2023’ün En İyi Ev Yazıcısı

Bir yazıcı seçmek göze kolay gelebilir. Fakat size sunulan seçenekleri incelemeye başladıktan hemen sonra karar vermek oldukça zorlaşır. Basit bir yazıcıdan baskı almaya ek olarak fotokopi veya tarama özellikleri de istiyor musunuz? Peki ya faks çekmek? Sonradan yazdırmak için buluta tarama, tarayıp e-posta gönderme gibi özelliklere ne demeli? Hangi teknolojiyi seçmelisiniz? 2023’te ev yazıcıları için en iyi seçenekleri görmek istiyorsanız aşağı kaydırın.

PIXMA_TS9550_Touchscreen3

2023’ün En İyi Ev Fotoğraf Yazıcıları

 1. Pixma G540
  Pixma G540 basitliği, uyumluluğu ve çok sayıda yüksek kaliteli fotoğraf yazdırmak için gereken baskı kalitesini uygun bir maliyetle bir arada sunuyor.

  Neden Pixma G540’ı Seçmeliyim?
  Pixma G540’ın altı adet boya bazlı mürekkebi, kolayca değiştirilebilen kartuşu, daha yüksek sayfa verimliliği, besleme kapasitesi ve doğruluğu ve anında tabletinizden baskı alma özelliği, bu yazıcıyı birçok kişi için cazip bir seçenek haline getiriyor.
 2. Pixma G640
  Pixma G640, Pixma G serisindeki altı yeniden doldurulabilir boya bazlı mürekkep tankının kullanıldığı ilk çok işlevli yazıcıdır. Bu yazıcı, eşsiz bir fotoğraf yazdırma kalitesiyle yüklü miktarlarda üretim yapma kapasitesini inanılmaz düşük fiyatlarla birleştiriyor.

  Neden Pixma G640’ı Seçmeliyim?
  Pixma G640, çok sayıda yüksek kaliteli fotoğraf yazdırmak için kullanım kolaylığı, uyumluluk ve mükemmel baskı kalitesi sunar. Pixma G640, altı adet boya bazlı mürekkep, kablosuz baskı, 2 satırlı LCD, arkadan besleme kapasitesi, çerçevesiz fotoğraf baskısı, baskıya ek olarak tarama ve fotokopi ve yüksek sayfa verimliliği özelliklerine sahiptir.

2023’ün En İyi Ev MegaTank Yazıcıları

 1. Canon Pixma G3420
  Canon Pixma G3420’nin Wi-Fi özellikli güvenilir, yeniden doldurulabilir mürekkep tankı sayesinde sürekli gıcır gıcır belgeler ve capcanlı fotoğraflar bastırabilirsiniz.

  Neden Pixma G3420’yi Seçmeliyim?
  Yüksek sayfa verimliliğine sahip olan bu çok yönlü MegaTank yazıcı, Wi-Fi ve bulut bağlantısını destekler. Farklı medyaları işleme özelliği ise evde veya ofiste belgeleri ve görselleri keskin bir netlikle basmanıza olanak tanırken aynı zamanda tasarruf sağlar.
 2. Canon Pixma G3411
  Canon Pixma G3411, ev veya ofiste mobil cihazlardan ve buluttan uygun maliyetli baskı almak için kullanabileceğiniz, yeniden doldurulabilir mürekkep kartuşlarına sahip küçük ve Wi-Fi özellikli hepsi bir arada yazıcıdır.

  Neden Pixma G3411’i Seçmeliyim?
  Pixma G3411’in ev veya ofis için güvenilir Wi-Fi bağlantılı çok işlevli özelliği sayesinde, en yüksek kalitede belge ve görselleri düşük maliyetle yazdırabilir ve kolayca akıllı cihazınıza ve buluta bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, olağanüstü sayfa verimliliğinin de keyfini çıkarabilirsiniz!
 3. Canon Pixma G2420
  Çok yönlü ve doldurulabilir bir mürekkep tanklı yazıcı olan Pixma G2420 ile keskin belgeleri, canlı görselleri ve güvenilirliği tasarruflu bir şekilde elde edebilirsiniz.

