Canon Speedlite 600EX II-RT

Speedlite 600EX II-RT

Speedlite 600EX II-RT, yüksek kare hızında çekim için tasarlanmıştır ve en zorlu koşullarda iyi performans gösterir. Harici olarak veya flaş yuvasına takılarak kullanılabilen flaşın çok yönlülüğü, ışık kontrolünün tamamen sizde olmasını sağlar.

Avantajlar

 • Daha hızlı ve daha uzun fotoğraf çekimi
 • Fotoğraf makinesinde ve harici olarak güvenilir performans
 • Kablosuz radyo frekans kontrolü ile her yönden yaratıcı harici flaş ışığı
 • Kılavuz numarası 60 (m, ISO100) ile güçlü performans
 • Sezgisel kontroller ve bilgi ekranı ile kolay kullanım

Detaylı Özellikler

Canon Speedlite 600EX II-RT hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Daha hızlı ve daha uzun fotoğraf çekimi


Speedlite 600EX II-RT kusursuz bir performans sunar ve EOS-1D X Mark II için ideal yardımcıdır. Speedlite 600EX-RT'ye göre art arda %50 daha fazla flaş patlatın ve bu süreyi daha da uzatmak için CP-E4N pil paketi kullanın.

Fotoğraf makinesinde ve harici olarak güvenilir performans


Gelişmiş flaş kontrol algoritması, aşırı ısınmayı önlemeye yardımcı olur ve Hızlı Flaş, Speedlite 600EX II-RT'nin tam şarj olmamışken bile çalışmasını sağlar; böylece eşsiz anları kaçırmazsınız. Zum ve yansıtma başlığı, flaş kapsama alanının kullanılan lense uygun olmasını sağlar ve daha doğal bir sonuç için ışığı duvarlardan ve tavanlardan yansıtma imkanı sunar. Speedlite 600EX II-RT, EOS-1D X Mark II ile aynı düzeyde hava koşullarına dayanıklıdır; böylece zorlu hava koşullarında bile fotoğraf çekmeye devam edebilirsiniz.

Portre çekimi yaparken daha yumuşak ışık vermek için Yansıtma Adaptörü bulunur ve klipsli renk filtreleri, flaşı ortam ışığı ile dengelemeye yardım eder.

Her yönden yaratıcı harici flaş ışığı


Speedlite 600EX II-RT'yi fotoğraf makinesi dışına yerleştirerek tüm yönlerden gelen ışığı simüle edebilirsiniz. Entegre radyo veya optik kontrolü ve opsiyonel kablosuz tetikleyici Speedlite Vericisi ST-E3-RT'yi kullanarak 30 m'ye kadar uzaktan flaş patlatabilirsiniz. Birden çok Speedlite 600EX II-RT birlikte (ayrı ayrı veya grup halinde) ve Speedlite 430EX III-RT gibi diğer Canon flaşlarla birlikte kullanılabilir.

Kılavuz numarası 60 (m, ISO100) ile güçlü performans


Speedlite 600EX II-RT yeterince güç depoladığından hiçbir zaman yarı yolda kalmazsınız. Geniş alanları aydınlatmak ve daha yumuşak, daha doğal bir sonuç elde etmek amacıyla duvarlardan ve tavanlardan ışık yansıtmak için idealdir. Flaş ışığını daha da yumuşatan bir Yansıma Adaptörü bulunur. Ünite 3,3 sn gibi kısa bir süre içinde yeniden kullanılır duruma gelir ve opsiyonel CP-E4N pil paketi bu süreyi daha da kısaltır.

Sezgisel kontroller ve bilgi ekranı ile kolay kullanım


Özelleştirilebilir kontrol kadranı, baskı altında çalışırken hızlı ayarlama yapma imkanı sağlarken, geniş aydınlatmalı ekran ilgili çekim bilgilerini tek bakışta gösterir. Gruptaki tüm kablosuz flaşların şarj durumu, ana Speedlite 600EX II-RT ünitesinin ekranında gösterilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Speedlite 600EX II-RT, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Speedlite 600EX II-RT
 • Yansıtma Adaptörü SBA-E3
 • Renk Filtresi SCF-E3OR1
 • Renk Filtresi SCF-E3OR2
 • Mini stant
 • Yumuşak Kılıf

Reviews

Click below to leave your review for the Speedlite 600EX II-RT