SELPHY CP810

SELPHY CP810 ile fotoğrafları dayanıklı güzel baskılar haline getirmek çok kolaydır. Küçük, şık ve taşınabilir olmasının yanında herkesin kullanılabileceği eğilebilir LCD ve arabirimiyle her yerde 1 dakikadan kısa sürede baskı yapabilir.

Avantajlar

  • Şık, ultra kompakt fotoğraf yazıcısı
  • Hızlı, fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskılar
  • 6,8 cm (2,7 inç) eğilebilir LCD
  • Hafıza kartlarından, fotoğraf makinelerinden veya USB belleklerinden baskı
  • Vesikalık Fotoğraf Baskısı
  • Çeşitli baskı boyutları
  • Otomatik Görüntü Optimizasyonu
  • 100 yıllık baskılar
  • İsteğe bağlı pil
  • SELPHY Fotoğraf Baskı yazılımı

Detaylı Özellikler

Canon SELPHY CP810 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Şık, ultra kompakt fotoğraf yazıcısı


Çekici ve yerden kazandıran tasarımıyla taşınabilir SELPHY CP810 fotoğraf yazıcısı her ev için idealdir.

Hızlı, fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskılar


Herkes sadece bir düğmeye basarak 1 dakikadan kısa bir süre içinde profesyonel kalitede fotoğraflar basabilir. Boya süblimleşme teknolojisi, zahmetsizce ve beklemeden geleneksel fotoğraf stüdyosu baskılarına benzer görünüm ve hissi oluşturmak için olağanüstü derinlik ve renk geçişi sağlar. Örneğin kartpostal büyüklüğündeki bir baskı yaklaşık 46 saniye sürer.

6,8 cm (2,7 inç) eğilebilir LCD


Kullanıcı dostu tasarımında kolay işlem ve görüntüleme için eğme işlevine sahip 6,8 cm (2,7 inç) LCD ekran bulunur. Ekrandaki talimatlar kolayca takip edilebilir ve 13 dili destekler.

Hafıza kartlarından, fotoğraf makinelerinden veya USB belleklerinden baskı


Baskıları hızlıca almak için PictBridge uyumlu fotoğraf makinenizi doğrudan yazıcıya bağlamanız veya dahili kart okuyucuya bir hafıza kartı takmanız yeterlidir; SDXC dahil çeşitli hafıza kartlarıyla uyumludur. Ayrıca daha da fazla esneklik için USB flaş belleklerden baskı yapabilirsiniz.

Vesikalık Fotoğraf Baskısı


İster kişisel, ister profesyonel kullanım için olsun, Vesikalık Fotoğraf Baskısı özelliği sayesinde genel kabul gören standart boyutlarda vesikalık fotoğraflar basabilir veya özel bir boyut ayarlayabilirsiniz. Kağıt tasarrufu yapmak için bir sayfaya aynı ya da farklı boyutlarda birden fazla vesikalık fotoğraf basın.

Çeşitli baskı boyutları


SELPHY CP810, anılarınızı paylaşmanız için birçok farklı yol sunar. Çok kısa bir sürede kartpostal (148 x 100 mm), L (119 x 89 mm) veya kredi kartı (86 x 54 mm) büyüklüğünde baskılar oluşturabilirsiniz.

Otomatik Görüntü Optimizasyonu


Sahne ve Yüz tespiti özelliğine sahip Otomatik Görüntü Optimizasyonu olağanüstü sonuçlar verir. Görüntü kusurlarını tespit edip düzeltir, sahnelerin ve yüzlerin parlaklık ve rengini ayarlarken istenmeyen parazitleri azaltır ve baskılarınıza fazladan netlik ve zenginlik kazandırır.

100 yıllık baskılar


Baskıyı lekelere, damlamalara ve solmaya karşı korumak için her bir baskının üzerine kaplanmış olan ve albüm içerisinde saklandığı zaman 100 yıla kadar dayanabilen özel koruyucu kaplama sayesinde uzun süreli baskılar oluşturmak mümkündür.

İsteğe bağlı pil


İç ve dış mekanlarda isteğe bağlı şarj edilebilir NB-CP2L Pil Paketi ile hareket halindeyken baskı alın (CG-CP200 Şarj Cihazı Adaptörü gerektirir). Tek bir şarj işlemiyle kartpostal boyutunda 36'dan fazla baskı alınabilir.

SELPHY Fotoğraf Baskı yazılımı


Ürünle birlikte verilen SELPHY Fotoğraf Baskı yazılımı sayesinde kendi takviminizi kolaylıkla oluşturabilir, dekoratif çerçeveler seçebilir veya Yaratıcı Baskı moduyla baskılarınıza küçük resim ya da konuşma baloncukları ekleyebilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon SELPHY CP810, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Advanced size options for ID Photos

Kimlik Fotoğrafları için gelişmiş boyut seçenekleri

Intelligent correction

Akıllı düzeltme

Long-lasting Canon quality

Uzun ömürlü Canon kalitesi

Print on the go

Mobil haldeyken baskı

Postcard size prints

Kartpostal boyutunda baskılar

Kredi kartı boyutlu baskılar

Credit card size stickers

Kredi kartı boyutunda çıkartmalar

Creative mini-sticker printing

Yaratıcı mini çıkartma baskısı