Canon PIXMA MG3550

PIXMA MG3550

Evinizde her yerden paylaşmak ve kullanmak için şık ve kompakt Wi-Fi özellikli Hepsi Bir Arada. Hızlı, yüksek kaliteli baskı, fotokopi ve tarama sunan yazıcı aynı zamanda Google Cloud Print ve Apple AirPrint desteği sağlar.

PIXMA MG3550

Avantajlar

  • Kompakt ve şık Wi-Fi Hepsi Bir Arada: evinizde baskı, fotokopi ve tarama
  • PIXMA Printing Solutions uygulamasıyla akıllı telefon veya tabletinizi kullanarak baskı veya tarama yapın
  • Google Cloud Print ve Apple Air Print desteği
  • İsteğe bağlı XL mürekkep kartuşları daha az malzemeyle daha fazla baskı sunar
  • 4800 dpi'a kadar çözünürlük ve FINE kartuş teknolojisiyle yüksek kaliteli baskılar

Detaylı Özellikler

Canon PIXMA MG3550 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kompakt, kablosuz Hepsi Bir Arada


Wi-Fi bağlantısı özellikli bu Hepsi Bir Arada, PC ve mobil cihazlardan evinizde kolay baskı sağlamanın yanı sıra şık ve kompakt FastFront tasarımıyla kağıt yükleme ve mürekkep değişimi gibi işlemleri basitleştirir – günlük kullanım için ideal yazıcı, fotokopi makinesi ve tarayıcı.

Akıllı telefon ve tabletle uyumlu


Canon PIXMA Printing Solutions uygulamasını indirdiğinizde akıllı telefon ve tablet cihazınızdan baskı ve tarama yapmanın yanı sıra çevrimiçi kılavuz veya geçerli mürekkep seviyeleri gibi çeşitli yazıcı bilgilerine uzaktan erişim sağlarsınız. Apple AirPrint uygulaması desteklenir. Ayrıca Otomatik Açma, baskıya başladığınızda yazıcının otomatik olarak açılmasını sağlar.

Her yerden baskı yapın


Google Cloud Print, yazıcınızı doğrudan Internet'e bağlayarak Google Docs, e-posta, fotoğraf ve PDF eklerini her yerden yazdırmanıza olanak sağlar. Aynı odada veya farklı bir kıtadayken dosyalar yazıcınıza Internet üzerinde güvenli şekilde gönderilir.

Hızlı, kaliteli baskı


4800 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sunan FINE kartuş sistemi, mükemmel bir ayrıntı düzeyi sağlar. 9,9 ipm siyah beyaz ve 5,7 ipm renkli A4 belge yazdırma hızları sunan bu yazıcı ayrıca 10x15 cm çerçevesiz fotoğrafı yaklaşık 44 saniyede basar. Evde hızlı, kaliteli belge ve resim basmak için idealdir.

Mürekkep ve kağıt parasından tasarruf edin


Daha az malzemeyle daha fazla yazdırın. Daha düşük maliyetli XL kartuşları özellikle sık baskı alanlar için ideal şekilde daha uzun mürekkep değiştirme sürelerine olanak sağlayarak ve sayfa başına %50'ye kadar tasarruf sunarak standart eşdeğerlerine göre önemli ölçüde daha fazla baskı sağlar. Otomatik Çift Taraflı baskı, kullandığınız kağıt miktarını azaltır ve profesyonel görünümlü, çift taraflı belgeler oluşturur.

My Image Garden yazılımı


Tüm ihtiyaçlarınız için tek adres olan yazılım; fotoğraflarınızı düzenleme ve basma, tarama ve çevrimiçi hizmetlere erişim çözümleriyle tüm PIXMA deneyimini yaşamanızı sağlıyor. Yüz tanıma gibi gelişmiş özellikler PC'nizdeki tüm fotoğraflarda arama gerçekleştirmenizi ve istediklerinizi bulmanızı kolaylaştırır.

CREATIVE PARK PREMIUM ile yaratıcılığınızı konuşturun


Bu çevrimiçi hizmet fotoğraflar, çizimler ve el işi tasarımları basmanıza ve profesyonel görünümlü tebrik kartları, takvimler ve mükemmel 3D el işleri hazırlamanıza olanak sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PIXMA MG3550, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Convenient and easy to replace

Değiştirmesi pratik ve kolay

High resolution photo printing

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf baskısı

Optional high yield inks

Opsiyonel yüksek verimliliğe sahip mürekkepler

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

PIXMA Printing Solutions app

PIXMA Printing Solutions uygulaması

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Turns on when you start printing

Yazdırmaya başladığınızda açılır

PIXMA Printing Solutions Uygulaması, App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir.