Canon Speedlite 320EX

Speedlite 320EX

Kablosuz Yardımcı teknolojisi, bir yansıtma/döndürme özelliğine sahip başlık ve video çekimi için sürekli LED ışık kaynağı ile Canon Speedlite 320EX, EOS kullanan fotoğrafçılar için yeni yaratıcı imkanlar sunar.

Avantajlar

  • Kılavuz Numarası 32 (m, ISO100)
  • Kompakt hafif tasarım
  • 24 mm ve 50 mm zoom ayarlı, yansıtma ve döndürme özellikli flaş kafası
  • Entegre LED video ışığı
  • Makineden ayrı TTL flaş için kablosuz yardımcı
  • Uzak Deklanşör düğmesi
  • Hızlı, sessiz tekrar dolma

Detaylı Özellikler

Canon Speedlite 320EX hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek güç, kompakt tasarım


Hafif ve taşınabilir olmasına rağmen Speedlite 320EX, Kılavuz Numarası 32'ye sahiptir (m, ISO 100). Bu, geniş alanları ve uzaktaki nesneleri aydınlatmaya yetecek gücü sağlar.

Yansıtma, döndürme ve yakınlaştırma/uzaklaştırma özelliklerine sahip flaş kafası


Flaş ışığının duvarlardan veya tavanlardan yansıması ve böylece daha yumuşak, gölgesiz bir görüntü sağlanması için Speedlite 320EX’in flaş kafası 90 derece yükseltilebilir ve sola veya sağa çevrilebilir. 24 veya 50 mm'lik bir lensin görüş açısı ile eşleşme sağlanması için aydınlatma açısı yakınlaştırılabilir.

Entegre LED video ışığı


Yerleşik sürekli LED ışık kaynağı sayesinde Speedlite 320EX, fotoğraf çekiminde olduğu kadar düşük ışıklı video çekiminde de kullanışlıdır.

Kullanımı kolay makineden ayrı flaş


Canon’un Kablosuz Yardımcı işlevi Speedlite 320EX'in fotoğraf makinesinin flaş yuvasında olduğu gibi makineden ayrı kullanımının da kolay olmasını sağlar ve sayısız yaratıcı ışık fırsatı sunar.

Uzaktan çekim


Aydınlatmayı ayarlarken fotoğraf makinesini 5 m'ye kadar uzaktan çalıştırmak için Uzak Deklanşör düğmesini kullanın ve farklı aydınlatma konumlarını çabuk ve kolayca deneyin.

Hızlı sessiz çalışma


Dört AA/LR6 pil Speedlite 320EX'e güç sağlar ve tam kapasiteli flaş kullanımının ardından 2,3 saniye içinde sessizce yeniden kullanıma hazır hale getirir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Speedlite 320EX, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.