Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

Kompakt ve ekonomik, EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II ideal bir genel amaçlı standart zoom lenstir. Dört adımlı Görüntü Sabitleyici düşük ışık koşullarında çok iyi performans sağlar.

Avantajlar

  • Hafif, kompakt tasarım
  • Geniş açıdan kısa telefoto aralığına
  • Dört adımlı Görüntü Sabitleyici
  • Görüntü bozulmasının kontrol edilebilmesi için küresel olmayan lens elemanı
  • 0,25 m yakın odaklanma mesafesi
  • Süper Spectra kaplamalar
  • Dairesel diyafram
  • Yüksek hızlı AF

Detaylı Özellikler

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Ekonomik, yüksek kaliteli zoom


EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II fazla yük taşımayı sevmeyen fotoğrafçıların dikkatini çeken, yüksek kaliteli, standart zoom lenstir. 35mm formatında 29-88mm'ye eşdeğer odak uzaklığı ile bu lensin geniş zoom alanı çoğu genel fotoğrafçılık için uygundur. Zoom aralığının genelinde yakın çekim için çalışma mesafesi yalnızca 0,25 m'dir (25 cm).

Görüntü Sabitleyici


Bulanık görüntü oluşma riskini en aza indirmek için EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II'de Canon'un dört adımlı Görüntü Sabitleyici teknolojisi vardır. Bu, görüntüde fark edilir bir bulanıklık olmadan, fotoğrafçıların normale göre dört kata kadar daha yavaş enstantane hızları kullanmalarını sağlar - düşük ışıkta çekim için idealdir.

Super Spectra kaplamalı küresel olmayan lens elemanı


Gerçek renk dengesi ve keskin, yüksek kontrastlı görüntü sunmanın yanında Super Spectra kaplamalar, dijital fotoğraf makinesi sensörlerinden ve dahili lens elemanlarından yansıyan ışığı emerek gölgelenme ve parlamayı azaltır. Küresel olmayan bir lens elemanı diyafram tamamen açıkken dahi canlı ve yüksek kontrastlı görüntü sağlar.

Dairesel diyafram


Geniş diyafram açıklığı ile çekilen fotoğraflarda,küresel diyafram yumuşak, hatta bulanık bir arka plan sağlayarak öndeki nesnelere vurgu yapmanıza ve dikkat dağıtıcı öğeleri gidermenize yardımcı olur.

Kurşunsuz cam


EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II'nin yapılmasında yalnızca çevre dostu, kurşunsuz cam kullanılmıştır.

Aksesuarlar


EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II bir lens kapağı ve bir toz kapağı ile tedarik edilir. Lens muhafazası (EW-60C) ve lens yumuşak kılıfı (LP814) isteğe bağlıdır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II Derecelendirmeler ve incelemeler

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.