Canon Speedlite 600EX

Speedlite 600EX

Hem kamera içinde hem de kamera dışında kullanıma yönelik güçlü flaş.

Avantajlar

  • Kılavuz numarası 60 (m, ISO 100, 200 mm'de)
  • 20-200 mm zoom başlığıyla sektirme ve döndürme kontrolü
  • Yerleşik optik yardımcı
  • Beyaz dengesi düzeltme filtreleri
  • Hızlı, sessiz geri dönüşüm

Detaylı Özellikler

Canon Speedlite 600EX hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Hızlı, güçlü çalışma


Kılavuz numarası 60 ile (ISO 100, m) Speedlite 600EX, ışık duvarlardan ve tavandan sektiğinde bile geniş alanları aydınlatmaya yetecek güçtedir. Dört adet AA/LR6 pil, 0,1 saniye kadar kısa sürede sessiz geri dönüşüm sağlar.

Sekme, dönme ve zoom işlevleri


Speedlite 600EX’nin flaş kafasını yukarı veya yanlara doğru yönlendirerek, portre aydınlatmasına daha yumuşak bir yaklaşım için flaşı tavandan veya duvarlardan sektirin. Zoom başlığı, kapsama açısının kullanılmakta olan lensle eşleşerek flaş verimliliğini en üst düzeye çıkarmasına imkan tanır

Çok flaşlı ışıklandırma


Çok sayıda Speedlite 600EX ünitesini birlikte kullanarak büyük nesneler, iç mekanlar veya portreler çekerken çarpıcı çok flaşlı fotoğraflar elde edin. Tek tek ya da hep birlikte kontrol edilebilecek üç gruptan birine flaşlar yerleştirilebilir.

E-TTL II ölçümü


Speedlite 600EX'yi kamera üzerinde ya da uzaktan da kullansanız, Canon’un E-TTL II flaş ölçümü her defasında doğru pozlamalar sağlar.

Yaratıcı flaş modları


Yüksek hızlı flaş senkronizasyonu sayesinde Speedlite 600EX her deklanşör hızında çalışabilir (gün ışığında destek flaşı için idealdir). Peki ya özel ışıklandırma efektleri için ikinci perde ya da stroboskopik flaş kullansanız?

Profesyonel özellikler; sezgisel tasarım


Speedlite 600EX, Canon’un EOS-1D X profesyonel DSLR'si ile aynı derecede hava korumasına sahipken geniş aydınlatılmış nokta matrisli LCD ekranı hızlı ve kolay çalışma sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Speedlite 600EX, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Speedlite 600EX Derecelendirmeler ve incelemeler