Canon TS-E 24mm f/3.5L II

TS-E 24mm f/3.5L II

TS-E 24 mm f/3,5L II, görüntünün kenarına kadar müthiş görüntü kalitesi sağlamak için geliştirildi. Eğilme ve kayma mekanizmalarının bağımsız döndürülmesi, yaratıcılıkta maksimum özgürlüğe olanak tanır.

TS-E 24mm f3.5L II

Avantajlar

  • 24mm Eğilme ve Kayma lensi
  • Düşük bozulma ve yüksek çözünürlük
  • ± 8,5° Eğilme ve ±12mm Kayma
  • Bağımsız Eğilme veya Kayma döndürme
  • Küresel olmayan ve UD lens elemanları
  • Alt dalga boyu gövde ve süper tayf kaplamalar
  • Dairesel diyafram

Ayrıntılı Özellikler

Canon TS-E 24mm f/3.5L II hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Eğilme ve Kayma fotoğrafçılığının olasılıklarını genişletir


Canon’un benzersiz döndürme sistemi sayesinde TS-E 24 mm f/3.5L II, eğilme ve kayma yönünün birbirinden bağımsız olarak döndürülmesini sağlar. Böylece perspektif ve alan derinliği ayrı ayrı kontrol edilebilir ve lensin esnekliği büyük oranda artar.

En çok hareket çeşidi


Geniş açılı 24mm odak uzaklığı ve ±8,5° eğilme olanağı, artı ±12mm kayma ve eğilme ve kayma mekanizmalarında ±90° döndürme olanakları sayesinde, TS-E 24 mm f/3.5L II olağanüstü esneklik sağlar. TS-E 24 mm f/3.5L II, istenmeyen hareketlerin önlenmesi için eğilme ve kayma mekanizmalarında kilitlere de sahiptir.

Yüksek hassasiyette lens elemanları


Olağanüstü kenardan kenara çözünürlük ve düşük bozulma elde etmek için yüksek hassasiyette, büyük dökme cam küresel olmayan lens kullanılır. Geniş açılı çekimde yaygın olarak görülen kromatik sapmayı en aza indirmek için üç UD elemanı kullanılır. Bu özellikler sayesinde lens özellikle manzaralar ve mimari fotoğrafçılık için uygun hale gelir.

Alt dalga boyu gövde kaplaması


Dijital fotoğrafçılık için tasarlanan Canon’un patentli lens elemanı kaplaması, dahili lens yüzeylerinden yansımaların neden olduğu gölgelenme ve parlamayı önleyerek net ve canlı görüntüler elde edilmesine yardımcı olur.

Sağlam gövde kalitesi


Canon L serisi lensler, en çetin ortamlarda düzenli kullanıma dayanacak şekilde üretilir. Hava ve toz contaları ek koruma sağlar. Ayrıca ürünle birlikte lens güneşliği ve kılıf verilir.

Kurşunsuz optikler


TS-E 24 mm f/3,5L II'de çevre dostu kurşunsuz cam kullanılmıştır.

Ürün Teknik Özellikleri

Canon TS-E 24mm f/3.5L II , özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Products

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

İdeal lensinizi bulun

Geniş Açılı Lensler

Geniş açılı lens serimizle daha geniş bir görüş alanı elde edin ve kadraja daha çok nesne dahil edin.