Canon Speedlite 270EX II

Speedlite 270EX II

Canon Speedlite 270EX II ile aydınlatmanın yaratıcı tarafını keşfedin – fotoğraf makinesinden ayrı olarak kullanımı fotoğraf makinesi flaş yuvasındaki kullanım kadar kolay olan kompakt bir flaş lambası.

Avantajlar

  • Hafif kompakt tasarım
  • Kılavuz numarası 27 (m, ISO100)
  • Yansıtma özelliğine sahip flaş kafası
  • makineden ayrı flaş kullanımı için kablosuz yardımcı işlevi
  • EOS fotoğraf makinenizi Uzak Deklanşör düğmesi ile çalıştırın
  • Değişken kapsama açısı
  • Hızlı, sessiz tekrar dolma

Detaylı Özellikler

Canon Speedlite 270EX II hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Hafif kompakt tasarım


Canon Speedlite 270EX II'nin ağırlığı sadece 155 g'dır (piller hariç) ve kompakt tasarımı en küçük çantalara dahi sığmasını sağlar.

Yüksek güç çıkışı


Küçük boyutlu olmasına rağmen, Speedlite 270EX II, uzun mesafeli flaş fotoğrafçılığı için uygun olan kılavuz numarası 27 (m, ISO100) ile oldukça güçlüdür. Uyumlu fotoğraf makineleriyle E-TTL II ölçüm, tüm koşullarda, duvardan veya tavandan yansıyan ışıkta bile, doğru flaş pozlama sunar.

Yansıma özelliğine sahip flaş kafası


Bir yansıtma kafası, Speedlite 270EX II’nin flaş çıkışının tavandan yansımasını sağlayarak yumuşak, gölgesiz aydınlatma sağlar.

Kullanımı kolay makineden ayrı flaş


Speedlite 270EX II, uyumlu bir fotoğraf makinesi ya da Speedlite flaş ile uzaktan çalıştırılabilir ve fotoğraf makinesinin flaş yuvasında olduğu gibi makineden ayrı kullanımı da kolaydır. Sayısız yaratıcı ışık fırsatı sağlar.

Uzaktan çekim


Aydınlatmayı ayarlarken fotoğraf makinesini 5 m'ye kadar uzaktan çalıştırmak için Uzak Deklanşör düğmesini kullanın ve farklı aydınlatma konumlarını çabuk ve kolayca deneyin.

Zoom başlığı


Zoom başlığını 28 mm ya da 50 mm ayarında kullanarak Speedlite 270EX II’nin çıkış özelliğini bir lensin görüş açısıyla eşleştirin.

Hızlı, sessiz tekrar dolma


İki adet AA/LR6 pil Speedlite 270EX II'ye güç sağlayarak tam kapasiteli flaş kullanımının ardından 3,9 saniye içinde sessizce tekrar dolmasını sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Speedlite 270EX II, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.