü algılarken odağı ve en uygun parlaklığı korur. Yüz Algılama özelliği ayrıca olağandışı ışık koşullarında bile doğal cilt tonlarının korunmasını sağlar.

Eco Modu


Günübirlik geziler için ideal. Eco Modu, pil tüketimini azaltarak şarj edilebilen Lityum-iyon pilin tek bir şarjıyla daha fazla fotoğraf çekebilmenizi sağlar.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon IXUS 160, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

20.0MP_CCD

20 Megapiksel

8x optical zoom with wide-angle

8x optik zum ve geniş açı

16x ZoomPlus

Harika bir kaliteyle 16x'e kadar zum

Digic4 Plus

Güçlü DIGIC işleme

Auto mode with 32-scene detection

32 sahne tespiti özellikli otomatik mod

720p movies

720p filmler

Optimises people shots

İnsan çekimlerini optimize eder

Instantly capture movies

Hızlı film çekin

Eco Mode

Daha fazla çekim için enerji tasarrufu

Instant help

Hızlı yardım

Compatible with Canon Connect Station

Canon Connect Station ile uyumludur

 • Dijital Fotoğraf Makinesi IXUS 160

 • Bilek Askısı WS-800 

 • Pil Paketi NB-11L

 • Pil Şarj Cihazı CB-2LFE 

 • AC Kablosu 

 • Kullanım Kılavuzu Seti

IXUS 160 Derecelendirmeler ve incelemeler