25x zum özelliğiyle fotoğraflar ve videoların güç merkezi

1,0 tip sensörün üst düzey görüntüleme performansıyla 25x zum lensin çok yönlülüğünü bir araya getiren PowerShot G3 X mükemmel kalitede fotoğraf ve film çeker. Kapsamlı uzman özellikler ve kontroller, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Scott Bass'a sahip PowerShot G3 X Tanıtımı

 Scott Bass'a sahip PowerShot G3 X Video Oynatma

25x süper zum lensle birlikte büyük sensör performansı

1,0 tipi sensörle birlikte keskin, 24 mm ve ultra geniş açılı zum lens uzak veya yakın demeden tüm nesneleri olağanüstü ayrıntılarıyla yakalamanızı sağlar. Fotoğraf ya da film çekerken PowerShot G3 X, sahneleri güzel bir arka plan bulanıklığıyla yakalamanızı ve düşük ışıkta bile net görüntü elde etmenizi sağlar.

Düşük Işıkta Harika

1,0 tipi 20,2 Megapiksel CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemci sayesinde tüm şartlarda, düşük ışıkta bile, canlı ve net görüntü yakalamanın keyfini çıkarın.

Düşük_Işık

Üstün Canon optik donanımı

25x optik zum ve 9 yapraklı diyafram ile PowerShot G3 X geniş manzaralar, güzel bir arka plan bulanıklığına sahip portreler ve uzak mesafeleri en ince ayrıntısına kadar yakalamak için idealdir.

0%

  Yakınlaştırmak için kaydırın

  Keskin

  Her zaman net sonuçlar

  Akıllı optik Görüntü Sabitleyici sayesinde fotoğraf makinesini titrettiğinizde artık endişelenmenize gerek yok. Bu fotoğraf makinesi çekim koşullarına otomatik olarak uyum sağlar ve tam zum durumunda veya düşük ışık koşullarında elde çekim yaparken bile net, ayrıntılı fotoğraflar ve videolar ortaya çıkarır. Buna ek olarak 5 eksenli film sabitleme sayesinde filmleriniz etkileyici bir şekilde sabit olacak.

  Kolayca çekin, bağlanın ve paylaşın

  Hevesli film yapımcıları için gelişmiş film özellikleri

  İstediğiniz kare hızını seçerek nefes kesici Full HD filmler oluşturun ve tam manuel kontrol, MF Artırma ve HDMI canlı çıkışı gibi uzman özelliklerden yararlanın. Mikrofon ve kulaklık jaklarıyla oluşturulan çok yönlü ses kaydetme özelliği, yüksek ses kalitesine sahip filmler oluşturmanıza yardımcı olurken Gelişmiş 5 eksenli Dinamik Görüntü Sabitleyici, çekiminiz için steadicam tarzı sabitlik sağlar.

  Uzman seviyede kontroller, yaratıcılığınızı ifade etmenize yardımcı olur

  Büyük, yüksek çözünürlüklü (1.620k nokta), eğilebilir LCD dokunmatik ekran, farklı kadran çeşitleri ve özelleştirme seçenekleri kontrolün sizde olmasını sağlar, böylece yaratıcılığınızı ifade edebilirsiniz. Filmlerde hassas ve net içeri odak için Dokunmatik AF'yi kullanın ve kusursuz hareket Lens Kontrol Halkası ile önemli ayarlara anında erişin. RAW dosya desteği, dahili ND filtre ve AMPÜL pozlama modu, yaratıcı seçeneklerinizi genişletir.

  Tüm koşullarda bir profesyonel gibi çekim yapın

  Hızlı otomatik odaklama ve 5,9 fps sürekli çekim, daha fazla hareket yakalamanızı sağlar. DSLR seviyesinde kullanım için yüksek çözünürlüklü elektronik vizör takabilirsiniz. Canon Speedlite flaşlar ve lens filtreleriyle yaratıcılığınızı bir adım ileri taşıyın ve ışığı kontrol edin.

  Tüm hareketi yakalayın

  5,9 fps sürekli çekim özelliğiyle mükemmel aksiyon çekimlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte fotoğraf makinesi, hafıza kartı dolana kadar 5,9 fps'de çekim yapmaya devam edeceği için tek bir anı bile kaçırmayacaksınız.

  0%

   Her havada çekim yapmaya devam edin

   Hızlı AF ve 5,9 fps sürekli çekim ile hızlı hareketleri kolayca yakalayarak toz ve su geçirmez gövde sayesinde yağmur, çamur, kar demeden tüm şartlarda çekim yapmaya devam edin.

   PowerShot G3X

   PowerShot G3X

   Yaratıcılığınızı genişletin

   Yüksek çözünürlüklü elektronik vizör ve EOS Speedlite flaşlar gibi opsiyonel aksesuar çeşitleriyle yaratıcılığınızı bir adım ileri taşıyın.

   Teknik Özellikler

   Ultra geniş açılı 25x optik zum

   Ultra geniş açılı 25x optik zum

   Parlak süper zum lens<

   Parlak süper zum lens

   Üstün kalitede sonuçlar için büyük sensör

   Üstün kalitede sonuçlar için büyük sensör

   20,2 Megapiksel CMOS

   20,2 Megapiksel CMOS

   Güçlü DIGIC işleme

   Düşük ışıkta harika çekimler

   Güçlü DIGIC işleme

   Güçlü DIGIC işleme

   Çeşitli en boy oranlarında RAW

   Çeşitli en boy oranlarında RAW

   Fine manuel kontrol lens halkası

   Fine manuel kontrol lens halkası

   Filmlerde diyafram, enstantane hızı ve ISO kontrolü

   Filmlerde diyafram, enstantane hızı ve ISO kontrolü

   24p'den 60p'ye varan Full HD kare hızları

   24p'den 60p'ye varan Full HD kare hızları

   Kablosuz olarak görüntü paylaşın ve yedekleyin

   Kablosuz olarak görüntü paylaşın ve yedekleyin

   Toz ve su geçirmez

   Toz ve su geçirmez

   Tam teknik özellikleri görüntüleyin

   Sürücüler, yazılım, ürün yazılımı ve kılavuzları indirin.

   Ürün desteği