Canon TS-E 17mm f/4L

TS-E 17mm f/4L

Mimari fotoğrafçılık için tasarlanmış olan TS-E 17 MM F/4L, düşük bozulma ve kenardan kenara mükemmel netlik özelliklerine sahiptir. Eğilme ve Kayma mekanizmalarının bağımsız döndürülebilmesi çok yönlülük sağlar.

TS-E 17mm f4L

Avantajlar

  • Ultra geniş 17mm Eğilme ve Kayma lensi
  • Düşük bozulma ve yüksek çözünürlük
  • ± 6,5° Eğilme ve ±12mm Kayma
  • Bağımsız Eğilme veya Kayma döndürme
  • Küresel olmayan ve UD lens elemanları
  • Alt dalga boyu gövde ve süper tayf kaplamalar
  • Dairesel diyafram

Detaylı Özellikler

Canon TS-E 17mm f/4L hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Eğilme ve Kayma fotoğrafçılığının olasılıklarını genişletir


TS-E 17 MM F/4L, APS-C ve tam kare sensörler için geniş açılı görüntü sağlayan ultra geniş açılı eğilme ve kayma lensidir. Canon’un benzersiz döndürme sistemi sayesinde, eğilme ve kayma yönü birbirinden bağımsız olarak döndürülebilir. Böylece perspektif ve alan derinliği ayrı ayrı kontrol edilebilir ve lensin esnekliği artar.

Pek çok değişik hareket


104° diyagonal görüş alanıyla birlikte ±6,5° eğilme, artı ±12mm kayma ve eğilme ve kayma mekanizmalarında ±90° döndürme olanakları sayesinde, TS-E 17 MM F/4L piyasadaki en esnek lenslerden biridir. TS-E 17 MM F/4L, istenmeyen hareketlerin önlenmesi için eğilme ve kayma mekanizmalarında kilitlere de sahiptir.

Yüksek hassasiyette lens elemanları


Olağanüstü kenardan kenara çözünürlük ve düşük bozulma elde etmek için yüksek hassasiyette, büyük dökme camdan küresel olmayan lens kullanılır. Geniş açılı çekimde yaygın olarak görülen kromatik sapma, dört UD elemanı ile giderilir. Bu özellikler sayesinde lens özellikle mimari fotoğrafçılık için uygun hale gelir.

Alt dalga boyu gövde kaplaması


Dijital fotoğrafçılıkta kullanılmak üzere tasarlanan Canon’un patentli lens elemanı kaplaması, dahili lens yüzeylerinden yansımaların neden olduğu gölgelenme ve parlamayı en alt düzeyde tutarak net ve canlı görüntüler elde edilmesine yardımcı olur.

Sağlam gövde kalitesi


Canon L serisi lensler, en çetin ortamlarda düzenli kullanıma dayanacak şekilde üretilir. Hava ve toz contaları ek koruma sağlar. Ayrıca ürünle birlikte lens güneşliği ve kılıf verilir.

Kurşunsuz optikler


TS-E 17 MM F/4L'de çevre dostu kurşunsuz cam kullanılmıştır.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon TS-E 17mm f/4L , özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

TS-E 17mm f/4L Derecelendirmeler ve incelemeler

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.