Canon PowerShot SX710 HS

Mükemmel bir seyahat arkadaşı

Bu güçlü, kompakt ve seyahat için ideal süper zum özellikli fotoğraf makinesini cebinize yerleştirin ve paylaşmadan duramayacağınız güzel fotoğraflar ve filmler çekmeye hazır olun. 30x zum lensi ve gelişmiş özellikleriyle bu fotoğraf makinesi değerli anlarınızı mükemmel ayrıntılarla ölümsüzleştirmenize yardımcı olur.

0%

  Cup of Couple ile Genel Bakış Filmi

  Kolayca her yere götürebileceğiniz kompakt 30x süper zum özellikli kamera

  Bu ultra kompakt ve cepte taşınabilen kamera, kolayca her yere götürebileceğiniz ve seyahatlerinizde size sorunsuzca eşlik edebilecek kadar küçüktür. 30x optik zumun yanı sıra 60x ZoomPlus özelliğiyle hareketi etkileyici ayrıntılarla yakalayın ve Gelişmiş Zum Çerçeveleme Yardımı sayesinde optimum kadrajı zahmetsizce oluşturun.

  Her zaman net sonuçlar

  Her duruma uyum sağlayan 5 eksenli akıllı optik Görüntü Sabitleyici sayesinde tam zumda veya düşük ışıkta tripod kullanmadan çekim yaparken bile net ve ayrıntılı fotoğraflar ve videolar yakalayın.

  Akıllı telefonunuza veya sosyal medyaya bağlanın ve görüntülerinizi paylaşın

  Zahmetsiz paylaşım

  Görüntülerinizi kolayca paylaşın. Wi-Fi ve NFC özelliğini kullanarak görüntüler ve filmleri akıllı telefonlar, tabletler veya Canon Connect Station'a hızlı şekilde aktarabilir veya sosyal ağlara doğrudan kameranızdan yükleyebilirsiniz.

  Uzaktan çekim

  Kameranızı akıllı telefonunuz veya tabletinizden kontrol etmenize imkan tanıyan Remote Capture özelliğiyle grup çekimlerine kolayca dahil olabilir veya vahşi yaşam fotoğrafları çekebilirsiniz.

  Basit görüntü yedekleme

  Görüntü Senkronizasyonu özelliğini kullanarak değerli yeni görüntülerinizi bulutta istediğiniz konuma kablosuz yedekleyin ve kişisel bilgisayarınız ve akıllı telefonunuzla senkronize edin.

  Her koşulda etkileyici görüntüler yakalayın

  20,3 Megapiksel sensörün güçlü DIGIC 6 işlemcimizle bir araya gelerek oluşturduğu HS System, her durumda canlı, keskin ve net fotoğraflar çekmenizi sağlar. Karanlık sahnelerde bile düşük gürültü seviyesi sağlayan ve flaş kullanma gereksinimini ortadan kaldıran bu sistem, gerçek atmosferi korumanıza imkan tanır.

  Her durumda zahmetsizce ayrıntılı, yaratıcı sonuçlar ortaya çıkarın

  20,3 Megapiksel arkadan aydınlatmalı CMOS sensörü ile güçlü DIGIC 6 işlemciyi birleştirerek hızlı çalışma ve etkileyici ayrıntılara sahip üstün görüntü kalitesi sunan HS System sayesinde, düşük ışıkta gerçekleştirdiğiniz çekimler bile güzel, ayrıntılı ve net sonuçlar ortaya çıkarır.

  Tek bir düğmeye dokunarak gerçekçi filmler çekin

  Film Kaydı düğmesine bir kez dokunarak net, yüksek kaliteli Full HD filmler (60p / 30p) çekin. Gelişmiş gürültü azaltma sayesinde düşük ışık koşullarında bile etkileyici çekimler yapabilir, 5 eksenli Dinamik Görüntü Sabitleyici ile yürürken ve hatta koşarken dengeli sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz.

  Dinamik IS

  Gelişmiş Dinamik IS, yürürken ya da koşarken sert veya titreyen hareketlerle gerçekleştirdiğiniz çekimlerin bile keskin ve net olmasını sağlar.

