PIXMA Verimlilik

PIXMA’nın yenilikçi teknolojisi yazıcınızı kullanmayı hiç olmadığı kadar kolay ve verimli hale getiriyor. En son seri; otomatik açma ve 2 taraflı baskı gibi kağıttan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olan özellikler içerir. PIXMA en az atıkla en fazla kolaylığı sağlar.

[IMAGE] Efficiency-banner

[IMAGE] Auto-Power-on-logo (Otomatik Açma logosu)

Otomatik Açma

Kolay baskı ve enerji tasarrufu

Kolay Wi-Fi baskısı için Otomatik Açma fonksiyonu yazdırmaya başladığınızda yazıcıyı otomatik olarak açar. Otomatik Kapatma özelliği sayesinde USB ile bağlanan yazıcılar belirli bir süre boyunca kullanılmadan bırakıldığında otomatik olarak kapanabilir.

[IMAGE] Quiet-mode-logo (Sessiz mod logosu)

Sessiz Mod

Yazdırma sesini azaltın

Sessiz Mod evinizde neredeyse sessiz baskı için baskı hızını otomatik olarak düşürerek çalışma gürültüsünü önemli ölçüde azaltır. Bu seçeneği bilgisayarınızdan veya doğrudan yazıcı ekranından belirleyebilir ve tüm gün açık kalması ya da sadece belirlenen zamanlarda açılması için özelleştirebilirsiniz.

[IMAGE] Auto-2-sided-Print (Otomatik 2 Taraflı Baskı)

2 Taraflı Baskı

Auto duplex ile kağıttan tasarruf edin

[IMAGE] 2-sided-Print (2 Taraflı Baskı)

Çoğu PIXMA ve Hepsi Bir Arada yazıcılar profesyonel görünüme sahip belgeler için otomatik çift taraflı baskı imkanı sunan entegre Otomatik 2 Taraflı Baskı özelliğine sahiptir. Ayrıca kağıt tüketiminizi azaltarak bu süreçte çevreyi korumanıza yardımcı olur.


1 yaprak üzerine 2 sayfa baskı

Mürekkep ve kağıttan tasarruf edin

Bir belgenin taslağını yazdırırken 1 yaprak üzerine 2 sayfa baskıyı kullanabilirsiniz. Böylece belgenin iki sayfası bir yaprak kağıda yazdırılıp mürekkep ve kağıttan tasarruf edilir. Tek yaprağa birden fazla sayfa basma seçeneği tüm PIXMA yazıcılarda mevcuttur.

XL mürekkeplerle tasarruf yapın

Daha az malzemeyle daha fazla baskı olanağı sunan opsiyonel yüksek verimliliğe sahip XL kartuşlarında kullanılan orijinal Canon mürekkeple tasarruf yapın. Harika avantajlar sunan kullanışlı İkili Paketler ve Çoklu Paketler ile tasarruf edin.

PIXMA XL Mürekkepler

Mürekkep verimliliği

İster değişim amaçlı bir mürekkep kartuşu, ister yepyeni bir yazıcı alıyor olun tek bir mürekkep kartuşuyla yazdırabileceğiniz sayfa sayısı, yani "mürekkep verimliliği" önemli bir husustur.

Mürekkep verimliliği hakkında daha fazla bilgi alın

[IMAGE] Easy-WebPrint-Ex-logo

Easy-WebPrint EX

Web üzerinden baskının kontrolünü ele alın

Easy-WebPrint EX, bir web sayfasının önemli bölümlerini baskı için tek bir belgeye dönüştürmek üzere 'kırpmadan' önce bu bölümlerin seçilmesini kolaylaştıran, Microsoft Internet Explorer'a yönelik bir eklentidir.

[IMAGE] Recycling-logo (Geri dönüşüm logosu)

Kartuş Geri Dönüşümü

Canon geri dönüşüm planı

Canon belirli ülkelerde mürekkep püskürtmeli kartuşlar için geri dönüşüm planları yürütmektedir. Eski kartuşların yaklaşık %100'ü geri dönüştürülmesiyle yeni kartuşlar veya başka ürünler üretilmekte ve sonuç olarak hiçbir kartuş çöp sahalarına gönderilmemektedir.

Daha fazla bilgi alın

Her bir özelliğin ve yazılımın uyumluluğunu doğrulamak için lütfen ilgili ürünün teknik özelliklerini kontrol edin.