Canon PowerShot SX520 HS

PowerShot SX520 HS

Her olayı çarpıcı detaylarıyla yakalayan çok yönlü ultra taşınabilir 42x zum fotoğraf makinesi. Kolaylığın keyfini çıkarın ya da fotoğrafçılık yeteneklerinizi geliştirin ve kendinizi yaratıcı kontrol ile ifade edin.

Avantajlar

 • Ev ve dışarısı için çok yönlü kompakt fotoğraf makinesi
 • Paylaşmaktan gurur duyacağınız yüksek kaliteli sonuçlar
 • Gece ya da gündüz hatırlamak istediğiniz anları kolayca yakalayın
 • Yaratıcı kontrol ile deneysel çalışmalar yapın ve eğlenin
 • Güzel Full HD filmler parmak uçlarınızda

Ayrıntılı Özellikler

Canon PowerShot SX520 HS hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Çok Yönlü Zum Gücü


Bu kompakt köprü fotoğraf makinesi ile zengin detaylı uzun mesafe yakın çekimlerinden grup fotoğraflarına ve nefes kesen manzaralara kadar her şeyi yakalayın. Gittiğiniz her yere kolayca götürebileceğiniz küçük ve hafif gövdesinde dev bir 42x optik zuma sahiptir.

Nesnenizin izini çaba sarf etmeden sürün


Uzaktaki nesnelerin izini sürmek yüksek zum ile oldukça basittir. Yalnızca bir tuşa basın ve Zum Çerçeveleme Yardımı fotoğraf makinesini hızlı bir şekilde sahneden uzaklaştırarak özneyi yeniden bulabilmenizi ve düğmeyi bıraktığınızda tekrar yakınlaştırabilmenizi sağlar. Geliştirilmiş Otomatik mod nesne çerçeveden çıktığında otomatik olarak uzaklaşır ve nesnenin ön ayarlı boyutunda kalmasında size yardımcı olur.

Rahat ve sabit çekim


Sizin rahatlığınız için tasarlandı, tam zumda bile daha sabit çekimlerin keyfini çıkarabilir ve geliştirilmiş ergonomik tutma yeri ile rahat bir şekilde uzun süreli çekimler yapabilirsiniz.

Her ışıkta net çekimler


Görüntüleriniz gece ya da gündüz fark etmeden tıpkı sizin hatırladığınız gibi kalacak. Canon’un HS System'i düşük ışıkta harikalar yaratır ve bu da size değerli anların gerçek atmosferini tripod ya da flaş kullanmadan yakalamanızda yardımcı olur. 16,0 Megapiksel muhteşem kalitenin, ayrıntılı görüntülerin ve poster boyutunda baskıların keyfini çıkarabileceksiniz anlamına gelir.

Her zaman net sonuçlar


Akıllı optik Görüntü Sabitleyici sayesinde fotoğraf makinesini titrettiğinizde artık endişelenmenize gerek yok. Bu fotoğraf makinesi otomatik olarak uyum sağlar ve tam zumda veya düşük ışıkta elle çekim yaparken bile ayrıntılı ve net fotoğraf ve video çekimini garanti eder.

Kolayca çekilmiş nefes kesici görüntüler


Smart Auto ile harika fotoğraflar ve filmler çekmek artık bir çaba olmaktan çıkıyor. Smart Auto sahne ne olursa olsun sizin için en uygun fotoğraf makinesi ayarlarını seçer. Hybrid Auto gün içinde çektiğiniz tüm fotoğrafların keyfini çıkarabileceğiniz eğlenceli bir HD (720p) film özetini yaratır.

Her zaman anı yakalayın


Hayat uçup gidiyor. Tek bir değerli anı bile kaçırmayın ve yüksek hızlı sürekli çekim özellikli bu yüksek tepkili fotoğraf makinesi ile hareketli görüntüleri yakalayın.

Yaratıcılığınızla oynayın


Yaratıcılığınızla ailenizi ve arkadaşlarınızı şaşırtın. Creative Shot aynı nesnenin farklı sanatsal efektli altı görüntüsünü otomatik olarak yakalar. Ya da balık gözünden, fotoğraflardaki ya da filmlerdeki sahneleri minyatür ölçekli modeller gibi göstermeye kadar uzanan farklı yaratıcı modları keşfedin.

Becerilerinizi geliştirin


Tam Manuel kontrolün yaratıcı imkanlarını keşfedin. Fotoğrafçılık becerilerinizi geliştirmek için fotoğraf makinesine giren ışıkla deneyler yapın ve yaratıcılığınızı bir üst seviyeye taşıyın.

Gerçekçi filmler parmak uçlarınızda


Harika filmler yapmak artık çok kolay. Tek bir tuşla stereo sesli Full HD 30 fps üstün kaliteli filmler çekebilirsiniz. Yüksek kaliteli net sonuçların keyfini çıkarmaya hareket halinde yaptığınız çekimlerde de devam edin.

Ürün Teknik Özellikleri

Canon PowerShot SX520 HS, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

42x ultrazoom with ultra-wide-angle

Ultra geniş açılı 42x ultra zum

ZoomPlus84x

Mükemmel kaliteyle 84x'e kadar zum

Great low-light shots

Düşük ışıkta harika çekimler

16MP_CMOS

16,0 Megapiksel CMOS

Digic4 Plus

Güçlü DIGIC işleme

Find your subject easily at full zoom

Tam zum ayarında nesnenizi kolayca bulun

Creative Shot

Tek bir çekimle 6 tane birbirinden farklı görüntü

Steady shots in every situation

Her durumda sabit görüntüler ve filmler

1080p movies

1080p filmler

7.5 cm (3.0") LCD

7,5 cm (3,0 inç) LCD

Extra control

Ekstra kontrol

Hybrid Auto

Film özeti ile kolay çekim

Auto mode with 32-scene detection

32 sahne tespiti özellikli otomatik mod

10 shots per second burst mode

Saniyede 10 çekim yapan seri çekim modu

Aperture and shutter speed control

Diyafram ve enstantane hızı kontrolü

Instantly capture movies

Hızlı film çekin

Eco Mode

Daha fazla çekim için enerji tasarrufu

 • PowerShot SX520 HS
 • Boyun Askısı NS-DC11
 • Lens Kapağı
 • Pil Paketi NB-6LH
 • Pil Şarj Cihazı CB-2LYE
 • AC Kablosu
 • Kullanım Kılavuzu Seti