DSLR Fotoğraf Makineleri

Canon EOS 5DS

50,6 Megapiksel ve Dual DIGIC 6 işlemciler bir araya gelerek yüksek çözünürlüklü görüntülemede yeni ölçütler oluşturuyor.

Avantajlar

 • Daha fazla detay ve görüntü kalitesinin yeni seviyelerini yakalayın

 • Tepki ve yanıt vererek hareketin bir adım ötesinde olun

 • Keskinliğin çok önemli olduğu durumlar için

 • Çalışma şeklinize özel

 • Yaratıcılığınızı güçlendiren dahili işlevler

Detaylı Özellikler

 • Daha fazla detay ve görüntü kalitesinin yeni seviyelerini yakalayın

  Sıra dışı ayrıntıları yakalayın50,6 megapiksel tam çerçeve CMOS sensör ile sıradışı ayrıntı seviyeleri yakalama olanağı. Ultra yüksek çözünürlük sayesinde kapsamlı kırpma ve fotoğraflar sayesinde büyüleyici görüntü kalitesi yakalayın. Dahili 1,3x ve 1,6 kırpılmış çekim modlarıyla sırasıyla 30,5 ve 19,6 megapiksel dosya üretimi.A0 ve daha büyük formatta yüksek kaliteli sanatsal görüntülerinizi yazdırın Yüksek performanslı İkili DIGIC 6 işlemci sayesinde düşük gürültüye sahip, gerçek cilt tonları, olağanüstü ve doğru renk üretimiyle A0 ve daha büyük olmak üzere ultra yüksek çözünürlüklü görüntülerinizi büyük formatlara yazdırın.Maksimum keskinlik için azaltılmış yansıtma titreşimiEOS 5DS, kamera içindeki hareketlerin yol açtığı görüntü keskinliğini bozabilecek ve çözünürlüğü azaltabilecek titreşimlerin azaltılması için Canon'un Yansıtma Titreşimi Kontrol Sistemi'ni kullanır. Kullanılan miller, aynanın daha kontrollü bir şekilde yukarı ve aşağı hareket etmesini sağlayarak ani durmaları engeller ve aynı zamanda da deklanşör sesini azaltır.

 • Tepki ve yanıt vererek hareketin bir adım ötesinde olun

  İkili DIGIC 6 işlemciler sayesinde 50,6 MP sensör tarafından yakalan büyük verilerde bile hızlı görüntü işleme ve çekim duyarlılığının tadını çıkarın. 5 fps'te 50,6 çözünürlüklü eşsiz çekim kabili5DS sayesinde tüm hareketi yakalayın ve USB 3.0 bağlantısı sayesinde hızlı bağlı çekim ve uzaktan kamera kontrolünün tadını çıkarın.

 • Keskinliğin çok önemli olduğu durumlar için

  61 noktalı geniş alanlı otomatik odaklamaDüşük ışık koşullarında bile 61 noktalı AF sistemi sayesinde hızlı ve doğrudan odaklanın. Beş ekstra hassas ikili çapraz tip dahil 41 çapraz tip odak noktası, ekstra doğruluk sağlar. Gelişmiş nesne takibi ve tanıması EOS Akıllı Takip ve Tanıma (iTR) AF teknolojisi, renk ve yüz bilgisi kullanarak nesneleri karenin içinde hareket ederlerken tanır ve takip eder. AF hızı, odak takibini çekim ortamına ve nesneye göre ayarlayan basit bir araç kullanılarak özelleştirilebilir, böylece bir anlığına nesnenin önünden geçen diğer nesneler odaklamayı etkilemez.AF Nokta Seçimi61 AF noktasının tamamını birlikte kullanın veya merkezin dışındaki özneleri kapsayan taşınabilir bölgeler oluşturmak için gruplayın. Alternatif olarak, doğrudan sahnenin belirli bir kısmına odaklanmak için tek bir AF noktası da seçebilirsiniz.

 • Çalışma şeklinize özel

  Özelleştirilebilir kontroller Mevcut göreve göre fotoğraf makinesi özelliklerini kişiselleştirin ve favori işlevlerinizi gelecek kullanımlar için kaydedin.Akıllı Vizör II Ekranı kaplayan kişiselleştirilebilir bilgi ekranı ile aydınlık ve (yaklaşık) yüzde 100 görüntünün tadını çıkarın. 1,6x ve 1,3x kırpmalar, vizörde maskelenebilir ve jpeg dosyası olarak kaydedilebilir.Kişiselleştirilebilir ekran Fotoğraf makinesinin Özel Hızlı Kontrol ekranında favori ayarlarınızı bulabilmek için simgelerin türünü, boyutunu ve konumunu esnek şekilde değiştirin.Hava geçirmezlik özelliğiSu ve toza karşı koruma sağlayan hava koşullarına dayanıklı kontroller ve dayanıklı magnezyum alaşımı yapısı sayesinde koşullar ne olursa olsun çekime devam edin.Çift hafıza kartı yuvasıCompactFlash ve SD hafıza kartı yuvası sayesinde çekim sırasında dosyalarınız otomatik olarak yedeklenir, böylece müşterilerinizle paylaşım kolaylaşır ve depolama kapasitesi artar.

 • Yaratıcılığınızı güçlendiren dahili işlevler

  Yüksek dinamik aralıkta görüntüleme Açık tonlu ve gölgeli alanlarda HDR görüntüleme kullanarak ayrıntıları koruyun. Standart, düşük ışıklama ve yüksek ışıklamanın kullanıldığı üç farklı görüntüyü birleştirmesi sayesinde manzara ve natürmort çekimleri için idealdir (Doğal, Art standard, Art vivid, Art bold, Art embossed). Çoklu pozlamaGörüntüleri birbirinin üzerine yerleştiren ve otomatik çoklu pozlama kontrol seçenekleri bulunduran Çoklu Pozlama modunu kullanarak fotoğraf makinesi içinde büyüleyici kompozit görüntüler oluşturun. Full HD EOS filmlerResim ve ses üzerinde yaratıcı manuel kontrol ile Full HD EOS filmler çekin.Hassas Ayrıntılı Resim Stili Hassas Ayrıntılı Resim Stili kullanarak yüksek çözünürlüklü sensör tarafından yakalanan geçişleri ve ayrıntılar arasındaki öncelikleri ayarlayın. Bu özellik ayrıca eşik ve jpeg dosyaları için ayrıntı seviyesi gibi fotoğraf makinesi içinde ayarlanabilir keskinlik parametreleri sunarak doğrudan makinenizden etkili görüntüler elde edebilmenizi sağlar Zamanlayıcıyla çekim işlevleriDahili ve önceden programlanabilir zamanlayıcıyla harika zaman atlamalı filmler oluşturun. Enstantane, olağanüstü uzun pozlamalı fotoğraflar çekmek için belirlenen bir süre boyunca bulb moduna kilitlenebilir.

Teknik Özellikler

 • 50,6 MP CMOS

 • İkili DIGIC 6

 • 150k + IR metering sensor

 • Saniyede 5,0 Kareye Kadar Çekim

 • 61 noktalı AF

 • 1,3x, 1,6x, 1:1 Kırpılmış Çekim

 • USB 3.0

 • Yansıtma Titreşimi Kontrol Sistemi

 • Aralık Zamanlayıcılı Çekim

Canon EOS 5DS
Derecelendirmeler ve incelemeler