SELPHY CP900

Akıllı telefonlardan, tabletlerden ve diğer kablosuz aygıtlardan hızlı ve kolay yazdırma için Wi-Fi işlevine sahip ultra küçük SELPHY CP900, 1 dakikadan kısa bir sürede güzel, uzun süre dayanan, fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskılar sunar.

Avantajlar

  • Ultra küçük, taşınabilir fotoğraf yazıcısı
  • Wi-Fi bağlantısı
  • Hızlı, fotoğraf stüdyosu kalitesinde, uzun süre dayanan baskılar
  • 6,8 cm (2,7 inç) eğilebilir LCD
  • Hafıza kartlarından, fotoğraf makinelerinden veya USB belleklerinden baskı
  • Çeşitli baskı boyutları
  • Otomatik Görüntü Optimizasyonu
  • Vesikalık Fotoğraf Baskısı
  • İsteğe bağlı pil
  • SELPHY Fotoğraf Baskı yazılımı

Detaylı Özellikler

Canon SELPHY CP900 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Ultra küçük, taşınabilir fotoğraf yazıcısı


SELPHY CP900 fotoğraf yazıcısı, evinizde her yere mükemmel bir şekilde sığar ve partilere veya aile etkinliklerine yanınızda götürebileceğiniz kadar küçüktür.

Wi-Fi bağlantısı


Wi-Fi desteği, bir kablo kullanmadan akıllı telefonlardan, tabletlerden, kişisel bilgisayarlardan ve uyumlu fotoğraf makinelerinden hızlı ve kolay bir şekilde yazdırma yapabilmenizi sağlar.

Hızlı, fotoğraf stüdyosu kalitesinde, uzun süre dayanan baskılar


Herkes sadece bir düğmeye basarak 1 dakikadan kısa bir süre içinde profesyonel kalitede, uzun süre dayanan fotoğraflar basabilir. Boya süblimleşme teknolojisi, zahmetsizce ve beklemeden geleneksel fotoğraf stüdyosu baskılarına benzer görünüm ve hissi oluşturmak için olağanüstü derinlik ve renk geçişi sağlar. Örneğin kartpostal büyüklüğündeki bir baskı yaklaşık 47 saniye sürer. Özel bir kaplama, her bir baskıyı su sıçramalarına, sıvı dökülmelerine ve solmaya karşı korurken, bir albümde 100 yıla kadar saklayabilmenizi sağlar.

6,8 cm (2,7 inç) eğilebilir LCD


Kullanıcı dostu tasarımında kolay işlem ve görüntüleme için eğme işlevine sahip 6,8 cm (2,7 inç) LCD ekran bulunur. Ekrandaki talimatlar kolayca takip edilebilir ve 13 dili destekler.

Hafıza kartlarından, fotoğraf makinelerinden veya USB belleklerinden baskı


Hızlı baskılar için PictBridge uyumlu fotoğraf makinenizi doğruca yazıcıya bağlamanız yeterlidir. Ayrıca, daha fazla esneklik için SDXC de dahil çeşitli hafıza kartlarından, entegre kart okuyucu aracılığıyla ve USB flaş sürücülerinden de yazdırma yapabilirsiniz.

Çeşitli baskı boyutları


Yazıcı; anılarınızı çok hızlı bir şekilde paylaşmanız için posta kartı (148 x 100mm), kare (50 x 50mm) veya kredi kartı (86 x 54mm) büyüklüğündeki baskılar da dahil birçok seçenek sunar.

Otomatik Görüntü Optimizasyonu


Sahne ve Yüz tespiti özelliğine sahip Otomatik Görüntü Optimizasyonu olağanüstü sonuçlar verir. Görüntü kusurlarını tespit edip düzeltir, sahnelerin ve yüzlerin parlaklık ve rengini ayarlarken istenmeyen parazitleri azaltır ve baskılarınıza fazladan netlik ve zenginlik kazandırır.

Vesikalık Fotoğraf Baskısı


İster kişisel, ister profesyonel kullanım için olsun, Yüz Kare Kılavuzu'na sahip Vesikalık Fotoğraf Baskısı özelliği sayesinde genel kabul gören standart boyutlarda vesikalık fotoğraflar basabilir veya özel bir boyut ayarlayabilirsiniz. Kağıt tasarrufu yapmak için bir sayfaya aynı ya da farklı boyutlarda birden fazla vesikalık fotoğraf basın.

İsteğe bağlı pil


İç ve dış mekanlarda isteğe bağlı şarj edilebilir NB-CP2L Pil Paketi ile hareket halindeyken baskı alın (CG-CP200 Şarj Cihazı Adaptörü gerektirir). Tek bir şarj işlemiyle kartpostal boyutunda 36'dan fazla baskı alınabilir.

SELPHY Fotoğraf Baskı yazılımı


Ürünle birlikte verilen SELPHY Fotoğraf Baskı yazılımı sayesinde kendi takviminizi kolaylıkla oluşturabilir, dekoratif çerçeveler seçebilir veya Yaratıcı Baskı moduyla baskılarınıza küçük resim ya da konuşma baloncukları ekleyebilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon SELPHY CP900, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Instant wireless printing
Print from cameras via USB or Wi-Fi
Fast, lab quality prints
Large, easy-to-view tilt-up LCD
Compatible with SD cards
Convenient printing from USB stick
Advanced size options for ID Photos
Intelligent correction
Long-lasting Canon quality
Print on the go
Print only the best part of your image
Postcard size prints
Square size prints
Credit card size stickers
Creative mini-sticker printing