Canon Media Storage M80

Media Storage M80

M80 beklentileri yüksek EOS fotoğrafçıları için 80GB'lik portatif depolama aygıtıdır. Yüksek çözünürlükte 3,7" LCD ekrana sahip olan aygıt, üstün kaliteli görüntü izleme ve dayanıklı bir gövde içinde güvenli depolama olanağı verir.

Avantajlar

  • 80GB HDD
  • Yüksek kaliteli 3,7" LCD ekran
  • Dayanıklı magnezyum alaşım gövde
  • Tek düğmeyle yedekleme özelliğine sahip CF ve SD kart yuvaları
  • Aktarım sırasında otomatik veri denetleme
  • Slayt gösterisi işlevi
  • Popüler multimedya formatlarıyla uyumlu
  • Exif verileri görüntülenebilir
  • Taşıma kılıfı ve ayak

Detaylı Özellikler

Canon Media Storage M80 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek kapasiteli 80GB HDD


Yüksek kapasiteli 80GB dahili sabit diske sahip olan M80, taşıması kolay tek bir aygıt içinde yüksek kaliteli binlerce görüntü için depolama alanı sunar.

Geniş izleme açısına sahip yüksek kalite 3,7" LCD ekran


3,7" LCD ekran fotoğraflarınızı ayrıntılı olarak görüntülemenizi sağlayan üstün renk reprodüksiyonuna, VGA çözünürlüğe ve ultra geniş 1600 derecelik izleme açısına sahiptir.

Magnezyum alaşım gövde


M80 her yere yanınızda taşıyabileceğiniz güçlü, hafif magnezyum alaşımdan yapılmış dayanıklı bir aygıttır. Taşıma kılıfı ilave koruma sağlar; birlikte verilen ayağı ise M80'in multimedya gösterim potansiyelini en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

Kolay yedekleme özelliğine sahip CF ve SD kart yuvaları


Fotoğraflarınızı ister SD ister CompactFlash karta çekin, aygıt rahat veri aktarımı için entegre yuvalara sahiptir. Hafıza kartını takıp tek düğmeye bastığınızda, bilgiler M80'un HDD sürücüsüne 4 MB/s'nin üstünde hızlarda aktarılır; Veri Doğrulama özelliği ise, aktarım sırasında görüntülerinizin bozulmadan kopyalanıp kopyalanmadığını kontrol eder.

Güvenlik için görüntüleri şifreyle koruma


Kişisel görüntülerinizin kişisel kalmasını sağlayın. Şifre koruması resimlerinizi sadece görmesini istediğiniz kişilerin görmesini sağlar.

Arkaplan müziğiyle Slayt Gösterisi işlevi


M80'un yerleşik Slayt Gösterisi işleviyle çok sayıda dosyayı zahmetsizce gözden geçirin. Arkaplan müziği ekleme olanağı, görüntülerinizle istediğiniz yerde güçlü sunumlar yaratmanıza olanak verir.

Birçok format için destek


Bir resim görüntüleyicisinden çok daha fazlasını yapabilen M80 JPEG, TIFF, MPEG 1, 2 ve 4, MP3 ve WAV dahil olmak üzere, hemen hemen tüm popüler ses ve görüntü dosya formatlarını destekler. Görüntüleri Canon'un kendi D-SLR RAW formatında da saklamanıza olanak veren M80, görüntüleri yerinde depolamaya ve gözden geçirmeye ihtiyacı olan fotoğrafçılar için ideal bir çözümdür.

Ayrıntılı EXIF verileri görüntülenebilir


Her çekim için çekim tarihi ve saati ve kamera ayarları gibi kapsamlı EXIF ayrıntılarını tek düğmeye basarak görüntüleyin.

Ses/Video çıkışı ve PictBridge bağlantısı


Ses/Video çıkışı yuvaları, çalışmalarınızı sergilemenizi kolaylaştırır; basit, tek bir bağlantıyla, görüntülerinizi veya seslerinizi geniş bir izleyici kitlesine sunmaya hazır olursunuz. Tek bir kablo bağlantısıyla, PictBridge uyumlu bir yazıcıdan doğrudan baskı da alabilirsiniz. Bilgisayara bağlanmaya gerek yoktur; gereksinim duyduğunuzda görüntülerinizin kopyalarını anında basabilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Media Storage M80, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.