Genuine Canon Consumables Hero

Orijinal Canon Sarf Malzemeleri

Tasarımla daha da iyi hale getirilen mürekkep

Orijinal Canon mürekkebi, Canon yazıcınızla mükemmel uyum içinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve her baskı işleminde tutarlı yüksek kalite, güvenilir performans ve üstün değer sağlar.

Mürekkep bulmada yardıma mı ihtiyacınız var?

Canon yazıcınız için en iyi mürekkebi, toneri veya kağıdı keşfedin.

Need help finding ink?

Orijinal Canon Mürekkebi

Print More

Daha fazla baskı alın

Taklit kartuşlara kıyasla ortalama %35 daha yüksek kaliteli baskı sunar*

More reliable prints

Daha güvenilir baskılar

Kırılmayacağı, sızıntı yapmayacağı veya bozulmayacağı için daha az stresle %100 güvenilir şekilde baskı alın*

More consistent prints

Daha tutarlı baskılar

Hiçbir baskıda garip çizgiler veya şeritlerle karşılaşmadan her seferinde tutarlı kalitede baskılar elde edin*

Daha Fazla Baskı Alın


Orijinal Canon Mürekkebi, taklit kartuşlara kıyasla ortalama %35 daha fazla yüksek kaliteli baskı almanızı sağlar. Mürekkep kartuşlarını sık sık değiştirmeniz gerekmez ve paranız karşılığında üstün değer elde edebilirsiniz.

Print More

Daha güvenilir baskılar

%100 güvenilir Orijinal Canon Mürekkebi ile daha stressiz bir şekilde baskı alabilirsiniz*. Mürekkep kartuşlarınız kırılmaz, sızıntı ya da arıza yapmaz ve yazıcınızın dahili hasara karşı korunması sağlar.

More reliable prints

Daha tutarlı baskılar

Orijinal Canon Mürekkebi her seferinde %100 tutarlı kalitede baskı sağlar*. Baskılarınız her seferinde derin renklerle kristal netliğinde olur ve tuhaf çizgiler ya da şeritler içermez.

More Consistent prints

Orijinal mürekkepleri nasıl tanırız?

Holograma bakın. Tüm orijinal Canon mürekkep kartuşlarının ambalajında özgün renk değiştiren bir Canon hologramı bulunur. Hologram önden bakıldığında parıltılı altın renginde, yatay konuma getirildiğinde ise parıltılı koyu yeşil renkte görünür.

Kağıt mürekkep ambalajı

Sahte hologramlar, farklı açılardan bakıldığında renk değiştirmez ya da çok az renk değiştirir. Bu hologramlar ambalaj üzerinde genellikle yanlış renkte, boyutta veya dağınık bir şekilde görünür ve zarar görmüş veya bulanık olabilir.

Paper ink packaging

Plastik mürekkep ambalajı

Plastik tip Avrupa püskürtmeli mürekkep ambalajlarında veya çoklu şeffaf kılıf paketlerde özel hologram bulunmayabilir. Bu nedenle sahte ürünleri tanımak için bulanık ya da yanlış renk, yazı tipi veya boyutta Canon logolarına dikkat edin. Ayrıca ambalajda yazım hataları olabilir veya ambalaj tekrar mühürlenmiş, tekrar kullanılmış veya kurcalanmış gibi gözükebilir.

Plastic ink packaging

*Canon tarafından istenen ve Canon kartuşlarını bir dizi üçüncü parti kartuşla karşılaştıran 2018 Keypoint Intelligence - Buyers Lab çalışması temel alınmıştır.

Orijinal Canon mürekkeplerini kullanmanın avantajları hakkındaki Buyers Lab testi raporunun tamamını okuyun (yalnızca İngilizce dilde mevcuttur)

Bunlar da ilginizi çekebilir:

*Canon tarafından istenen ve Canon kartuşlarını bir dizi üçüncü parti kartuşla karşılaştıran 2018 Keypoint Intelligence - Buyers Lab çalışması temel alınmıştır.