DSLR Lensleri

Canon EF 35mm f/1.4L II USM

Doğal perspektif, f/1,4 diyafram ve düşük ışıkta çekim özelliklerine sahip profesyonel sınıf geniş açılı lens.

Avantajlar

 • Doğal perspektif ile geniş açılı görünüm

 • Üstün düşük ışık performansı ve alan derinliği kontrolü

 • Görüntü kalitesinde yeni standartlar belirler

 • Hızlı ve sessiz odaklanır

 • Zorlu koşullarda bile çekim yapmayı sürdürün

Detaylı Özellikler

 • Doğal bir perspektifle geniş açılı görünüm sunar

  Klasik, hafif geniş açılı 35 mm odak uzaklığı, bir nesneyi perspektifi bozmadan ortamında perspektifi bozmadan ortamında yakalama özelliği nedeniyle belgesel fotoğrafçıları tarafından sevilmektedir.

 • Üstün düşük ışık performansı

  Geniş f/1,4 maksimum diyafram, f/2,8 zum lensten iki adım daha fazla ışık sağlaması düşük ışık koşullarında elde yapılan çekimlerde bu lensi ideal kılmaktadır.Geniş diyaframlarda çekim, fotoğrafçıların alan derinliğini sınırlamasını sağlar. Bu tür sığ odak efektleri oluşturma, nesnenin bir arka planda öne çıkmasını sağlama yöntemidir ve özellikle lensin geniş açılı görüş alanıyla birleştirildiğinde etkilidir.Lensin dokuz yapraklı diyaframı, odak dışı bölgeleri kusursuz ve doğal bir şekilde işler.

 • Görüntü kalitesinde yeni standartlar belirler

  Canon tarafından geliştirilen organik optik malzemeden üretilen Mavi Spektrum Kırılma Özelliğine sahip optik donanım, kromatik sapmaları daha önce mümkün olmayan bir dereceye kadar düzelterek renk kesintilerini ortadan kaldırır.Ultra Düşük Yayılma (UD) optik donanım ve iki küresel olmayan lens elemanı, lens tamamen açık kullanıldığında bile kare boyunca inanılmaz keskinlik sağlar.Dalga boyu altı yapılı kaplama, kontrastı artırır ve ışık altında çekim yaparken parlama ve gölgelenmeye karşı koruma sağlar.

 • Hızlı ve sessiz bir şekilde odaklanarak beklenmedik anları yakalamanızı sağlar

  Halka tipi USM otomatik odaklama, hızlı ve hemen hemen sessiz bir şekilde doğru odaklama sağlayarak sahneyi bozmadan çalışmanıza imkan tanır.Tam zamanlı manuel odaklama, odaklama modunu değiştirmeden veya gözünüzü fotoğraf makinesinden çekmeden odak ayarlamalarına olanak tanır.

 • Zorlu koşullarda bile çekim yapmayı sürdürün

  Canon'un efsanevi L serisi, yapı kalitesi güven verir ve sağlamlığa katkıda bulunur. Hava koşullarına karşı koruma, toz ve neme karşı koruma sağlarken florin kaplama lensin ön ve arka elemanını yağ ve kire karşı korur, temizlenmesini kolaylaştırır.

 • Mavi Spektrum Kırılma Özelliğine sahip donanım

  Canon, büyük çaplı lenslerde renkli kesintileri ortadan kaldırmak için Mavi Spektrum Kırılma Özelliğine sahip (BR) optik donanımı geliştirmiştir. Bu özel organik optik malzeme, söz konusu kesintileri düzeltme konusunda flüorit, Ultra Düşük Yayılma (UD) veya Süper UD cam gibi teknolojilerden daha etkilidir. Renkli kesintiler, farklı renklerde ışığın farklı noktalara odaklandığı bir durum olan kromatik sapmadan kaynaklanır. EF 35mm f/1.4L USM II'de BR optik malzeme kullanılması bu etkiyi en aza indirir. Lensteki diğer elemanlar, üstün keskinlik, kontrast ve parlamaya karşı dayanıklılık sağlayacak şekilde optimize edilebilir.

Canon EF 35mm f/1.4L II USM
Derecelendirmeler ve incelemeler

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.
Daha fazla bilgi edinin