Canon PIXMA MG3250

PIXMA MG3250

Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz bu Wi-Fi Hepsi-Bir-Arada ile kolayca baskı alın, fotokopi çekin ve tarama yapın. Kompakt FastFront tasarımı ve Auto Duplex özelliğine sahip olmanın yanı sıra, akıllı telefondan baskıyı ve Apple AirPrint özelliğini destekler.

PIXMA MG3250

Avantajlar

  • Wi-Fi Hepsi Bir Arada: Baskı, fotokopi ve tarama
  • Mobil yazıcı ve Apple AirPrint desteği
  • Web'den kolay ve verimli baskı
  • Opsiyonel XL mürekkeplerle daha fazla baskı alın
  • Auto Duplex baskıyla kağıttan tasarruf edin
  • Hızlı belge ve fotoğraf baskısı
  • My Image Garden yazılımı
  • Otomatik Açma ve Kapatma

Detaylı Özellikler

Canon PIXMA MG3250 Daha yakından bakın

Kompakt, kablosuz Hepsi-Bir-Arada


Bu Hepsi Bir Arada, Wi-Fi bağlantısı sayesinde evinizde PC'den ve mobil cihazlardan kolayca baskı almanızı sağlar. Şık ve kompakt FastFront tasarımı, kağıt yüklemeyi ve mürekkep değiştirmeyi kolaylaştırır. Günlük ihtiyaçlar için işlevsel bir yazıcı, fotokopi cihazı ve tarayıcı arayanlar için idealdir.

Akıllı telefon ve tablete hazır


Canon'un Easy-PhotoPrint uygulaması, evinizin her yerinden mobil cihazlarınızla baskı alma ve hatta tarama esnekliği sunar. Apple AirPrint desteği sayesinde doğrudan iPhone, iPad ve iPod touch'nızdan fotoğraf, e-posta, web sayfası ve diğer belgeleri yazdırabilirsiniz.

Daha az malzemeyle daha fazla yazdırın


Ekstra kapasiteli XL FINE kartuşlar, mürekkep değiştirme süresini uzatır. Standart kartuşlara göre ciddi miktarda daha fazla baskı sağlarlar. Daha uygun maliyetli olan ve sayfa başına %50'ye kadar tasarruf yapmanızı sağlayan XL kartuşlar, düzenli baskı alanlar için idealdir.

Kağıt tasarrufu


Otomatik çift taraflı baskı sağlayan Auto Duplex, kağıttan tasarruf etmenin yanı sıra profesyonel görünümlü belgeler oluşturmanızı sağlar. Web'den akıllı baskı için Easy-WebPrint EX eklentisini kullanın ve sadece ihtiyacınız olanları basın. Web sitelerinden bilgi kesip, bunları verimli baskı için tek bir sayfada birleştirmeyi kolaylaştırır.

Hızlı, kaliteli baskı


FINE kartuş sistemi, harika ayrıntı düzeylerini hızlı baskıyla birleştirir. 9,2 ipm siyah beyaz / 5,0 ipm renkli oranındaki A4 ISO ESAT hızıyla kaliteli belgeler, fotoğraflar basın. Yaklaşık 44 saniyede 10x15 cm kenarlıksız fotoğraf basın. Yaklaşık 20 saniyede A4 renkli fotokopi alın.

My Image Garden yazılımı


Tek bir araç kutusuyla kolayca fotoğraf basabilir, tarama yapabilir ve CREATIVE PARK PREMIUM gibi çevrimiçi hizmetlere erişebilirsiniz. Yazılım, yüz algılama gibi fotoğraf düzenleme özellikleri sayesinde PC'nizdeki fotoğrafları arar, unutulmuş fotoğrafları bile bulur ve bunları birleştirerek baskıya hazır harika tasarımlar oluşturur. Ayrıca Bulut hizmetlerine tarama yapmayı ve PDF oluşturmayı kolaylaştırır.

Doğrudan Facebook'tan baskı alın


Print Your Days uygulaması ile sizin ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını doğrudan Facebook'tan basabilirsiniz. Bu uygulamayla fotoğraflara çeşitli efektler uygulayabilir ya da farklı arka plan stillerinden birini kullanarak, tek bir sayfada beş adede kadar fotoğraftan oluşan göz alıcı kolajlar oluşturabilirsiniz.

Enerjiden tasarruf edin


Yazıcınızı belirli bir süre kullanılmadığında kapatan Otomatik Kapatma ile güç tüketiminizi azaltın. Baskıya başladığınızda ise Otomatik Açma yazıcınızı otomatik olarak açar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PIXMA MG3250, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Convenient and easy to replace

Değiştirmesi pratik ve kolay

Micro ink droplets for precise print

Hassas baskılar için mikroskobik mürekkep damlacıkları

High resolution photo printing

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf baskısı

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Compact design and easy operation

Kompakt tasarım ve kolay kullanım

Print images from your movies

Filmlerinizden karelerin baskısını alın

Smart web printing

Akıllı web baskısı

High resolution scanning

Yüksek çözünürlüklü tarama

Facebook photo printing

Facebook fotoğraf baskısı

One-stop creative software

Tek Nokta yaratıcı yazılım

PIXMA MG3250 Derecelendirmeler ve incelemeler