Mobil Yazdırma Uyumlu Lazer Yazıcılar

Üstbilgi görüntüsü

Canon, tabletler ve akıllı telefonlar üzerinden, KOBİ'ler ve küçük çalışma grupları için çok geniş lazer yazdırma ve tarama çözümleri sunuyor. İster yerel ağınız üzerinden olsun isterse bulut üzerinden, Canon size işinize yarayacak bir çözüm sunuyor.

Belirli lazer yazıcılar Apple® AirPrint™ ve Mopria™'nın yanı sıra, yerel ağınızda bulunan mobil cihazları kullanarak yazdırma ve taramanıza olanak sağlayan Canon PRINT Business uygulamasını da destekler. Ayrıca, belirli modellerde Google Cloud Print mevcuttur, bilgisayarınızı veya mobil cihazınızı kullanarak bulut üzerinden yazdırma yapabilirsiniz.

Not: imageRUNNER ADVANCE yazıcılar, Mopria özelliğine sahip değildir.

Apple iOS veya Android Cihazlarından anında yazdırın

Mopria mobil yazdırma   Airprint mobile printing_Logo

Uyumlu iOS ve Android cihazlarından herhangi bir uygulama yüklemenize ya da kablo bağlamanıza gerek kalmadan yazdırın.

AirPrint'i destekleyen Apple iOS cihazları ve Mopria* içeren Android cihazları kablosuz ağınız üzerinden doğrudan yazdırabilir.  *Android cihazlarında bir eklenti yüklenmesi gerekebilir.

Mopria içeren Android cihazlardan yazdırma

Mopria sertifikalı akıllı telefonlar ve tabletler, Wi-Fi bağlantısı üzerinden Mopria özelliğine sahip Canon yazıcıları otomatik olarak algılayarak kullanıcıların bilgisayardan yazdırma işlemi kadar kolay bir şekilde mobil cihazlardan e-posta ve belge yazdırmasına olanak tanır.

Canon'un kurucu üyesi olduğu Mopria Alliance, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil cihazlardan sezgisel, kolay ve kablosuz yazdırma olanağı sağlamayı amaçlayan kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Mopria hakkında daha fazla bilgi

Apple iOS ve Android için Canon PRINT Business uygulamasını indirin

PRINT app logoCanon PRINT Business, tarama ve geliştirilmiş yazdırma işlevleri sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Canon çok işlevli cihazlardan iPhone'lara, iPad'lere ve Android terminallerine tarama yapın, taramalarınızı çeşitli bulut depolama hizmetlerine yükleyin, e-postalarınıza ekleyip gönderin ve yazdırın

Google Cloud Print ile istediğiniz yerde istediğiniz cihazdan yazdırın

Google_Cloud_Print_Ready_160Google Cloud Print, dilediğiniz yerden telefon, tablet veya bilgisayar dahil olmak üzere web bağlantılı tüm cihazlardan yazdırmanıza olanak tanır. Bulut uyumlu yazıcılarımıza erişmek için tek ihtiyacınız olan bir Google hesabı.

Lütfen aşağıdaki listeden yazıcınızın uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Google Cloud Print hakkında daha fazla bilgi için lütfen Google'a bakın.

Not: LBP6780x, LBP7680Cx yazıcıya Google Cloud Print Uygulamasının yüklenmesini gerektirir

PIXMA yazıcınız mı var?

Canon ayrıca PIXMA ve SELPHY yazıcılar için de Wi-Fi, Cloud ve AirPrint desteği sunar.

Daha fazla bilgi:

Bağlantı olanağı ve desteklenen yazıcılar

iPhone, iPad ve iPod Touch için Canon Easy-PhotoPrint Uygulaması

Android için Canon Easy-PhotoPrint Uygulaması

Windows RT için Canon Easy-PhotoPrint Uygulaması

Her bir özelliğin ve yazılımın uyumluluğunu doğrulamak için lütfen ilgili ürünün teknik özelliklerini kontrol edin.

iPad, iPhone, iPod ve iPod touch, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır. AirPrint™ ve AirPrint logosu, Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

Android™ ve Google Cloud Print™ Google Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.