Canon IXUS 265 HS

IXUS 265 HS

Harekete yaklaşmanızı sağlayan 12x zoom lens ve anılarınızı anında paylaşmanıza olanak tanıyan Wi-Fi özelliklerine sahip bu ince ve şık fotoğraf makinesiyle hayatın sizi götürdüğü her yerde Canon görüntü kalitesini cebinizde taşıyın.

IXUS 265 HS

Avantajlar

 • 16 MP HS Sistemi ile anılarınızın hak ettiği kaliteye ulaşın
 • Ultra geniş açı sayesinde herkesi tek bir kareye sığdırın veya güçlü optik zoom ve ZoomPlus ile uzaktaki nesneleri yakınlaştırın
 • Wi-Fi ve NFC ile akıllı telefonunuzla kolay bağlantı ve sosyal ağlarda paylaşım
 • Görüntü Sabitleyici ve Intelligent IS sayesinde bulanık fotoğraflara ve filmlere son
 • Creative Shot, size hiç çaba harcatmadan çekimlere sanatsal bir açı ekler
 • Smart Auto, tüm fotoğraf makinesi ayarlarını yaparak kolayca olağanüstü görüntüler çekmenizi sağlar
 • Hybrid Auto ile gününüzü bir filmle özetleyin.
 • Yaşam tarzınıza uyan, şık ve ultra kompakt gövdeli fotoğraf makinesini seçin

Detaylı Özellikler

Canon IXUS 265 HS hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kaliteden ödün vermeden her bir ayrıntıyı yakalayın


24x ZoomPlus özelliğine sahip güçlü 12x zoom lens, uzaktaki nesnelere netlik veya ayrıntılardan ödün vermeden tam anlamıyla yakınlaşmanızı sağlar. Geniş insan grubu ve büyüleyici manzara çekimleri için mükemmel 25 mm ultra geniş açı sayesinde kareye daha fazla içerik sığdırabilirsiniz.

Saklamaya değer görüntüler


Güzel görüntüler ölümsüzleştirdikleri anlar kadar değerli olduğu için HS Sistemi düşük ışıkta bile bu görüntülere hak ettikleri kaliteyi sağlayacak şekilde tasarlandı. Gelişmiş DIGIC 4+ işlemci ve 16 Megapiksel arkadan aydınlatmalı CMOS sensörüne sahip HS Sistemi, sahneyi tüm ayrıntıları, renkleri ve ortamıyla tıpkı gözlerinizle gördüğünüz şekilde yansıtan net fotoğraflar oluşturur.

Intelligent IS ile net çekimler


Optik Görüntü Dengeleyici, düşük ışıkta veya tamamen zoom yaptığınızda net görüntüler çekmek için vazgeçilmez bir özelliktir. Fotoğraf makinesi, Canon'un Intelligent IS teknolojisini içermesi sayesinde 8 seçenek arasından en uygun Görüntü Dengeleyici modunu otomatik olarak seçerek net ve ayrıntılı fotoğraflar ve filmler sunar.

Her zaman bağlı kalın


Fotoğraf makinesini akıllı telefonunuza bağlamak için Wi-Fi ve NFC özelliklerinden yararlanarak en son görüntülerinizi tüm dünyayla paylaşın. Bağlandıktan sonra akıllı telefonunuzu kullanarak görüntülerinize GPS konumları ekleyebilir veya uzaktan çekim işleviyle kendinizi de çektiğiniz kareye dahil edebilirsiniz. Wi-Fi ayrıca kolay çevrimiçi paylaşım ve yedekleme için yazıcılar, bilgisayarlar ve diğer uyumlu cihazlara bağlanmanızı sağlar.

Creative Shot


Creative Shot ile orijinalliği zahmetsizce yakalayın. Bir fotoğraf çektiğinizde, fotoğraf makinesi görüntüyü analiz edip aynı nesneyi çeşitli şaşırtıcı ve sanatsal şekillerde yakalayarak otomatik olarak oluşturulan beş yaratıcı görüntüyle birlikte değiştirilmemiş orijinal bir fotoğraf oluşturur. Filtre kategorinizi seçerek tercih ettiğiniz Creative Shot filtreleriyle görüntüler çekebilirsiniz.

Elinizdeki uzmanlık


Sahneyi algılayarak 32 değişken (filmlerde 21) arasından mükemmel ayarları seçen Smart Auto, sayesinde zahmetsizce basıp çekerek mükemmel fotoğraflara ve filmlere imza atın. Hybrid Auto, ayrıca Smart Auto ile fotoğraf çekmenizi ve her çekimden önce 4 saniyelik bir film klibi çekerek bunları eğlenceli bir HD (720p) film halinde birleştirmenizi sağlar.

Unutulmaz filmler


MP4 formatında üstün kaliteli, Full HD (1080p) filmler çekin. Intelligent IS, yürürken veya hareketli bir aracın içinden çekim yaparken bile sabit sonuçlara ulaşmanızı sağlayarak tam anlamıyla büyüleyici çekimler yapmanıza olanak tanır. Eve ulaştığınızda HDMI-CEC bağlantısını kullanarak filminizi uyumlu bir HDTV'de izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Farkı gözlerinizle görün


Geniş LCD ekran, tüm açılardan üstün görüntüleme sunar, çekiminizi mükemmel bir çerçeveye yerleştirme olanağı sağlar, fotoğraflarınıza ve videolarınıza her seferinde yeniden hayranlık duyma fırsatını yakalamanıza yardımcı olur.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon IXUS 265 HS, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

25mm Wide 12x

12x optik zum ve ultra geniş açı

24x ZoomPlus

Mükemmel kaliteli 24x zum

Great low-light shots

Düşük ışıkta harika çekimler

16MP_CMOS

16,0 Megapiksel CMOS

Digic4 Plus

Güçlü DIGIC işleme

Steady shots in every situation

Her durumda sabit görüntüler ve filmler

Share and backup images wirelessly

Kablosuz olarak görüntü paylaşın ve yedekleyin

NFC simplifies smartphone sharing

NFC, akıllı telefon ile paylaşımı kolaylaştırır

Creative Shot

Tek bir çekimle 6 tane birbirinden farklı görüntü

Hybrid Auto

Film özeti ile kolay çekim

1080p movies

1080p filmler

7.5 cm (3.0") LCD

7,5 cm (3,0 inç) LCD

Auto mode with 32-scene detection

32 sahne tespiti özellikli otomatik mod

Eco Mode

Daha fazla çekim için enerji tasarrufu

 • IXUS 265 HS

 • Kullanıcı Kılavuzu Seti

 • Pil Paketi NB-11LH

 • Pil Şarj Cihazı CB-2LFE

 • Bilek Askısı WS-800

 • AC Kablosu

IXUS 265 HS Derecelendirmeler ve incelemeler