Canon G5 X Mark II with subject taking a picture through using the viewfinder
alt text goes here

Şehir Fotoğrafçılığı MASTERCLASS GEZİSİ

Yaşadığınız şehri Canon'un PowerShot G5 X Mark II fotoğraf makinesinin lensinden keşfedin. Şimdi sıra sizde! Ünlü Canon fotoğrafçısının önderliğindeki özel fotoğrafçılık masterclass gezisine katılın.

*Bu yarışma sona ermiştir

Yarışma sona ermiştir

Canon’un Şehir Fotoğrafçılığı Masterclass Gezisi için yapılan yarışma sona ermiştir. Yarışma kazananları ile Canon yetkilileri iletişime geçerek etkinlikle ilgili bilgi paylaşımlarını gerçekleştirecektir.

Her bir kazanan, Canon'un popüler G Serisindeki en yeni kompakt fotoğraf makinesi olan PowerShot G5 X Mark II'nin teknik özelliklerini test etme şansına sahip olacaktır. Üstün 5x zum lens, açılır EVF ve 20,1 megapiksel 1.0 tipi istiflenmiş sensöre sahip güçlü ve hafif PowerShot G5 X Mark II, tüm fotoğraf meraklıları için net görüntüler sunmak üzere Canon'un mükemmel optik uzmanlığı kullanılarak geliştirilmiştir.

Katılımcılar, ünlü fotoğrafçı Sadık Üçok rehberliğinde bir tura çıkıp, yaşadıkları şehrin en güzel noktalarını ve ilgi çekici yerlerini ziyaret ederek benzersiz şehir kareleri çekmeyi öğrenecek.

Dünyaya farklı bir açıdan bakın

Profesyonellerimizin bu yeni yüksek hızlı, kompakt fotoğraf makinesiyle çektiği fotoğraflara göz atın.

Yarışmayı kazananların tam listesi açıklanmıştır.