Canon PIXMA MG5650

PIXMA MG5650

Çok yönlülükte son noktanın tadına varın. Güzel görüntü ve belgeler oluşturun, çeşitli eğlenceli özelliklerin tadını çıkarın ve aile dostu, yüksek kaliteli, 5 mürekkepli Hepsi Bir Arada'yı kullanarak akıllı cihazlar ve buluta kolayca bağlanın.

PIXMA MG5650

Avantajlar

  • Çok yönlülüğün tadını çıkarın. Yüksek kaliteli Wi-Fi Hepsi Bir Arada ile istediğiniz şekilde kolayca bağlanın, baskı alın, fotokopi çekin ve tarayın
  • PIXMA Cloud Link ile yaratıcı bulut baskı ve tarama özgürlüğünü yaşayın*
  • PIXMA Printing Solutions uygulamasıyla akıllı cihazları kullanarak zahmetsizce baskı almaya ve taramaya hazır olun
  • Değerli anlarınızı hızlı, yüksek kaliteli baskılarla yakalayın
  • 5 tekli mürekkep sayesinde yalnızca biten mürekkebi değiştirin

Detaylı Özellikler

Canon PIXMA MG5650 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek kaliteli Hepsi Bir Arada


Evde bağlanın, oluşturun, baskı alın, tarayın ve fotokopi çekin. Gelişmiş Wi-Fi ve doğrudan bulut erişimine sahip bu uygun fiyatlı 5 mürekkepli Hepsi Bir Arada'nın keyfini tüm aile çıkarabilir. Evde kablosuz olarak ve mobil cihazlarla uzaktan kullanmak ve paylaşmak üzere tasarlanmış bu birime aynı zamanda Wireless LAN PictBridge de dahildir. Bu sayede uyumlu kablosuz fotoğraf makinelerinden doğrudan en sevdiğiniz fotoğrafların baskılarını alabilirsiniz.

Mürekkep ve kağıt parasından tasarruf edin


Minimum israf ve maksimum tasarrufun tadını çıkarın. Tekli mürekkep kartuşları sayesinde yalnızca biten rengi değiştirmeniz gerekir. Ayrıca opsiyonel XL mürekkeplerini kullanarak daha az harcayarak daha fazla sayfa basabilir ve otomatik 2 taraflı baskı ile kağıt tasarrufu yapabilirsiniz.

Bulut bağlantılı


Doğrudan buluta gidin. Yazıcı ekranını kullanarak doğrudan internetten baskı alma ve internete tarama özgürlüğünün keyfini çıkarın. Gelişmiş PIXMA Cloud Link sayesinde Facebook, Twitter ve çevrimiçi albümlerinizden saniyeler içerisinde fotoğraf baskısı alabilir; Google Drive, OneDrive ve Dropbox gibi bulut hizmetlere belge baskı/tarama yapabilir ve hatta taranmış dosyaları/görüntüleri doğrudan e-posta üzerinden ekleyip gönderebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler bir PC kullanmadan yapılabilir.*

Akıllı telefon ve tabletle uyumlu


Akıllı telefonunuz hazır olduğunda yazıcı da hazır olur. Sadece akıllı telefonunuza veya tabletinize Canon’un PIXMA Printing Solutions uygulamasını indirin. Bu uygulamayı kullanarak bulut hizmetlerine doğrudan erişebilirsiniz. Hatta Wi-Fi veya internet üzerinden yazıcı durumunu, kılavuzu veya gerçek zamanlı mürekkep seviyelerini bile kontrol edebilirsiniz. Mobil bağlantı seçeneklerinizi tamamlamak için Apple AirPrint ve Google Cloud Print desteği de mevcuttur.

Hızlı yüksek kaliteli baskılar


Yüksek kaliteli baskılarla ailenizi ve arkadaşlarınızı etkileyin. Yüksek ayrıntı seviyeleriyle dolu görüntüleri göstermekten gurur duyacaksınız. Üstelik 5 tekli mürekkep, Canon’un FINE teknolojisi ve 4800 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sayesinde keskin metinlere sahip profesyonel görünümlü belge baskıları alabilirsiniz. Baskı da çok hızlıdır: 12,7 ipm siyah beyaz ve 8,7 renkli ISO ESAT hızları. 10 x 15 cm bir çerçevesiz fotoğraf yaklaşık 44 saniyede elinizde olabilir.

Hızlı ve kolay kullanım


Kolay kullanım, görüntüleme ve bağlantı. Geniş 6,2 cm ekran ile işlev seçme, görüntü önizleme veya bulut hizmetleri kullanma gibi tüm işlemler çok net görünür. Üstelik Otomatik Açma sayesinde aynı ağ üzerindeki bir PC veya mobil cihazdan baskı başlatmak için beklemeye gerek yok.

Yaratıcı oyun


Easy Photo Print+ ile yaratıcılığınızı eğlenerek keşfedin. (PIXMA Printing Solutions uygulaması ile erişilebilir) Tabletinizdeki, PC'nizdeki veya buluttaki görüntüleri kullanarak bu web tabanlı hizmet üzerinden kolayca tebrik kartları, fotoğraf kolajları ve bunlar gibi birçok şeyi tasarlayabilir ve baskısını alabilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PIXMA MG5650, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Only change the ink which runs out

Yalnızca biten mürekkebi değiştirin

4800 dpi

Hassas baskılar için mikroskobik mürekkep damlacıkları

Optional high yield inks

Opsiyonel yüksek verimliliğe sahip mürekkepler

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Print from and scan to the cloud

Buluttan baskı alıp tarama yapın*

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

PIXMA Printing Solutions app

PIXMA Printing Solutions uygulaması

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

  • Hepsi Bir Arada yazıcı – PIXMA MG5650
  • Mürekkep Kartuşu kurulumu
  • Güç kablosu
  • Kurulum CD-ROM'u (CD yalnızca Windows içindir – Mac sürücüleri çevrimiçi olarak mevcuttur)
  • Kullanım kılavuzu ve diğer belgeler

PIXMA MG5650 Derecelendirmeler ve incelemeler