  Neden Canon Pixma G2420’yi Seçmeliyim?
  Farklı medya türlerini işleyebilen bu güvenilir, yüksek sayfa verimine sahip çok işlevli MegaTank yazıcı sayesinde tasarruf ederken evinizde veya iş yerinizde son derece net görüntüler yazdırabilirsiniz.

2023’ün En İyi Taşınabilir Yazıcıları

 1. Canon Selphy CP1500
  Canon Selphy CP1500 yazıcıyı kullanarak artık göz alıcı, uzun ömürlü fotoğrafları kablosuz yazdırabilirsiniz.

  Neden Canon Selphy CP1500’ü Seçmeliyim?
  Bu taşınabilir fotoğraf yazıcısı ile 100 yıl dayanabilecek derin ve canlı renklere sahip göz alıcı fotoğraflar üretebilirsiniz. Selphy Picture Layout uygulaması aracılığıyla akıllı telefondan kablosuz işlemle çeşitli cihazlardan kolayca ve hızlıca doğrudan baskı almanız da mümkündür.
 2. Selphy Square QX10
  Paha biçilemez anılarınızı bastırın, toplayın ve yaratıcı bir şekilde paylaşın. Selphy SQUARE QX10 ile kablo gibi uğraştırıcı dertlere elveda deyin.

  Neden Selphy Square QX10’u Seçmeliyim?
  Selphy Square QX10 ile zengin renklere, ince detaylara sahip baskılar yaptırmanın keyfini çıkarın. Akıllı telefonunuzdan doğrudan 2,7 x 2,7inç (68 x 68 mm) kare fotoğraflar yazdırın ve 100 yıla kadar dayanan detaylı görüntüler üreten boya süblimleşme kalitesinin keyfini çıkarın.
 3. Canon Zoemini S2
  Ayna ve halka ışığı kullanarak bir selfie çekin, ardından Canon Small Print uygulamasının canlı görünümünü kullanarak Zoemini S2 ile fotoğrafınıza göz atın. Favorilerinizi Micro SD kartta kaydedin, böylece daha sonra onları yazdırabilirsiniz.

  Neden Canon Zoemini S2’yi Seçmeliyim?
  25 görüntüye kadar pil ömrü ve kağıt bittiğinde kullanabileceğiniz bir Micro SD kart yuvasıyla seyahat ederken anılarınızı ölümsüzleştirmek oldukça kolaydır. Canon Zoemini S2, selfie çekmek ve çektiklerinize kamera uygulamasında hemen göz atabilmek için mükemmel bir seçimdir.

PIXMA_TS8250

2023’ün En İyi Home Ofis Yazıcıları

 1. Canon MAXIFY GX6040
  MAXIFY GX6040, yüksek üretim kapasitesine sahip yeniden doldurulabilir mürekkep tanklarıyla işletmeler için son derece verimli bir baskı hizmeti sunar. Profesyonel kalitede baskıları, oldukça düşük bir toplam sahip olma maliyetiyle elde edebilirsiniz.

  Neden CANON MAXIFY GX6040’ı Seçmeliyim?
  Canon MAXIFY GX6040’ın özellikleri, bu modeli birçok kişi için ideal bir ev ofis yazıcısı hâline getiriyor. Her an güvenebileceğiniz yüksek hacimli, yeniden doldurulabilir MegaTank yazıcılar sayesinde profesyonel kalitede baskılar üretirken toplam sahip olma maliyetinizi düşürebilirsiniz.
 2. Canon MAXIFY GX5040
  Canon MAXIFY GX5040 ile MegaTank’ın yüksek üretim kapasitesini ve yeniden doldurulabilir mürekkep tanklarını işletmenizde son derece verimli baskılar almak için kullanın. Bunun yanında kurumsal bir baskı kalitesi ve oldukça düşük bir toplam sahip olma maliyeti de garanti!

