Canon EF 35mm f/2 IS USM

EF 35mm f/2 IS USM

Dört adıma kadar Görüntü Sabitleyici ve f/2 maksimum diyafram açıklığına sahip 35 mm'lik bir sabit lens, düşük ışıkta yapılan fotoğrafçılık çalışmaları için idealdir. Ultrasonik AF hızlı ve doğrudur. Küresel olmayan lens öğesi görüntü kalitesini artırır.

Avantajlar

  • Dört adıma kadar görüntü sabitleme
  • Hızlı f/2 maksimum diyafram açıklığı
  • Hızlı ve doğru odaklama için ultrasonik AF
  • Kompakt, hafif tasarım
  • Yumuşak bokeh efekti için dokuz yapraklı diyafram
  • Tutarlı netlik için kalıplanmış cam öğeler
  • 0,24 m minimum odaklama mesafesi

Detaylı Özellikler

Canon EF 35mm f/2 IS USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Doğal geniş açılı görüş


Doğal bir perspektif ve geniş görüş açısı sunan EF 35 mm f/2 IS USM, tam kare DSLR'de kullanıldığında geleneksel 50mm optik için iyi bir alternatif standart lenstir. APS-C boyutlu sensörleri olan EOS kameralarında, 56 mm'lik bir lense benzer bir açı sağlar.

Düşük ışıkta yapılan çekimlerde görüntü sabitleme


Düşük ışık koşullarında, genelde önerilenden dört adıma kadar daha yavaş deklanşör hızlarını kullanarak elde çekim yapın. Görüntü Sabitleyici (IS) teknolojisi, fotoğrafçının hareketli nesneleri izlemek için kaydırma yaptığını otomatik olarak algılar ve bu yönde sabitlemeyi kapatır.

Büyük, f/2'lik maksimum diyafram açıklığı


f/2'ye kadar genişlikte diyafram açıklıklarıyla yapılan çekimler, fotoğrafçıların sığ alan derinliğiyle çalışabilmesini sağlar. Parlak bir vizör görüntüsünün keyfini çıkarın ve loş ortamlarda bile göreli olarak hızlı deklanşör hızlarını kullanın.

Gelişmiş otomatik odaklama


Halka tipi ultrasonik AF motorun sağladığı hızlı, sessize yakın otomatik odaklamanın keyfini çıkarın. Tam zamanlı manuel odaklama kilitlemeyle kontrolü elinizde tutun.

Gelişmiş optik tasarım


Küresel olmayan bir lens öğesi görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarırken, yedi yapraklı bir diyafram yumuşak, odak yapılmayan bokeh efekti sağlar. EF 35 mm f/2 IS USM, 0,24 m'ye kadar odaklanarak öznelerinizi yakınlaştırabilmenizi sağlar.

Kompakt tasarım


Her zaman için çantanıza sığacak kadar küçük olan EF 35mm f/2 IS USM, röportaj ve sokak fotoğrafçılığı için mükemmel bir üründür.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF 35mm f/2 IS USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

EF 35mm f/2 IS USM Derecelendirmeler ve incelemeler

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.