Canon PIXMA MG3650

PIXMA MG3650

Bu kompakt, Wi-Fi özellikli, Hepsi Bir Arada modeli kullanarak, küçük cihazlara ve buluta kolayca bağlanın. Çift taraflı baskı ve opsiyonel XL mürekkep kartuşları ile hızlı, yüksek kaliteli baskıların, kopyaların ve taramaların keyfini yaşayın.

PIXMA MG3650

Avantajlar

  • Güzel çerçevesiz fotoğraflar oluşturun ve bastırın
  • Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak bastırma ve tarama yapın
  • PIXMA Cloud Link ile bulut depolama alanına kolayca bağlanın
  • XL mürekkep kartuşları ile daha az harcayarak daha fazla sayfa bastırın
  • Kişiselleştirilmiş tebrik kartları oluşturarak eğlenin

Detaylı Özellikler

Canon PIXMA MG3650 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Hızlı bir şekilde yüksek kaliteli, çerçevesiz baskılar sunan bu Wi-Fi Hepsi Bir Arada modelle istediğiniz şekilde bağlanın, bastırın, kopyalayın ve tarayın


Canon’un FINE kartuş sistemi ve 4800 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sayesinde, kolayca yüksek ayrıntı düzeylerine sahip çarpıcı çerçevesiz fotoğraflar ve net metinlere sahip belgeler bastırın. 9,9 ipm siyah-beyaz ve 5,7 ipm renkli ISO ESAT hızları ile, 10 x 15 cm çerçevesiz bir fotoğrafın basılması yaklaşık 44 saniye sürer.

Akıllı cihazları ve Canon PRINT uygulamasını kullanarak kolayca baskı alın ve tarama yapın; yerleşik erişim noktası moduyla internet bağlantısı bulunmadığında da kablosuz çalışın


Akıllı telefonunuz hazır olduğunda yazıcı da hazır olur. Tek yapmanız gereken Canon PRINT uygulamasını indirmektir; ardından akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak bastırma ve tarama işlemi yapabilir ve bulut hizmetlerine doğrudan erişebilirsiniz. Yerleşik erişim noktası modu, geçici bir kablosuz ağ oluşturur, böylece bir Wi-Fi ağına katılmak veya İnterneti kullanmak zorunda kalmadan doğrudan bastırma ve tarama işlemi yapabilirsiniz.

PIXMA Cloud Link ile yaratıcı bulut baskı ve tarama özgürlüğünü yaşayın


Gelişmiş PIXMA Cloud Link ile Facebook, Instagram ve çevrimiçi fotoğraf albümlerinden yalnızca birkaç saniyede fotoğraf baskısı alabilir; Google Drive, OneDrive ve Dropbox gibi bulut hizmetlerine belge yazdırabilir/tarayabilir ve hatta taranmış dosyaları/görüntüleri doğrudan e-posta üzerinden ekleyip gönderebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri bir PC kullanmadan yapabilirsiniz.

Opsiyonel XL mürekkep kartuşları ve otomatik çift taraflı belge bastırma özelliği ile daha az harcayarak daha fazla sayfa bastırın


Minimum israf ve maksimum tasarrufun tadını çıkarın. Opsiyonel XL mürekkep kartuşlarını kullandığınızda %50'ye kadar maliyet tasarrufu ve 2 taraflı baskı ile kağıt tasarrufu sağlayarak, daha az harcamayla daha fazla sayfa bastırın.

Easy-Photo Print+ özelliğini kullanarak kişiselleştirilmiş tebrik kartları, takvimler ve daha fazlasını oluşturarak eğlenin


Easy-Photo Print+ ile yaratıcılığınızı eğlenerek keşfedin. Tabletinizdeki, PC'nizdeki veya buluttaki kişisel görüntüleri kullanarak, bu web tabanlı hizmet üzerinden kolayca tebrik kartları, fotoğraf kolajları ve daha fazlasını tasarlayabilir ve bastırabilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PIXMA MG3650, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Canon PRINT Inkjet/SELPHY app

Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulaması

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Optional high yield inks

Opsiyonel yüksek verimliliğe sahip mürekkepler

Print from and scan to the cloud

Buluttan baskı ve buluta tarama

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

High resolution photo printing

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf baskısı

Print borderless photos

Çerçevesiz fotoğraflar bastırma

  • Hepsi Bir Arada yazıcı – PIXMA MG3650

  • FINE Kartuşlar

  • Güç kablosu

  • Kurulum CD-ROM'u

  • Kullanım kılavuzu ve diğer belgeler

AirPrint-Printers

Kablosuz baskı

Wi-Fi ile akıllı telefonlardan ve tabletlerden baskı alabilirsiniz.

Bulut Baskısı

PIXMA bulut baskı uyumlu yazıcılar, doğrudan akıllı cihazınızdan çevrimiçi bulut hizmetleri üzerinden baskı alma özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar.

Cloud-Printers