Üstün DSLR görüntü kalitesi için tasarlanmıştır

50,6 megapiksel çözünürlüğü ve kamera sensörü keskinliğini en üst düzeye çıkaran düşük geçiş önleme filtresi ile üstün DSLR görüntü kalitesi sunmak için tasarlanmıştır.

0%

  A0 ve daha büyük formatta yüksek kaliteli sanatsal görüntülerinizi yazdırın

  Yüksek performanslı İkili DIGIC 6 işlemci sayesinde ultra yüksek çözünürlüklü görüntülerin geniş formatlı (A0 ve üzeri) baskılarını düşük gürültü, doğru cilt tonları ve sıra dışı, hassas renk üretimi ile alın.

  Geliştirilmiş netlik

  Düşük geçiş önleme filtresi yüksek çözünürlüklü görüntülerin netliklerini ve keskinliklerini minimum bozulma riskiyle geliştirir ve bu yüzden EOS 5DS R dış mekan çekimlerinde veya kontrollü stüdyo koşullarında iyi bir seçenektir.

  Tepki ve yanıt vererek hareketin bir adım ötesinde olun

  İkili DIGIC 6 işlemci sayesinde 50,6 MP sensör tarafından çekilen büyük miktarda verilerle bile hızlı görüntü işlemenin ve kamera duyarlılığının tadını çıkarın. 50,6 çözünürlükteki görüntüleri 5 fps hızla yakalamadaki rakipsiz özelliğiyle hiçbir hareketi kaçırmaz ve USB 3.0 bağlantı ile hızlı bağlı çekimleri ve uzaktan kamera kontrolünü mümkün kılar.

  Keskinliğin çok önemli olduğu durumlar için

  Gelişmiş nesne takibi ve tanıması

  EOS Akıllı Takip ve Tanıma (iTR) AF teknolojisi, renk ve yüz bilgisi kullanarak nesneleri karenin içinde hareket ederlerken tanır ve takip eder. AF hızı, odak takibini çekim ortamına ve nesneye göre ayarlayan basit bir araç kullanılarak özelleştirilebilir, böylece bir anlığına nesnenin önünden geçen diğer nesneler odaklamayı etkilemez.

  61 noktalı geniş alanlı otomatik odaklama

  61 noktalı AF Sistemi kullanarak düşük ışık koşullarında bile hızlı ve hassas bir şekilde odaklanın. Beş ekstra hassas ikili çapraz tip dahil 41 çapraz tip odak noktası, ekstra doğruluk sağlar.

  AF Nokta Seçimi

  61 AF noktasının tamamını birlikte kullanın veya merkezin dışındaki kişileri kapsayan taşınabilir bölgeler oluşturmak için gruplayın. Alternatif olarak, doğrudan sahnenin belirli bir kısmına odaklanmak için tek bir AF noktası da seçebilirsiniz.

  Çalışma şeklinize özel

  Hava geçirmezlik özelliği

  Suya ve toza karşı korumalı hava geçirmezlik özelliğine sahip kontroller ve dayanıklı magnezyum alaşım yapısı sayesinde koşullar ne olursa olsun güvenle çekimlerinize devam edin.

  Çift hafıza kartı yuvası

  CompactFlash ve SD hafıza kartı yuvaları siz çekim yaparken dosyaların otomatik yedeklenmesine olanak tanıyarak müşterilerle paylaşımınızı kolaylaştırır ve depolama kapasitesini arttırır.

  Önerilen Lensler

  Önerilen sabit odak lensler ve zum lenslerimizle hayatı yeni bir perspektiften yakalayın. Bu lensler arasında muhteşem manzaralar için ultra geniş açılı lenslerin yanı sıra, spor etkinlikleri ve vahşi yaşam için üstün kalitede yakınlaştırma yapmak üzere uzun telefoto lensler bulunmaktadır. Bu lenslerin pek çoğunda, düşük ışıkta çekim için geniş diyafram ve alan derinliği üzerine olağanüstü bir kontrol sunan eğme ve kaldırma mekanizması bulunur.

