Genuine Canon Consumables Hero

Orijinal Canon Sarf Malzemeleri

Neden Canon Sarf Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

Daha Fazla Baskı Alın


Orijinal Canon Mürekkebi, taklit kartuşlara kıyasla ortalama %35 daha fazla yüksek kaliteli baskı almanızı sağlar. Mürekkep kartuşlarını sık sık değiştirmeniz gerekmez ve paranız karşılığında üstün değer elde edebilirsiniz.

Print More

Daha güvenilir baskılar

%100 güvenilir Orijinal Canon Mürekkebi ile daha stressiz bir şekilde baskı alabilirsiniz*. Mürekkep kartuşlarınız kırılmaz, sızıntı ya da arıza yapmaz ve yazıcınızın dahili hasara karşı korunması sağlar.

More reliable prints

Daha tutarlı baskılar

Orijinal Canon Mürekkebi her seferinde %100 tutarlı kalitede baskı sağlar*. Baskılarınız her seferinde derin renklerle kristal netliğinde olur ve tuhaf çizgiler ya da şeritler içermez.

More Consistent prints

Üstün yazdırma kalitesi

Hepsi bir arada toner kartuşunuzu orijinal Canon kartuşu ile değiştirdiğinizde, makineniz neredeyse yenisi kadar iyi olur.

Superior print quality

Üstün tasarım

Orijinal Canon mürekkebi, toneri ve kağıdı, Canon yazıcınızla mükemmel bir uyum içinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve her baskı işleminde tutarlı yüksek kalite, güvenilir performans ve üstün değer sağlar.

Mürekkep bulmada yardıma mı ihtiyacınız var?

Canon yazıcınız için en uygun mürekkebi veya kağıdı keşfedin.

Need help finding ink?

Orijinal tonerleri inceleyin

Canon yazıcınız için en uygun toneri keşfedin.

Shop genuine toner

Orijinal Canon Mürekkebi ve Toneri

Print More

En iyi kalite

Olağanüstü ayrıntılı, renkli ve siyah yazılara sahip güzel ve uzun ömürlü baskı kalitesi.

More reliable prints

Daha güvenilir baskılar

Orijinal Canon mürekkebi ve toneri, Canon yazıcınız ile mükemmel uyum sağlayacak biçimde Canon tarafından tasarlanmıştır.

More consistent prints

Sorunsuz tutarlılık

Yumuşak renkleri ve ayrıntılı siyahları ile Canon yazıcınızdan tutarlı kalite ve sorunsuz performans alırsınız.

Canon Kartuş Geri Dönüşüm Programı

Canon'un, 1990 yılında bir toner kartuşu geri dönüşüm programı başlatan ilk şirket olduğunu biliyor muydunuz?

Canon'un toner kartuşu geri dönüşüm programı, boş Canon toner kartuşlarını geri dönüştürmeniz için ücretsiz, kolay ve çevre bilinçli bir yol sunar.

Canon’s toner cartridge recycling

Canon çöp sahasına sıfır atık politikasına sahiptir. İade edilen her toner kartuşunun her bir elemanı yeniden kullanılır veya geri dönüştürülür, toner kartuşunun hiçbir parçası çöp sahasına gönderilmez.

Daha fazla bilgi edinin

Canon is committed

Orijinal mürekkepleri nasıl tanırız?

Holograma bakın. Tüm orijinal Canon mürekkep kartuşlarının ambalajında özgün renk değiştiren bir Canon hologramı bulunur. Hologram önden bakıldığında parıltılı altın renginde, yatay konuma getirildiğinde ise parıltılı koyu yeşil renkte görünür.

Kağıt mürekkep ambalajı

Sahte hologramlar, farklı açılardan bakıldığında renk değiştirmez ya da çok az renk değiştirir. Bu hologramlar ambalaj üzerinde genellikle yanlış renkte, boyutta veya dağınık bir şekilde görünür ve zarar görmüş veya bulanık olabilir.

Paper ink packaging

Plastik mürekkep ambalajı

Plastik tip Avrupa püskürtmeli mürekkep ambalajlarında veya çoklu şeffaf kılıf paketlerde özel hologram bulunmayabilir. Bu nedenle sahte ürünleri tanımak için bulanık ya da yanlış renk, yazı tipi veya boyutta Canon logolarına dikkat edin. Ayrıca ambalajda yazım hataları olabilir veya ambalaj tekrar mühürlenmiş, tekrar kullanılmış veya kurcalanmış gibi gözükebilir.

Plastic ink packaging

Toner kartuşu ambalajı

Bir Canon kartuşu alırken her zaman paketin dışındaki "Orijinal" Canon logosuyla birlikte renk değiştirme teknolojisi bulunan holograma bakın. Ürünlerin üzerinde bulunan "Canon ürünlerinde kullanılmak içindir" ibaresi, o ürünlerin orijinal Canon kartuşu olduğu anlamına gelmez.

Toner cartridge packaging

*Canon tarafından istenen ve Canon kartuşlarını bir dizi üçüncü parti kartuşla karşılaştıran 2018 Keypoint Intelligence - Buyers Lab çalışması temel alınmıştır.

Orijinal Canon mürekkeplerini kullanmanın avantajları hakkındaki Buyers Lab testi raporunun tamamını okuyun (yalnızca İngilizce dilde mevcuttur)

Bunlar da ilginizi çekebilir: