PIXMA Verimlilik

PIXMA’nın yenilikçi teknolojisi yazıcınızı kullanmayı hiç olmadığı kadar kolay ve verimli hale getiriyor. En son seri; otomatik açma ve 2 taraflı baskı gibi kağıttan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olan özellikler içerir. PIXMA en az atıkla en fazla kolaylığı sağlar.

Otomatik Açma

Kolay baskı ve enerji tasarrufu

Kolay Wi-Fi baskısı için Otomatik Açma fonksiyonu yazdırmaya başladığınızda yazıcıyı otomatik olarak açar. Otomatik Kapatma özelliği sayesinde USB ile bağlanan yazıcılar belirli bir süre boyunca kullanılmadan bırakıldığında otomatik olarak kapanabilir.

Sessiz Mod

Yazdırma sesini azaltın

Sessiz Mod evinizde neredeyse sessiz baskı için baskı hızını otomatik olarak düşürerek çalışma gürültüsünü önemli ölçüde azaltır. Bu seçeneği bilgisayarınızdan veya doğrudan yazıcı ekranından belirleyebilir ve tüm gün açık kalması ya da sadece belirlenen zamanlarda açılması için özelleştirebilirsiniz.

2 Taraflı Baskı

Auto duplex ile kağıttan tasarruf edin

Çoğu PIXMA ve Hepsi Bir Arada yazıcılar profesyonel görünüme sahip belgeler için otomatik çift taraflı baskı imkanı sunan entegre Otomatik 2 Taraflı Baskı özelliğine sahiptir. Ayrıca kağıt tüketiminizi azaltarak bu süreçte çevreyi korumanıza yardımcı olur.