Press Contacts

İletişim Bilgileri

Canon Avrupa Halkla İlişkiler Sorumluları

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Sarah Vloothuis

E-posta: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Rosie Harries

E-posta: Rosie.Harries@canon-europe.com


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Caroline Nicholls (Tüketici)

E-posta: caroline.nicholls@canon-europe.com

İletişim: Jack Low (Profesyonel)

E-posta: jack.low@canon-europe.com

Yerel Basın Sorumluları

Canon Avusturya

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-posta: Birgit.Stark@canon.at


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-posta: Birgit.Stark@canon.at


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Birgit Stark

Telefon: +43 676 8166 1749

E-posta: Birgit.Stark@canon.at

Canon Belçika

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-posta: f.vandenbempt@canon.be


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Steve Haentjens

Telefon: +32 2 7220 519

E-posta: steve.haentjens@canon.be


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Filip Vandenbempt

Telefon: +32 2 7220 519

E-posta: f.vandenbempt@canon.be

Canon Çek Cumhuriyeti

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-posta: jitka.stedronova@canon.cz


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-posta: jitka.stedronova@canon.cz


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Jitka Štědroňová

Telefon: +420 225 280 396

E-posta: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Danimarka

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal, Şirket ve Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Andrea Frovin

Telefon: +45 26 79 35 08

E-posta: andrea.frovin@canon.dk

Canon Finlandiya

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Teija Tamminen-Saremaa

Telefon: +358 (0)10 544 4609

E-posta: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon Fransa

ÖNEMLİ:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

İletişim: Amanda Tek

Telefon: +33 1 85 14 46 95

E-posta: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

İletişim: Cécile Thibault

Telefon: +33 1 85 14 46 97

E-posta: cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

İletişim: Cécile Thibault

Telefon: +33 1 85 14 46 97

E-posta: cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Almanya

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

E-posta: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

E-posta: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-posta: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-posta: bettina.steeger@canon.de

Canon Yunanistan

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Drossos Drossos Canon Yunanistan

Telefon: +30 210 7454 651

E-posta: Drossos.Drossos@canon.gr


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Drossos Drossos Canon Yunanistan

Telefon: +30 210 7454 651

E-posta: Drossos.Drossos@canon.gr


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Drossos Drossos Canon Yunanistan

Telefon: +30 210 7454 651

E-posta: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Macaristan

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Viktória Oláh

E-posta: olah.viktoria@canon.hu

Canon İrlanda

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

E-posta: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Tel: 01737 220 000 lütfen Halkla İlişkiler ekibinin bir üyesiyle konuşmak istediğinizi belirtin

Canon İtalya

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Tüketici, Şirket ve Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Comunicazione & Immagine

Telefon: +39 02 4548 1680

E-posta: info@comunicazione-immagine.it

Canon Hollanda

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-posta: M.van.der.Made@canon.nl


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Marieke van der Made

Telefon: +31 (0)73 - 68 15 232

E-posta: m.van.der.made@canon.nl


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Judith Snel

Telefon: +31 (0)20 714 9210

E-posta: J.Snel@canon.nl

Canon Norveç

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-posta: siw.holmgren@canon.no


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-posta: siw.holmgren@canon.no


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Siw Holmgren

Telefon: +47 934 66 355

E-posta: siw.holmgren@canon.no

Canon Polonya

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Joanna Stankiewicz

Telefon: +48 22 430 60 91

E-posta: joanna.stankiewicz@canon.pl


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Katarzyna Kluza

E-posta: katarzyna.kluza@canon.pl


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Joanna Stankiewicz

Telefon: + 48 22 430 60 91

E-posta: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portekiz

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-posta: ana.cristina@canon.pt


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Ana Cristina

Telefon: +351 21 470 4037

E-posta: ana.cristina@canon.pt


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Goreti Pedrosa

Telefon: +351 214 704 000

E-posta: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Romanya

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-posta: dana.pelin@canon.ro


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-posta: dana.pelin@canon.ro


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Dana Pelin

Telefon: 0040.21.300.54.03

E-posta: dana.pelin@canon.ro

Canon Rusya

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal, İş Çözümleri ve Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Elmira Alieva

Telefon: +7 495 2585600

E-posta: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovakya

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-posta: tomas.fec@canon.sk


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-posta: tomas.fec@canon.sk


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Tomáš Feč

Telefon: +421 248 228 716

E-posta: tomas.fec@canon.sk

Canon Güney Afrika

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal, İş Çözümleri ve Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Dana Eitzen

Telefon: + 27 12 675 4900

E-posta: pr@canon.co.za

Canon İspanya

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-posta: e_martel@canon.es


İş Çözümleri Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Elena Martel

Telefon: +34 915 384 563

E-posta: e_martel@canon.es


Tüketici Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Magadalena Moya

Telefon: +34 915 384 626

E-posta: M_moya@canon.es

Canon İsveç

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Basınla ilgili genel konular için iletişim kişisi:

İletişim: Linn Kryss

Telefon: +46 739788510

E-posta: linn.kryss@canon.se


Halkla İlişkiler B2B İletişim Kişisi: Åsa Törnquist

Telefon: +46 73 988 64 35

E-posta: asa.tornquist@canon.se

Canon İsviçre

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-posta: presse@canon.ch


B2B Halkla İlişkiler

İletişim: Alex Hirzel

Telefon: +41 (0)76 313 39 09

E-posta: presse@canon.ch


B2C Halkla İlişkiler

İletişim: Fabienne Braunschweiler

Telefon: +41 (0)76 333 04 04

E-posta: presse@canon.ch

Canon Türkiye

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:

Kurumsal Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim: Beyza Çarkacı

Telefon: +90 216 5716830

E-posta: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon İngiltere

Medya soruları için lütfen aşağıdaki kişilerle iletişime geçin:


E-posta: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Tel: 01737 220 000 lütfen Halkla İlişkiler ekibinin bir üyesiyle konuşmak istediğinizi belirtin


Şunlar da ilginizi çekebilir: