Canon IXUS 165

IXUS 165

Bu şık 20 Megapiksel IXUS'u her kullandığınızda harika netlikte ve ayrıntılı sonuçların keyfini zahmetsiz çekim ile çıkarın. Birçok akıllı özelliğine rağmen her yere yanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük.

Avantajlar

 • Şık, basit, ultra ince ve taşınması kolay IXUS
 • Yakında veya uzakta, tüm en iyi anlarınızı yakalayın
 • 20 MP ile etkileyici ayrıntılara sahip çekimler yapın
 • Smart Auto kullanarak bas-çek özelliğiyle güzel fotoğraflar yakalayın
 • Intelligent IS ile net fotoğraflar ve sarsıntısız filmler

Detaylı Özellikler

Canon IXUS 165 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Cep boyutunda mükemmel fotoğraflar


IXUS 165 herkesin her zaman yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekebilmesini kolaylaştırır. Üstelik şık, ultra ince tasarımıyla cebinize veya çantanıza kolayca sığar.

Uzak ve yakın çekim yapın


28 mm genişliğinde 8x optik zum lensin esnekliğini kullanarak her anın fotoğrafını kolayca çekin. 8x optik zum özelliğini kullanarak uzaktaki nesnelere yakınlaşın veya 16x ZoomPlus özelliğiyle kalite kaybı olmadan çok daha yakından çekim yapın.

En iyi hatıralarınız için olağanüstü ayrıntılar


Olağanüstü kalitede ayrıntılı görüntülerin keyfini çıkarın. Fotoğraf karelerini esnek şekilde oluşturun ve kırpın veya 20,0 Megapikselle etkileyici poster boyutunda baskılar alın.

Her zaman güzel ve net sonuçlar


Akıllı optik Görüntü Sabitleyici sayesinde fotoğraf makinesini titretme endişesine son. Bu fotoğraf makinesi çekim koşullarına otomatik uyum sağlayarak net, ayrıntılı fotoğraflar ve videolar sunar.

HD filmler parmak uçlarınızda


Harika filmler çekmek eğlenceli ve kolay. Hareket halindeyken veya tam zum durumundayken bile tek bir tuşa dokunarak mükemmel HD filmler (720p) çekebilirsiniz.

Zahmetsizce çekilmiş nefes kesici görüntüler


Her koşulda sizin için en uygun fotoğraf makinesi ayarlarını seçen Smart Auto ile kolayca etkileyici fotoğraflar ve filmler çekebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken hedefe yönelip çekmektir. Fotoğraf makinenizin kullanımı ve işlevlerine ilişkin kolay ve hızlı takip edilebilir kılavuz için Yardım Düğmesini kullanın.

Harika insan çekimleri


Yüz Algılama teknolojisi sayesinde arkadaşlarınızın mükemmel fotoğraflarını çekin. Tek bir karede birden çok yüzü algılarken odağı ve en uygun parlaklığı korur. Yüz Algılama özelliği ayrıca olağandışı ışık koşullarında bile doğal cilt tonlarının korunmasını sağlar.

Yaratıcılığınızla oynayın


Çeşitli Yaratıcı Filtreleri deneyin ve keyfini çıkarın. Balık gözü lens bozulması efekti yaratabilir, fotoğraf ve filmlerdeki sahneleri minyatür ölçekli modeller gibi gösterebilir ve birçok farklı efekti kullanabilirsiniz.

Kişisel dokunuş ekleyin


Parlaklık ve renk yoğunluğu gibi resim ayarlarını hızlı ve kolay şekilde kontrol ederek özgün fotoğraflar çekin. Canlı Kontrol Denetimi'ni kullanarak sonuçları çerçeveleme yaparken önizleyin ve sonuçları arkadaşlarınızla 6,8 cm (2,7 inç) LCD ekranda paylaşmanın keyfini çıkarın. Canon Connect Station'la birlikte kullanarak fotoğraflarınızı ve filmlerinizi sosyal medya siteleri ve çevrimiçi albümlerde kolayca paylaşın ve aileniz ve arkadaşlarınızla HD TV'de keyifle izleyin.

Eco Modu


Günübirlik geziler için ideal. Eco Modu, pil tüketimini azaltarak şarj edilebilen Lityum-iyon pilin tek bir şarjıyla daha fazla fotoğraf çekebilmenizi sağlar.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon IXUS 165, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

20.0MP_CCD

20 Megapiksel

8x optical zoom with wide-angle

8x optik zum ve geniş açı

16x ZoomPlus

Harika bir kaliteyle 16x'e kadar zum

Steady shots in every situation

Her durumda sabit görüntüler ve filmler

Digic4 Plus

Güçlü DIGIC işleme

Auto mode with 32-scene detection

32 sahne tespiti özellikli otomatik mod

720p movies

720p filmler

Optimises people shots

İnsan çekimlerini optimize eder

Instantly capture movies

Hızlı film çekin

Eco Mode

Daha fazla çekim için enerji tasarrufu

Instant help

Hızlı yardım

Compatible with Canon Connect Station

Canon Connect Station ile uyumludur

 • Dijital Fotoğraf Makinesi IXUS 165

 • Bilek Askısı WS-800 

 • Pil Paketi NB-11L

 • Pil Şarj Cihazı CB-2LFE 

 • AC Kablosu 

 • Kullanım Kılavuzu Seti

IXUS 165 Derecelendirmeler ve incelemeler