Canon EF 24mm f/1.4L II USM

EF 24mm f/1.4L II USM

Yüksek performanslı geniş açılı lens EF 24 mm f/1,4L II USM'nin hızlı f/1,4 diyafram açıklığı ve UD ve küresel olmayan lens elemanlarının birleşimi üstün profesyonel görüntü kalitesi sağlar.

EF 24mm f1.4L II USM

Avantajlar

  • Geniş 24 mm odak uzaklığı
  • Hızlı f/1,4 diyafram açıklığı
  • Küresel olmayan ve UD lens elemanları
  • Alt dalga boyu gövde kaplaması
  • Tam zamanlı manuel odaklamalı USM odaklama motoru
  • Kayan iç odak mekanizması
  • Hava ve toz contaları
  • Sağlam gövde kalitesi

Ayrıntılı Özellikler

Canon EF 24mm f/1.4L II USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Hızlı diyafram açıklığına sahip birinci sınıf lens


EF 24 mm f/1,4L II USM, f/1,4 gibi büyük bir maksimum diyafram açıklığı sayesinde, düşük ışıkta müthiş fotoğraflar çekme şansı sunar ve dairesel diyafram açıklığı ve dar alan derinliği sayesinde hoş arka plan bulanıklığı sağlar. 24 mm odak uzaklığı geniş açılı fotoğrafçılık için idealdir ve bu lensi foto muhabirlerinin, manzara fotoğrafçılarının ve geniş perspektifli çekimler yapmaktan hoşlananların gereksinimlerine uygun hale getirir.

Küresel olmayan elemanlar ve UD elemanları


Alan eğimi ve bozulma gibi sapmaları düzeltmek için iki adet yüksek hassasiyetli küresel olmayan lens sayesinde, EF 24 mm f/1,4L II USM ile görüntü kalitesi oldukça gelişmiştir. Geniş açılı çekimde yaygın olarak görülen kromatik sapma da optimum görüntü kalitesi ve köşeden köşeye ayrıntı sağlayan iki adet UD lensle giderilir.

Alt dalga boyu lens gövde kaplaması


Dijital fotoğrafçılıkta kullanılmak üzere tasarlanan Canon’un patentli lens elemanı kaplaması, dahili lens yüzeylerinden yansımaların neden olduğu gölgelenme ve parlamayı en alt düzeyde tutar. Sorunun kaynağının ortadan kaldırılmasıyla, kaplama yansımaları azaltılarak net ve canlı görüntüler edilebilir.

USM odak motoru


EF 24 mm f/1.4L II USM’nin neredeyse sessiz Ultra Sonik Motoru (USM) çok hızlı otomatik odaklama sağlarken, tam zamanlı olarak manuel kontrole geçilebilir. Kayan iç odak sistemi de odak aralığında yüksek görüntü kalitesini korumaya yardımcı olur.

Sağlam gövde kalitesi


Canon lensler, en çetin ortamlarda düzenli kullanıma dayanacak şekilde üretilir. Hava ve toz contaları ek koruma sağlar. Ayrıca ürünle birlikte lens güneşliği ve kılıf verilir.

Kurşunsuz optikler


EF 24 mm f/1,4L II USM'de çevre dostu kurşunsuz cam kullanılmıştır.

Ürün Teknik Özellikleri

Canon EF 24mm f/1.4L II USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.