Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Geniş açıdan telefotoya kadar hepsi tek lenste. 11x zum aralığının esnekliği ve Canon L serisi camın kalitesi bu lensin hareket halindeki fotoğrafçılar için en ideal araç olmasını sağlar.

Avantajlar

  • 11x zum
  • L serisi kalitesi
  • Görüntü Sabitleyici
  • Minimum odaklama mesafesi 0,7 m
  • Tam zamanlı manuel odak
  • Toz geçirmez ve su sıçramalarına karşı koruyucu yapı
  • Dairesel diyafram
  • E-TTL II mesafe ölçümü
  • Dijital fotoğraf makineleri için optimize edilmiş lens kaplamaları

Detaylı Özellikler

Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Gerçek bir hepsi bir arada lens


Geniş açıdan süper telefotoya kadar her şeyi kapsayan bir zum aralığına sahip Canon'un en yeni profesyonel serisi, lens değişimini ve kit ağırlığını azaltmak isteyen profesyonel fotoğrafçılar için tasarlanmıştır. Foto muhabirler ve hareket halinde çekim yapan fotoğrafçılar için mükemmeldir.

Üç Kademeli Görüntü Sabitleyici


EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM lense dahil olan IS teknolojisi, düşük ışıklı koşullarda üç kademeli avantaj sağlar. Bu teknoloji, fotoğraf makinesi hareketlerinden oluşan bulanıklık olmadan daha yavaş enstantane hızlarının kullanılmasını sağlar; tripodsuz veya flaşsız çekimlerde kullanışlıdır. Lens, fotoğrafçının bir nesneyi takip etmek için kaydırma yaptığını algılarsa, bu yöndeki IS'yi kapatır.

Ultrasonik odaklama


Halka tipi ultrasonik bir motor, son derece hızlı ve neredeyse sessiz bir şekilde otomatik odaklamaya geçer. Mükemmel bir şekilde bekleyen tork sayesinde, hedefi şaşmadan doğru bir şekilde odak noktasına ulaşılır. Ayrıca, tam zamanlı manuel kilitleme özelliği bulunur, böylece AF modundan çıkmadan odak ayarlanabilir.

Dijital fotoğraf makineleri için mükemmel


Gölgelenmeyi ve parlamayı engelleyen optimize edilmiş lens şekli ve kaplamalara sahip EF 28-300mm, dijital fotoğraf makineleriyle kullanılmak için idealdir. Bu lens, APS-C boyutlu bir sensörle DSLR'lere takıldığında 45-480 mm'ye eşdeğer odak uzaklığına sahip olur.

Yüksek görüntü kalitesi için hassas optik donanım


Tüm zum aralığında yüksek kontrast, düşük bozulma ve köşeden köşeye yüksek çözünürlük elde edilir. Bir EMD (elektromanyetik diyafram) hızlı, sessiz ve yüksek keskinlikte diyafram kontrolü sağlar. Dairesel diyafram açıklığı, hoş arka plan bulanıklığı sunar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.