PowerShot D30

Sağlam ve güvenilir PowerShot D30 ile 25 m derinliğe kadar gelişmiş su altı performansının keyfini çıkarın. Her türlü dış mekan macerası için ideal olan bu makinede muhteşem çekimler için HS System ve heyecanı takip etmek için GPS bulunur.

PowerShot D30

Avantajlar

 • Aktif dış mekan maceraları için kompakt ve sağlam dijital fotoğraf makinesi
 • 25 m'ye kadar su geçirmez, 2 m'ye kadar yüksekten düşmelerde darbeye karşı dayanıklı, donmaya karşı dayanıklı (-10 °C) ve toz geçirmez fotoğraf makinesi ile su altında daha derine inin
 • 12,1 Megapiksel HS System ile düşük ışıkta bile güzel sonuçlar
 • Intelligent IS ile 28 mm, 5x optik zoom
 • Su Altı modu ve Özel Beyaz Dengesi ile mükemmel su altı çekimleri
 • Çekimleri etiketlemek ve yolculuğunuzu kaydetmek için GPS özelliği
 • Günışığı LCD moduna sahip 7,5 cm (3,0 inç) PureColor II LCD'yi kullanarak parlak ışıkta daha kolay görüntüleme elde edin
 • Optik zoom ve HDMI ile Full HD filmler (1080p)
 • Smart Auto (32 sahne) ile yalnızca makinenizin düğmesine basın ve çekim yapın
 • Film Özeti ve Süper Yavaş Çekim Film ile hareketi yakalamak için daha fazla seçeneğe sahipsiniz

Detaylı Özellikler

Canon PowerShot D30 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Dayanıklı fotoğraf makinesi, gelişmiş su geçirmezlik performansı


Bu kompakt ve sağlam dijital fotoğraf makinesi, 25 m derinliğe kadar su altında çekim yapmanızı sağlayan mükemmel bir su geçirmezlik performansı sunar. Zorlu koşullara uygun yapıdaki PowerShot D30 ayrıca, 2 m¹'ye kadar yüksekten düşmelerde darbelere karşı dayanıklıdır, -10°C'ye kadar düşük sıcaklıklarda kullanılabilmesi için donmaya karşı dayanıklıdır ve tamamen toz geçirmezdir, bu özellikleri ile snowboard'dan tüplü dalışa kadar en heyecanlı dış mekan aktiviteleri için idealdir. Ayrıca "çocuklara karşı dayanıklı" olup aile maceralarında çocukların özensiz kullanımından zarar görmez.

Muhteşem su altı çekimleri


Yüksek hassasiyetli 12,1 Megapiksel CMOS sensörü ile güçlü DIGIC 4 işlemcisinin özel bir kombinasyonu olan HS System ile her türlü ışıkta harika çekimler yapar. HS System, su altı ortamlarının tipik özelliği olan düşük ışıkta harikalar yaratırken Su Altı modu ve Özel Beyaz Dengesi, derinlerdeki doğal renklere göre hızlı bir şekilde ayarlama yapmanızı sağlar, böylece gerçek su altı atmosferini yakalamak çok daha kolay olur. Deniz yaşamının net, berrak yakın çekimleri için Su Altı Makro'yu kullanın.

28 mm, 5x optik zoom; Akıllı IS


28 mm geniş açı ile panoramik manzara ve harika grup çekimleri yapın; yakınlaşmak için 5x optik zoom özelliğini kullanın. Akıllı IS özelliği hareket halindeyken, tam zoom yaparken ya da düşük ışıkta bile optik Görüntü Sabitleyiciyi 7 moddan uygun olan sahneye otomatik olarak ayarlayarak fotoğraf ve videoların keskinliğini ve ayrıntısını korur.

GPS²


GPS özelliği, fotoğraf ve videolarınızın konumunu etiketlerken Kaydedici işlevi yolculuğunuzun kaydını tutar. Çekim konumlarını belirlemek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için ürünle birlikte verilen Harita Yardımcı Programı yazılımını kullanın.

Günışığı moduna sahip 7,5 cm (3,0 inç) PureColor II LCD


Geniş 460.000 nokta LCD ekranı kullanırken ister parlak güneş ışığında, ister su altında olun mükemmel görünürlüğün keyfini çıkarın. Çok parlak koşullarda gelişmiş netlik sağlayan Günışığı Modu, maksimum parlaklık için daha yüksek güce sahip LED arka ışığını etkinleştirir. Dokunma Kontrollü etkin ekran, eldiven taktığınızda bile resimlerin rahatça görüntülenebilmesini sağlar.

Full HD filmler


Optik zoom ile anında Full HD (1080p) filmler kaydetmek için film düğmesini, görüntüleri sabit tutmak için Akıllı IS özelliğini kullanın. HDMI bağlantı noktası yoluyla görüntüleri HDTV'de yüksek kalitede izlemenin keyfini çıkarın.

Smart Auto (32 sahne)


Sahneyi algılayıp 32 değişken (filmlerde 21 değişken) arasından en uygun ayarları seçen Smart Auto ile harika fotoğraf ve filmleri zahmetsizce çekin.

Özel film modları


Hareketi yakalamak için kullanabileceğiniz daha fazla seçeneğin keyfini çıkarın. Film Özeti, her fotoğraf çekiminden önce 4 saniyeye kadar kayıt yapar ve günün filmlerini bonus HD filminde birleştirir. Süper Yavaş Çekim Film ile hızlı hareketi yavaşlatın.

¹Darbe dayanımı test yöntemleri bu ürüne özgüdür ve ürünün hasar görmeyeceğine veya arıza yapmayacağına dair bir garanti vermez.
²GPS kullanımı bazı ülkelerde veya bölgelerde sınırlandırılmış olabilir. GPS kullanımı, elektronik cihaz kullanımının sınırlı olması da dahil olmak üzere çalıştırıldığı ülkelerin ve bölgenin yasa ve düzenlemeleriyle uyumlu olmalıdır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PowerShot D30, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Great low-light shots

Düşük ışıkta harika çekimler

25m waterproof

Havuz ve aletli dalış için ideal

2.0m shockproof

Darbelere ve düşürmelere dayanıklıdır

Great for skiing

Kayak için mükemmel

Tag shots and log your journey

Çekimleri etiketleyin ve yolculuğunuzun günlüğünü tutun

5x optical zoom with wide-angle

5x optik zoom ve geniş açı

12.1 Megapixel CMOS

12.1 Megapiksel CMOS

Steady shots in every situation

Her durumda sabit görüntüler ve filmler

Powerful DIGIC processing

Güçlü DIGIC işleme

Wide viewing angle, high contrast

Geniş görüş açısı, yüksek kontrast

Sunlight LCD

Güneşli koşullar için gelişmiş görünürlük

Tap or tilt to scroll images

Görüntüleri kaydırmak için dokunun veya eğin

1080p movies

1080p filmler

Auto mode with 32-scene detection

32 sahne tespiti özellikli otomatik mod

Great underwater close-ups

Su altında yakın çekimler için mükemmel

View stills and videos on TV

TV'nizde fotoğraflara bakın ve videoları izleyin

 • Dijital Fotoğraf Makinesi PowerShot D30

 • Bilek Askısı WS-DC8

 • Pil Paketi NB-6LH

 • Pil Şarj Cihazı CB-2LYE

 • AC Kablosu

 • Kullanım Kılavuzu Seti

PowerShot D30 Derecelendirmeler ve incelemeler