  Yaratıcılığınızı güçlendiren dahili işlevler

  Yüksek dinamik aralıkta görüntüleme

  Açık tonlu ve gölgeli alanlarda HDR görüntüleme kullanarak ayrıntıları koruyun. Manzara ve natürmort çekimler için idealdir ve farklı pozlama değerlerine sahip üç görüntüyü birleştirir: standart, az pozlama ve fazla pozlama.

  Doğal

  Art Standart

  Art vivid

  Art bold

  Art embossed

  Çoklu pozlama

  Otomatik çoklu pozlama kontrol seçeneği de bulunan, görüntüleri üst üste bindiren Çoklu Pozlama modunu kullanarak kamera içinde etkileyici kompozit görüntüler oluşturun.

  Full HD EOS filmler

  Görüntüyü ve sesi manuel olarak yaratıcı bir şekilde kontrol ederek Full HD EOS Filmler çekin.

  Zamanlayıcıyla çekim işlevleri

  Dahili ve önceden programlanabilir zamanlayıcıyla harika zaman atlamalı filmler oluşturun. Enstantane, olağanüstü uzun pozlamalı fotoğraflar çekmek için belirlenen bir süre boyunca bulb moduna kilitlenebilir.

  Hassas Ayrıntılı Resim Stili

  Büyük etkili görüntüleri doğrudan kameradan sunabilmek için bir yandan JPEG dosyaları için ayarlanabilir kamera içi eşik ve ayrıntı gibi keskinleştirme parametreleri sağlayan İnce Ayrıntılı Resim Stilini kullanılarak yüksek çözünürlüklü sensör tarafından yakalanan geçişlere ve ayrıntılara öncelik verin.

  Düşük geçiş önleme filtresi

  Geleneksel DSLR tasarımlarında harelenme ve renk hataları gibi dijital bozulmaları önlemek için kameranın önündeki sensörde düşük geçiş filtresi kullanılır. Bu tarz filtreler görüntüyü hafifçe yumuşatırlar, böylece EOS 5DS R düşük geçiş efektini önler ve olabilecek en keskin performans sağlanmış olur. Bunun sonucu olarak ortaya çıkan düşük bozulma riski, EOS 5DS R'ı dış mekan çekimlerinde veya kontrollü stüdyo koşullarında iyi bir seçenek yaparken diğer uygulamalarda ise EOS 5DS daha iyi bir seçimdir.

  Orijinal EOS 5DS R görüntüsü

  Keskinlik - EOS 5DS R ve EOS 5DS Karşılaştırması

  Ürün Ödülleri

  TIPA Awards 2016

  EISA 2015-2016

  Teknik Özellikler

  50,6 Megapiksel APS-C boyutlu CMOS sensör

  50,6 MP CMOS

  İkili DIGIC 6

  İkili DIGIC 6

  150.000 Piksel RGB+IR Ölçüm Sensörü

  150.000 Piksel RGB+IR Ölçüm Sensörü

  Saniyede 5,0 Kareye Kadar Çekim

  Saniyede 5,0 Kareye Kadar Çekim

  Spec-61AF

  61 noktalı AF

  Kırpılmış Çekim

  Kırpılmış Çekim

  USB 3.0

  USB 3.0

  Yansıtma Titreşimi Kontrol Sistemi

  Yansıtma Titreşimi Kontrol Sistemi

  Aralık Zamanlayıcılı Çekim

  Aralık Zamanlayıcılı Çekim

  Tam teknik özellikleri görüntüleyin

  Sürücüler, yazılım, ürün yazılımı ve kılavuzları indirin.

  Ürün desteği

  İlginizi çekebilecek ürünler...

  Canon Professional Network

  Uzman ve ayrıntılı: 50,6 Megapiksel EOS 5DS ve EOS 5DS R fotoğraf makineleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi keşfedin.

  EOS 7D Mark II

  Ürününüzü kaydettirin

  Bize kendinizden bahsedin ve Canon'un ilham, haber, önerilerle dolu You Connect bültenine kaydolun.