  Neden MAXIFY G5040’ı Seçmeliyim?
  MAXIFY G5040; dayanıklı ve yüksek hacimli yeniden doldurulabilir MegaTank yazıcıları sayesinde, diğer lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcılara oranla daha düşük bir toplam sahip olma maliyetiyle hızlıca profesyonel kalitede dosyalar üretmenize olanak sağlar.
 3. Canon MAXIFY GX4040
  Bu yeniden doldurulabilir ve kullanıcı dostu, entegre MegaTank’lı dördü bir arada MAXIFY GX yazıcı ile CPP1 (sayfa başı maliyeti) ve TCO2’nizi (toplam sahip olma maliyeti) önemli oranda düşürürken çok miktarda yüksek kaliteli iş belgesi yazdırabilirsiniz. Ayrıca ADF, Wi-Fi ve Ethernet özellikleri de mevcuttur.

  Neden MAXIFY GX4040’ı Seçmeliyim?
  MAXIFY GX4040’ın yüksek performanslı, yüksek hacimli MegaTank yazıcısı, toplam sahip olma maliyetini ve sayfa başı maliyeti 14.000 baskıya kadar dayanabilen bir tam set mürekkep şişesiyle önemli oranda düşürür. Her ev ofis, bu yazıcının faydasını görecektir.

2023’ün Ev için En İyi Kablosuz Yazıcıları

 1. Canon Pixma G3420
  Wi-Fi özellikli, güvenilir ve yeniden doldurulabilir Pixma G3420 ile sürekli gıcır gıcır dokümanlar ve capcanlı fotoğraflar yazdırabilirsiniz.

  Neden Canon Pixma G3420’yi Seçmeliyim?
  Yüksek bir sayfa verimliliğine sahip olan ve Wi-Fi, bulut bağlantısı ve çeşitli medya işleme özelliklerini destekleyen bu çok yönlü MegaTank yazıcı evde veya ofiste belgeleri ve görselleri keskin bir netlikle basmanıza olanak tanırken aynı zamanda tasarruf sağlar.
 2. Canon Pixma G3411
  Canon Pixma G3411, yüksek say verimliliğiyle baskı, fotokopi ve tarama özelliklerini küçük ancak kompakt bir yazıcıda kullanıcıya sunar.

  Neden Canon Pixma G3411’i Seçmeliyim?
  Pixma G3411 sayesinde en yüksek kalitedeki belgeleri ve görselleri düşük bir maliyetle yazdırabilir, akıllı cihazınıza ve buluta kolayca bağlayabilirsiniz.

Související produkty

 • pixma g540 fra range page

  Ev Yazıcıları

  PIXMA G540

  Yüksek kaliteli fotoğraf baskısı için son derece düşük maliyetle yüksek hacimli üretme kapasitesine sahip, altı adet doldurulabilir boya bazlı mürekkep tanklı tek işlevli yazıcı.
 • MAXIFY GX6050

  MegaTank Yazıcılar

  MAXIFY GX6040

  En iyi 10 lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcıya kıyasla bu yüksek hacimli, doldurulabilir MegaTank yazıcılarla toplam sahip olma maliyetinde ortalama %90 tasarruf ederek her gün profesyonel kalitede belgeler üretin.
 • MegaTank Yazıcılar

  PIXMA G3411

  Bu Wi-Fi özellikli Hepsi Bir Arada sayesinde verimliliği artırın, uygun fiyata akıllı cihazlardan ve buluttan baskı almanın keyfini sürün.
 • Canon PIXMA G3420 Önden ürün görseli

  MegaTank Yazıcılar

  PIXMA G3420

  Yüksek verimliliğe sahip, düşük maliyetli ve Wi-Fi bağlantılı Hepsi Bir Arada yazıcı, kesintisiz güvenilirlik ve etkileyici yaratıcı esneklik sunuyor