Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

EF-S 24mm f/2.8 STM

Seyahat ve dış mekan fotoğrafçılığı için ideal olan taşınabilir pankek lens. Geniş f/2,8 maksimum diyafram ile düşük ışık koşullarında elde çekim yapabilir, gelişmiş optik tasarım ile de harika görüntü kalitesini yakalayabilirsiniz. STM odaklama, film çekimi sırasında net ve neredeyse sessiz AF sunar.

Avantajlar

  • İnanılmaz ince pankek tasarımı
  • Doğal, insan gözünün gördüğü gibi bir perspektif
  • Film* çekerken net ve sessiz odaklama
  • Düşük ışıkta çekim yaparken geniş diyafram kullanın
  • 0,16 m'ye yakın odaklanma

Detaylı Özellikler

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Taşınabilir "pankek" tasarımı


Yalnızca 22,8 mm derinlik ve 125 g ağırlıkla EF-S 24mm f/2.8 STM, EOS'nizi gittiğiniz her yere götürebilmenizi sağlayan taşınabilir bir lenstir. Minik boyutu sayesinde dikkat çekmez – dış mekan fotoğrafçılığı için idealdir.

Doğal perspektif


APS-C EOS gövdede kullanıldığında 24 mm odak uzaklığı, tam kare DSLR fotoğraf makinesindeki 38 mm lens ile aynı görüş açısını sağlar. İnsan gözüne yakın kalite sayesinde görüntüleriniz doğal bir görünüm ve hisse sahip olur.

Net ve sessiz odaklama


Neredeyse sessiz STM odaklama, sabit nesneleri çekerken hızlıca odaklanır ve film çekerken odaklama gürültüsü olmadan net odak geçişleri sunar.*

Düşük ışık çekimlerinde geniş diyafram


f/2,8'in hızlı maksimum diyaframı, daha çok ışığın girmesini sağlayarak karanlık ortamlarda flaş kullanmadan çekim yapmanızı sağlar. Nesnenizi yumuşak odak dışındaki yumuşak arka plandan ayırıp ön plana çıkarmanızı sağlayarak sığ alan derinliği yaratmanız için idealdir.

Gelişmiş optik tasarım


Parlama ve renkli kesintilere karşı yüksek dayanıklılıkla kare boyunca bıçak keskinliğindeki performansın tadını çıkarın. Dünyanın daha yakından görüntüsü için küçük nesnelere 16 cm kadar yaklaşın.
* Uyumlu EOS gövdelerle kullanıldığında.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

EF-S 24mm f/2.8 STM Derecelendirmeler ve incelemeler

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

İdeal lensinizi bulun