Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Speedlite Transmitter ST-E2

Küçük, hafif ve taşınabilir ST-E2, iki grup uzak kablosuz yardımcı Speedlite flaşı kontrol etmek için adanmış bir kızıl ötesi vericidir. Ayrıca düşük ışıkta yardımcı odak ışığı olarak kullanılabilir.

Avantajlar

  • E-TTL II flaş kontrolü
  • İki grup flaş lambası üzerinde oran kontrolü
  • Yüksek hızlı senkronizasyon
  • 10 m kapsama kadar açık alan
  • AF Yardımcı ışın

Detaylı Özellikler

Canon Speedlite Transmitter ST-E2 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

E-TTL II flaş kontrolü


E-TTL II flaş ölçüm sistemiyle çalışan ST-E2, her koşulda doğru ve tutarlı kablosuz flaş pozlaması sunar. Karmaşık aydınlatma koşullarında, ışık çıkışını daha iyi kontrol etmek için pozlama telafisinden yararlanın.

Oran kontrolü


ST-E2'deki oran kontrolünü kullanarak yaratıcı sonuçlar elde etmek için iki flaş grubunun ışık çıkışının oranını kontrol edin. İki Speedlite flaş grubunun oranını 1:8 ve 8:1 arasında kontrol etmek geniş bir ayarlama aralığı sunar.

Yüksek hızlı senkronizasyon


Yüksek hızda senkronize flaşı kullanarak, flaşı fotoğraf makinesinin maksimum senkronize hızından daha hızlı enstantane hızlarında senkronize edin. Bu, parlak gün ışığında geniş diyaframda sabit çekim yapmanıza olanak tanır, bu nedenle hızlı sabit odak uzaklıklı lenslerden faydalanın.

Kontrol kapsamı


ST-E2, içerde çalışmak için 12 m ve 15 m arasında geniş çalışma aralığı sağlar. Dışarıda çalışmak için çalışma aralığı 8 m ve 10 m'dir.

AF Yardımcı ışın


Düşük ışık koşullarında çekim yaparken, ST-E2 net sonuçlar almak için odak ışını yollayabilir. Bu ışın odaklanmaya yardımcı olur ve EOS fotoğraf makineleri üzerindeki odak noktalarını kapsar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Speedlite Transmitter ST-E2, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.