Canon PowerShot SX600 HS

PowerShot SX600 HS

İnce ve cep boyutunda tasarımının yanı sıra güçlü 18x zoom özelliğine sahip PowerShot SX600 HS yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek için gereken tüm ihtiyaçları sunar, Wi-Fi özelliğiyle çekimlerinizi çevrimiçi olarak kolaylıkla paylaşmanızı sağlar.

PowerShot SX600 HS

Avantajlar

 • Ultra geniş açı sayesinde herkesi tek bir kareye sığdırın veya 18x optik zoom ve 36x ZoomPlus ile uzaktaki nesneleri yakınlaştırın
 • Hiçbir fotoğraf fırsatını kaçırmamanız için kompakt, ince ve taşınabilir
 • 16 MP HS Sistemi ile anılarınızın hak ettiği kaliteye ulaşın
 • Görüntü Sabitleyici ve Intelligent IS sayesinde bulanık fotoğraflara ve filmlere son
 • Wi-Fi ve NFC ile akıllı telefonunuzla kolay bağlantı ve sosyal ağlarda paylaşım
 • Optik zoom, HDMI-CEC ve Film Düğmesi ile göz alıcı Full HD filmler çekin
 • Smart Auto, tüm fotoğraf makinesi ayarlarını yaparak kolayca olağanüstü görüntüler çekmenizi sağlar
 • Creative Shot, size hiç çaba harcatmadan çekimlere sanatsal bir açı ekler
 • Hybrid Auto ile gününüzü bir filmle özetleyin

Detaylı Özellikler

Canon PowerShot SX600 HS hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yakınlaşın


18x optik zoom ve 36x ZoomPlus, harekete yakınlaşmanızı sağlar ve uzaktaki nesneleri bile etkileyici ayrıntılarla çekmenize olanak tanır. Geniş insan grubu ve büyüleyici manzara çekimleri için mükemmel 25 mm ultra geniş açı sayesinde kareye daha fazla içerik sığdırabilirsiniz.

Saklamaya değer görüntüler


Güzel görüntüler ölümsüzleştirdikleri anlar kadar değerli olduğu için HS Sistemi düşük ışıkta bile bu görüntülere hak ettikleri kaliteyi sağlayacak şekilde tasarlandı. Gelişmiş DIGIC 4+ işlemci ve 16 Megapiksel arkadan aydınlatmalı CMOS sensörüne sahip HS Sistemi, sahneyi tüm ayrıntıları, renkleri ve ortamıyla tıpkı gözlerinizle gördüğünüz şekilde yansıtan net fotoğraflar oluşturur.

Intelligent IS ile net çekimler


Optik Görüntü Dengeleyici, düşük ışıkta veya tamamen zoom yaptığınızda net görüntüler çekmek için vazgeçilmez bir özelliktir. Fotoğraf makinesi, Canon’un Intelligent IS teknolojisini içermesi sayesinde 8 seçenek arasından en uygun Görüntü Dengeleyici modunu otomatik olarak seçerek net ve ayrıntılı fotoğraflar ve filmler sunar.

Her zaman bağlı kalın


Fotoğraf makinesini akıllı telefonunuza bağlamak için Wi-Fi ve NFC özelliklerinden yararlanarak en son görüntülerinizi tüm dünyayla paylaşın. Bağlandıktan sonra akıllı telefonunuzu kullanarak görüntülerinize GPS konumları ekleyebilir veya uzaktan çekim işleviyle kendinizi de çektiğiniz kareye dahil edebilirsiniz. Wi-Fi ayrıca kolay çevrimiçi paylaşım ve yedekleme için yazıcılar, bilgisayarlar ve diğer uyumlu cihazlara bağlanmanızı sağlar.

Smart Auto (32 sahne). Hibrid Otomatik


Sahneyi algılayarak 32 değişken (filmlerde 21) arasından mükemmel ayarları seçen Smart Auto, sayesinde zahmetsizce basıp çekerek mükemmel fotoğraflara ve filmlere imza atın. Hybrid Auto, Smart Auto ile fotoğraf çekmenizi ve her çekimden önce 4 saniyelik bir film klibi çekerek bunları eğlenceli bir HD (720p) film halinde birleştirmenizi sağlar.

Çarpıcı filmler yaratın


MP4 formatında üstün kaliteli, Full HD (1080p) filmler çekin. Intelligent IS, yürürken veya hareketli bir aracın içinden çekim yaparken bile daha sabit sonuçlara ulaşmanızı sağlayarak tam anlamıyla büyüleyici çekimler yapmanıza olanak tanır. Eve ulaştığınızda HDMI-CEC bağlantısını kullanarak filmlerinizi uyumlu bir HDTV'de izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Creative Shot


Creative Shot ile orijinalliği zahmetsizce yakalayın. Bir fotoğraf çektiğinizde, fotoğraf makinesi görüntüyü analiz edip aynı nesneyi çeşitli şaşırtıcı ve sanatsal şekillerde yakalayarak otomatik olarak oluşturulan beş yaratıcı görüntüyle birlikte değiştirilmemiş orijinal bir fotoğraf oluşturur. Filtre kategorinizi seçerek tercih ettiğiniz Creative Shot filtreleriyle görüntüler çekebilirsiniz.

Farkı gözlerinizle görün


Mükemmel bir görünürlük ve dayanıklılık sunan geniş ve yüksek kaliteli PureColor II G LCD ekran (461.000 nokta) çerçevelerinizi kolaylıkla belirlemenizi ve çekimlerinizi rahatlıkla görüntülemenizi sağlamanın yanı sıra çekimlerinizi paylaşmayı bir zevk haline getirir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PowerShot SX600 HS, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

25mm Wide 18x

18x süper zoom ve ultra geniş açı

36x ZoomPlus

Mükemmel kaliteyle 36x'e kadar zoom

Great low-light shots

Düşük ışıkta harika çekimler

16MP_CMOS

16,0 Megapiksel CMOS

Digic4 Plus

Güçlü DIGIC işleme

Steady shots in every situation

Her durumda sabit görüntüler ve filmler

Share and backup images wirelessly

Kablosuz olarak görüntü paylaşın ve yedekleyin

NFC simplifies smartphone sharing

NFC, akıllı telefon ile paylaşımı kolaylaştırır

Creative Shot

Tek bir çekimle 6 tane birbirinden farklı görüntü

Hybrid Auto

Film özeti ile kolay çekim

1080p movies

1080p filmler

Enhanced strength and visibility

Geliştirilmiş güç ve görüş

Auto mode with 32-scene detection

32 sahne tespiti özellikli otomatik mod

Eco Mode

Daha fazla çekim için enerji tasarrufu

 • PowerShot SX600 HS

 • Kullanıcı Kılavuzu Seti

 • Pil Paketi NB-6LH

 • Pil Şarj Cihazı CB-2LYE

 • Bilek Askısı WS-800

 • AC Kablosu

PowerShot SX600 HS Derecelendirmeler ve incelemeler