WFT-E8

WFT-E8 kablosuz aktarıcı ile EOS-1D X Mark II'i geniş bağlantı dünyasına açın. IEEE 802.11ac uyumluluğu, geliştirilmiş FTP aktarım seçenekleri ve uzaktan çekim özelliği sayesinde LAN üzerinden hızlı, kablosuz aktarım imkanı sunan WFT-E8, EOS-1D X Mark II'in tüm özelliklerinden yararlanmak için bir dizi ek işlev sağlar.

Avantajlar

  • Daha hızlı veri aktarımı: IEEE 802.11ac standardını destekler
  • FTP/FTPS üzerinden güvenli Dosya Aktarımı Protokolü
  • Uzaktan kayıt ve film çekimi için WFT Sunucu ile çekim
  • Canon Camera Connect Uygulaması ile uzaktan kayıt için akıllı telefon/tabletle çekim
  • 100 m'ye kadar uzaktan çekim yapmak için en fazla 10 fotoğraf makinesini bağlayın

Detaylı Özellikler

Canon WFT-E8 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Görüntüleri kablosuz aktarma


Yeni benimsenen IEEE 802.11ac standardını (5 Ghz bant) kullanan WFT-E8, 150 m'ye kadar mesafede yüksek hızda veri aktarmanızı sağlar. IEEE 802.11ac, WFT-E6’da görülen IEEE 802.11n standardından daha hızlı iletişimi (gerçek hayattaki kullanımın yaklaşık 2,5 katı) destekler ve IEEE 802.11n’nin 450 Mbps hızına karşılık yaklaşık 1300 Mbps teorik hız sunar.

Bilgisayar kullanarak uzaktan çekim yapma


Fotoğrafçılar FTPS'yi (SSL/TLS üzerinden Dosya Aktarımı Protokolü) kullanarak FTP sunucusuna uzaktan güvenli bir şekilde bağlanabilir. Böylece görüntüleri toplamak, sınıflandırmak ve sunucuya yüklemek için harcadığınız zamanı en aza indirebilirsiniz.

WFT Sunucu


WFT-E8'in WFT Sunucu seçeneği sayesinde uzaktan fotoğraf veya film çekebilir, inceleyebilir ve oynatabilirsiniz. Eski adıyla HTTP modunun güncellenmiş sürümü olan WFT Sunucu; odak, Canlı Kontrol, film oynatma ve RAW görüntü incelemesi dahil olmak üzere EOS-1D X Mark II fotoğraf makinesi ayarları üzerinde eksiksiz kontrol sunar. Böylece uzaktaki bir bilgisayar, akıllı telefon veya tabletten fotoğraf makinesinin gördüklerini görüntüleyebilir ve ayarlarını yapılandırabilirsiniz.

Canon Camera Connect uygulaması


Canon Camera Connect uygulaması, fotoğraf makinesinin uzağa yerleştirilmesi gereken durumlarda (ör. futbol maçında kale arkasına veya potanın üzerine) uzaktan görüntü yakalamak, incelemek, değerlendirmek, aktarmak ve paylaşmak için akıllı telefon veya tablete bağlanmanızı sağlar. Camera Connect ile ayrıca Full HD MP4 film dosyaları çekebilir ve aktarabilirsiniz.

Bağlı Çekim


100 metreye kadar mesafeden senkronize çekim yapmak için WFT-E8 veya WFT-E7 aktarıcıyla bir ana fotoğraf makinesinden en fazla 10 bağımlı fotoğraf makinesine bağlanabilirsiniz. Fotoğraf makinesinin zaman senkronizasyonu işleviyle fotoğraf makinesi saatleri arasındaki farklılıklar giderilerek çekim serileri hassas bir şekilde belirlenebilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon WFT-E8, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.