Canon Camera

PIXMA MÜREKKEP

PIXMA TEKLİ MÜREKKEP KARTUŞLARI

Canon'un PIXMA tekli mürekkep kartuşları, parlak ve doğru renklere sahip üst düzey mürekkep püskürtmeli baskılar sunmak için fotoğraflarınızdan en iyi verimi almanıza yardımcı olur.

PIXMA TEKLİ MÜREKKEP KARTUŞLARI

Neden tekli mürekkep kartuşları?

Canon'un PIXMA tekli mürekkep serisi, tasarım üstünlüğüne sahiptir. Atık oranını en aza indirip verimliliği korurken taklit kartuşlara kıyasla %351 daha fazla baskı sunarlar. %100 güvenilir orijinal Canon tekli mürekkepler ile daha stressiz bir şekilde baskı alabilirsiniz. Kartuşlar kırılmaz, sızıntı ya da arıza yapmaz ve böylece yazıcınızın dahili hasara karşı korunmasını sağlar.

Canon Camera

Üstün yazdırma kalitesi

Fotoğraf kalitesinde en iyi baskıları elde etmek istediğinizde Canon tekli mürekkepleri tercih edin. Bu mürekkepler, görüntülerinizdeki her ayrıntıyı ortaya çıkarak her baskıda garip çizgiler veya şeritler olmadan canlı renklere, tonlara ve dokuya sahip fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskılar sunar.

Verimlilik ve tutarlılık

Orijinal Canon PIXMA mürekkep kartuşları, her zaman tutarlı kalite sunar. Tekli mürekkep sistemi, bileşen renkler için ayrı mürekkep tankları kullanır. Yani bir renk tükendiğinde yalnızca bir tank değiştirmeniz gerekir. Üstelik renk tanklarını ayrı ayrı değiştirebildiğinizden tekli mürekkep sistemi, baskı maliyetlerinizi azaltabilir!

PIXMA_TS8250

Model serisine göre mürekkep

Mürekkep bulmada yardıma mı ihtiyacınız var?

Canon yazıcınız için doğru mürekkebi, toneri veya kağıdı keşfedin.
  1. Canon tarafından istenen ve Canon kartuşlarını bir dizi üçüncü parti kartuşla karşılaştıran 2018 Keypoint Intelligence - Buyers Lab çalışması temel alınmıştır. Ayrıntılar https://www.canon-europe.com/printers/genuine-consumables/ adresinde bulunabilir. Baskı yüzdesi, standart/XL/XXL boyutlara göre değişiklik gösterebilir.