Canon PIXMA MG5550

PIXMA MG5550

Baskı, fotokopi ve tarama işlevlerini sunan yüksek kaliteli Wi-Fi Hepsi Bir Arada. 5 adet Tekli Mürekkep, akıllı telefon için gelişmiş bağlantı ve doğrudan buluttan yazdırmanın yanı sıra XL mürekkep seçenekleri sunar.

PIXMA MG5550

Avantajlar

 • Wi-Fi, baskı, fotokopi ve tarama işlevleri sunan yüksek kaliteli Fotoğraf Hepsi Bir Arada
 • Yazıcı ekranından doğrudan bulut baskı: çevrimiçi albümler, sosyal ağlar ve bulut depolama hizmetlerinden baskı yapın
 • Wi-Fi ağı veya Internet üzerinden akıllı cihazlarla kolayca baskı ve tarama yapın
 • PIXMA Printing Solutions uygulamasını indirin ve yazıcınızı uzaktan kontrol edin
 • Google Cloud Print ve Apple AirPrint desteği

Detaylı Özellikler

Canon PIXMA MG5550 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek kaliteli Hepsi Bir Arada


Gelişmiş Wi-Fi bağlantısı ve 5 mürekkepli sistemine sahip bu Hepsi Bir Arada yazıcı kolay, yüksek kaliteli baskı, fotokopi, tarama işlevlerinin yanı sıra doğrudan bulut erişimi sunar. Evinizde kablosuz olarak ve mobil aygıtlarla uzaktan kullanım ve paylaşma için tasarlanmıştır.

Bulut baskı


Gelişmiş PIXMA Cloud Link ile doğrudan Internet'ten yazdırmanın sağladığı özgürlüğün keyfini çıkarın. Facebook, Twitter ve image.canon gibi çevrimiçi fotoğraf albümlerindeki fotoğrafları veya Evernote ve Dropbox gibi bulut hizmetlerindeki belgeleri doğrudan yazıcının ekranından yazdırın. Doğrudan PIXMA Cloud (Bulut) 'dan takvimler oluşturun, yazı malzemeleri ve diğer şablonları indirin.

Akıllı telefon ve tabletle uyumlu


Ultra esneklik için yazıcınızı doğrudan akıllı cihazlarınızdan kontrol edebilirsiniz. Akıllı cihazlarınızın yanı sıra bulut hizmetlerinden yazdırma ve tarama gerçekleştirmek için Canon PIXMA Printing Solutions uygulamasını indirin. Bu uygulamayla yazıcı durumu, kullanım kılavuzu veya mürekkep seviyelerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Apple AirPrint ve Google Cloud Print desteği sunar.

Üstün kaliteli baskılar için ekonomik tek mürekkepler


Daha düşük maliyet için bu Hepsi Bir Arada 5 adet tekli mürekkebe sahiptir. Yalnızca biten rengi değiştirerek baskı işlemini daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Özel belge siyah ve fotoğraf siyah mürekkeplerin yanı sıra Canon’un FINE teknolojisi ve 4800dpi baskı çözünürlüğüyle olağanüstü ayrıntı seviyesine sahip keskin metin ve görüntü sonuçları elde edin.

Hızlı baskı


Evde hızlı ve kaliteli baskı için ideal olan bu yazıcı 12,2 ipm siyah beyaz/8,7 ipm renkli ISO ESAT A4 belge yazdırma hızına sahiptir ve 10x15 cm çerçevesiz fotoğrafı yaklaşık 44 saniyede basar.

Mürekkep ve kağıt parasından tasarruf edin


İsteğe bağlı XL mürekkepler standart mürekkebe göre daha fazla sayfa yazdırmanıza olanak sağlayarak sık baskı alanlar için ideal şekilde değiştirme sürelerini artırır ve sayfa başına %30'a kadar tasarruf sağlar. Otomatik çift taraflı baskı, kullandığınız kağıt miktarını azaltır ve profesyonel görünümlü, çift taraflı belgeler oluşturur.

Kolay kullanım


6,2 cm net ekran, seçilen fonksiyonların görüntülenmesini veya bulut hizmetlerinin kullanılmasını kolaylaştırır. Otomatik Açma, aynı ağdaki PC veya mobil cihazdan baskı yapmaya başladığınızda yazıcının otomatik olarak açılmasını sağlar.

My Image Garden yazılımı


Tek adres yazılım, fotoğraf düzenleme ve basma, tarama ve çevrimiçi hizmetlere ulaşmaya yönelik çözümler sunar. Yüz tanıma gibi gelişmiş özellikler PC'nizdeki tüm fotoğraflarda arama gerçekleştirmenizi ve istediklerinizi bulmanızı kolaylaştırır.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PIXMA MG5550, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Only change the ink which runs out

Yalnızca biten mürekkebi değiştirin

Optional high yield inks

Opsiyonel yüksek verimliliğe sahip mürekkepler

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

PIXMA Printing Solutions app

PIXMA Printing Solutions uygulaması

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Print directly from cloud

Buluttan doğrudan yazdırın

Turns on when you start printing

Yazdırmaya başladığınızda açılır

 • Hepsi Bir Arada yazıcı - PIXMA MG5550
 • Malda
 • Mürekkep Kartuşu kurulumu
 • Güç kablosu
 • Kurulum CD-ROM'u
 • Kullanım kılavuzu ve diğer belgeler

PIXMA MG5550 Derecelendirmeler ve incelemeler