Canon EF 24-70mm f/4L IS USM

EF 24-70mm f/4L IS USM

0,7x'e kadar büyütme için makro moda sahip çok yönlü 24-70 mm f/4 L serisi lens. Ultrasonik AF hızlı, sessize yakın odaklama sağlar. UD ve küresel olmayan öğeler üstün görüntü kalitesi sunar.

Avantajlar

  • Çeşitli özneler için çok yönlü zoom aralığı
  • 0,7x'e kadar büyütme için makro modu
  • Dört adıma kadar Görüntü Sabitleyici
  • İki küresel olmayan ve iki UD lens öğesi
  • Hızlı ultrasonik AF
  • Toz ve neme karşı koruma
  • Yumuşak bokeh efekti için dokuz yapraklı diyafram

Ayrıntılı Özellikler

Canon EF 24-70mm f/4L IS USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Çok yönlü zoom aralığı


Manzaralardan portrelere, belgesellere kadar çeşitli öznelerle başa çıkın. EF 24-70 mm f/4L IS USM, sahip olduğu geniş açı, standart ve telefoto odak uzunlukları ve lens zoom yaparken değişmeyen sabit f/4 maksimum diyafram açıklığıyla, tam kare Canon DSLR'niz için ideal bir standart mercektir.

Makro modu


Zoom halkasında bulunan ayrı bir makro konumu, herhangi bir zoom konumunda 0,38 m'ye kadar yakın odaklama ve 0,7x'lik yaşam boyutunda maksimum reprodüksiyon oranı sağlar.

Görüntü Sabitleyici teknolojisi


Düşük ışık koşullarında, genelde önerilenden dört adıma kadar daha yavaş deklanşör hızlarını kullanarak elde çekim yapın. Görüntü Sabitleyici (IS) teknolojisi, fotoğrafçının hareketli nesneleri izlemek için kaydırma yaptığını otomatik olarak algılar ve bu yönde sabitlemeyi kapatır. Hibrid IS, makro modundayken yapılan açısal ve kaydırma hareketlerini algılar.

Yüksek performanslı optik tasarım


Zoom aralığı genelinde olağanüstü kalitede görüntüler yakalayın. Optik sapmaların etkili bir şekilde ortadan kaldırılması için, iki tip küresel olmayan lens öğesi ultra düşük yayılma (UD) öğesiyle birlikte kullanılır. Süper spektra kaplamalar parlamayı en aza indirip kontrastı en üst düzeye çıkarır.

Gelişmiş otomatik odaklama


Halka tipi ultrasonik AF motorun sağladığı hızlı, sessize yakın otomatik odaklamanın keyfini çıkarın. Tam zamanlı manuel odaklama kilitlemeyle kontrolü elinizde tutun.

Sağlam olması için üretilmiştir


Zorlu koşullarda bile çekim yapmayı sürdürün. Lensin toz ve nem geçirmezlik özelliği vardır ve flor kaplamaların kullanılması, lens öğelerinin kolayca temizlenebilmesini sağlar.

Tam performans


Dairesel, dokuz yapraklı bir diyafram, yumuşak odak yapılmayan bokeh efekti oluşturulmasına yardımcı olur ve ön plandaki öznelerinizin net bir şekilde öne çıkmalarını sağlar.

Ürün Teknik Özellikleri

Canon EF 24-70mm f/4L IS USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.