Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Uygun fiyatlı, çeşitli nesnelere uygun standart zoom lens. STM motor teknolojisi ve Movie Servo AF ile video çekimi yaparken net, sessize yakın odaklama keyfini yaşayın. Dört kademeli Görüntü Sabitleyici fotoğraf makinesi sallanmasını azaltır.

Avantajlar

  • Manzaralar, portreler ve seyahatler için ideal olan çok yönlü zoom aralığı
  • Kompakt hafif tasarım
  • Dört kademeli optik Görüntü Sabitleyici ile fotoğraf makinesinin sallanmasından doğan sonuçları önleyin
  • STM Motor video çekerken net, sessize yakın odaklama sağlar
  • 0,25 m'lik kısa odaklama mesafesi

Detaylı Özellikler

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

DSLR dünyasına ideal ilk adım


Çok yönlü 18-55 zoom aralığı sayesinde manzaradan portre ve aksiyona kadar birçok farklı konuyu zorlanmadan çekin. Hafif yapısı sayesinde bu lens günlük kullanım için idealdir.

Dört kademeli Görüntü Sabitleyiciyle daha fazla keskinlik


Optik Görüntü Sabitleyici fotoğraf makinesinin sallanma tehlikesini azaltarak düşük ışık koşullarında elde flaşsız fotoğraf çekilebilmesini sağlar. Fotoğraf makinesinin hareket etmesinden kaynaklanan bulanıklıklar olmadan, normalden dört kademeye kadar daha uzun enstantane hızları kullanın.

Filmlerde sessiz, net odaklama


STM Motor teknolojisi gürültünün video sesini etkilememesi için sessize yakın odaklama sağlar ve siz çekim yaparken kusursuz ve hassas biçimde ayarlama yapar.

Harika fotoğraflar için tasarlandı


0,25 m'lik en kısa odaklama mesafesiyle küçük nesnelere odaklanın. Dönmeyen ön eleman filtre kullanımını kolaylaştırır ve manuel odak halkası manuel odaklama kilidinin istenildiğinde kullanılabilmesini sağlar.

Her nesnede harika görüntü kalitesi


Parlamayı azaltmak ve keskinliği artırmak için Super Spectra Kaplama kullanılırken, yedi yapraklı diyafram açıklığı daha doğal bir görüntü ve his için kusursuz odak dışı bölgeler yaratır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.