Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM; dayanıklı ve kompakt tasarımı, çok yönlü zum aralığı ve mükemmel görüntü kalitesiyle inanılmaz bir performans sağlayan Canon'un prestijli L serisini bir parçasıdır.

Avantajlar

  • Yüksek performanslı telefoto zum lens
  • Canon'un başarılı L serisinin bir parçası
  • 4 kademeli Görüntü Sabitleyici
  • İki UD elemanı
  • Toz ve suya son derece dayanıklıdır
  • 8 yapraklı dairesel diyafram
  • Sessiz ve hızlı otomatik odaklama
  • Tripod tasmasıyla uyumlu

Detaylı Özellikler

Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek performanslı telefoto zum lens


70-300 mm odak uzaklığı aralığına sahip EF 70-300mm f4-5.6L IS USM, benzersiz görüntü kalitesi sunan, kompakt ve çok yönlü bir telefoto zum lenstir. Vahşi yaşam ve spor fotoğrafçılarının yanı sıra foto muhabir ve portre için idealdir.

L serisi kalitesi


L serisi, Canon'un özenle tasarlanan EF optiklerinin en iyisini temsil eden, en üst profesyonel lens grubudur. L serisi lensler, üstün performansla eşsiz kullanımı bir araya getirir, toz ve neme karşı son derece dayanıklıdır.

4 kademeli Görüntü Sabitleyici


Lensin belirli odak uzaklığı aralığı için özel olarak tasarlanan 4 kademeli optik Görüntü Sabitleyici, tripodsuz çekimlerde veya yavaş enstantane hızlarında oluşabilen görüntü bulanıklığını engeller. Otomatik kaydırma algılaması sayesinde hareketli nesneleri takip ederken etkili performans sağlayabilirsiniz ve lensin içinde IS sistemi bulunduğu için çerçeveleme sırasında sonuçları vizörden görebilirsiniz.

İki UD elemanı


İki UD lens sayesinde kromatik sapmalar tamamen yok edilerek en iyi görüntü kalitesi ve keskinlik elde edilir.

Yaratıcı arka plan bulanıklığı


EF 70-300mm f4-5.6L IS USM lensteki 8 yapraklı dairesel diyafram, hoş bir arka plan bulanıklığı oluşturarak nesnenizin dramatik bir efektle öne çıkmasını sağlar.

Hızlı, sessiz otomatik odaklama


Halka tipi USM (Ultrasonik Motor), sessize yakın çalışmayla çok hızlı otomatik odaklama yapabilmek için ultrasonik frekans titreşimleri kullanır. Yüksek hızlı CPU ve optimize edilmiş AF algoritmaları, AF hızına daha da katkı sağlar. İyi tork tutma özelliği, hedef şaşmadan önce odaklanan lens grubunu durdurur. Tam zamanlı elektronik manuel odak kilitleme AF modundan çıkmadan kullanılabilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Telefoto Lensler

Artırılmış odak uzaklığıyla donatılmıştır, böylece sahneye müdahale etmenize gerek kalmadan konunuza yaklaşabilmenizi sağlar.