Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

Tam kadraj veya dairesel görüntü seçeneği sunan çok yönlü balık gözü zum lens. EF 8-15mm f/4L Fisheye USM, Canon'un yüksek performanslı L serisi lenslerinin bir parçasıdır ve bu kadar geniş açılı bir görünümde bile olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

EF 8-15mm f4L Fisheye USM

Avantajlar

  • Dairesel veya tam kare Fisheye zum lens
  • Canon'un başarılı L serisinin bir parçası
  • Güçlü ve dayanıklı tasarım
  • Sessiz ve hızlı otomatik odaklama
  • Tam zamanlı manuel odaklama
  • Daha kolay lens temizleme

Detaylı Özellikler

Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Dairesel veya tam kare Fisheye zum lens


EF 8-15mm f/4L Fisheye USM'nin 24x36 mm (tam kare) sensörlü fotoğraf makineleriyle kullanıldığında sunduğu tam kare veya dairesel balık gözü görüntüleriyle iki ayrı özel lens almanıza gerek yoktur. Daha küçük sensörlü DSLR kullanan fotoğrafçılar tam kare balık gözü görüntüleri elde edebilirler. 180 derecelik diyagonal görüş alanı sayesinde tüm manzarayı tek bir görüntüde yakalamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

L serisi kalitesi


L serisi, Canon'un özenle tasarlanan EF optiklerinin en iyisini temsil eden, en üst profesyonel lens grubudur. L serisi lensler, üstün performansla eşsiz kullanımı bir araya getirir, toz ve neme karşı son derece dayanıklıdır.

Hızlı, sessiz otomatik odaklama


Halka tipi USM (Ultrasonik Motor), sessize yakın çalışmayla çok hızlı otomatik odaklama yapabilmek için ultrasonik frekans titreşimleri kullanır. Yüksek hızlı CPU ve optimize edilmiş AF algoritmaları, AF hızına daha da katkı sağlar. Tam zamanlı elektronik manuel odak kilitleme AF modundan çıkmadan kullanılabilir.

SWC kaplama ile gelişmiş görüntü kalitesi


Dijital fotoğrafçılıkta kullanılmak üzere tasarlanan Canon'un patentli Dalga Boyu Altı yapılı kaplaması, iç yansımalardan kaynaklanan gölgelenme ve parlamayı en aza indirmeye yardımcı olur. Gölgelenme ve parlama sebebini ortadan kaldırarak yansımaları azaltır, net ve keskin görüntüler elde edilmesini sağlar.

Daha kolay lens temizleme


Mevcut kaplamalarla karşılaştırıldığında lens yüzeyinde daha kolay temizleme sağlayan Florin Kaplama ile en uzak ve en yakın lens yüzeylerine bakım yapılır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

EF 8-15mm f/4L Fisheye USM Derecelendirmeler ve incelemeler

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.