  Videoyu görüntüleyin

  60p film

  Hızlı hareket eden nesnelerin keskin ve net çekimini yapın. Full HD 60p filmlerle daha net, zengin geçişlerin ve bilgisayarda ağır çekim oynatımın keyfini yaşayın.

  Videoyu görüntüleyin

  Short Clips/Story Highlights

  Short Clip Movie ile eğlenceli ve canlı videolar oluşturun veya Story Highlights modunu kullanarak fotoğraflarınız ve videolarınızdan ilgi çekici filmler ortaya çıkarın.

  Videoyu görüntüleyin

  MF Artırma

  Odaklandığınız nesnelerin ana hatlarını net bir şekilde çıkararak ince ayarlamaları yapan MF Artırma ile mükemmel manuel odaklama elde edin.

  Videoyu görüntüleyin

  Birçok otomatik ve manuel mod seçeneğiyle yaratıcılığınızı harekete geçirin

  Tam manuel kontrolle fotoğraflarınıza yaratıcı öğeler ekleyin veya bırakın kamera tüm ayarlamaları sizin yerinize yapsın. Creative Shot modu ile kameranın otomatik olarak altı fotoğraf çekmesine ve bu fotoğraflardan beşine filtreler ve efektler uygulayarak eğlenceli sonuçlar ortaya çıkarmasına izin verin. Alternatif olarak, her bir çekimden önce dört saniyelik klipler kaydeden ve bu çekimleri gününüzün öyküsünü anlatan eğlenceli bir filme dönüştüren Hybrid Auto modunu deneyebilirsiniz.

  Creative Shot

  Orijinal nesnenizin ek beş fotoğrafına filtreler ve efektler uygulayan Creative Shot ile aynı nesneyi birçok sanatsal bakış açısıyla fotoğraflayın.

  Smart Auto

  Smart Auto ile mükemmel fotoğraflar ve filmler çekmek için çabalamanıza gerek yok. Smart Auto tüm durumlarda sizin için en uygun fotoğraf makinesi ayarlarını seçer.

  Hybrid Auto

  Hybrid Auto gün içinde çektiğiniz tüm fotoğrafların keyfini çıkarabileceğiniz eğlenceli bir HD (720p) film özeti oluşturur.

  Videoyu görüntüleyin

  Manuel kontrol

  Pozlama üzerinde tam manuel kontrol ile yaratıcı fotoğrafçılığınızı bir üst seviyeye çıkarın.

  Teknik Özellikler

  30x ultra zum ve ultra geniş açı

  30x ultra zum ve ultra geniş açı

  Mükemmel kaliteli 60x zum

  Mükemmel kaliteli 60x zum

  Düşük ışıkta harika çekimler

  Düşük ışıkta harika çekimler

  20,3 Megapiksel CMOS

  20,3 Megapiksel CMOS

  Güçlü DIGIC işleme

  Güçlü DIGIC işleme

  Her koşulda sabit çekimler

  Her koşulda sabit çekimler

  Kablosuz olarak görüntü paylaşın ve yedekleyin

  Kablosuz olarak görüntü paylaşın ve yedekleyin

  NFC, akıllı telefon ile paylaşımı kolaylaştırır

  NFC, akıllı telefon ile paylaşımı kolaylaştırır

  Daha pürüzsüz 1080p filmler

  Daha pürüzsüz 1080p filmler

  Oynatma efektleriyle kısa çekimler yapın

  Oynatma efektleriyle kısa çekimler yapın

  Mobil özellik aracılığıyla GPS

  Mobil özellik aracılığıyla GPS

  Uzaktan Çekim

  Uzaktan Çekim

  Tam teknik özellikleri görüntüleyin

  İlginizi çekebilecek ürünler...

  Wi-Fi

  Canon'un kompakt Wi-Fi fotoğraf makinesi serisi hakkında daha fazlasını keşfedin.

  Ürününüzü kaydettirin

  Bize kendinizden bahsedin ve Canon'un ilham, haber, önerilerle dolu You Connect bültenine kaydolun.

  Gelin ve görün

  Hikayeler

  Gelin ve görün

  Teknikler

  Burada keşfedin

  Öne Çıkan Ürünler

  Daha fazlasını öğrenin

  • Canon
  • Canon PowerShot SX710 HS