Canon PIXMA MG6450

PIXMA MG6450

Gelişmiş Wi-Fi bağlantısı ve akıllı cihazlar ve buluttan doğrudan yazdırma sunan 5 mürekkepli Fotoğraf Hepsi Bir Arada. Şık, kompakt ve kullanımı kolay bu yazıcı üstün kaliteli baskılar sunar.

PIXMA MG6450

Avantajlar

  • Wi-Fi, baskı, fotokopi ve tarama işlevleri sunan yüksek performanslı, şık Fotoğraf Hepsi Bir Arada
  • Yazıcı ekranından doğrudan bulut baskı, çevrimiçi albümler, sosyal ağlar ve bulut depolamadan baskı yapın
  • Wi-Fi ağı veya Internet üzerinden akıllı cihazlarla kolayca baskı ve tarama yapın
  • PIXMA Printing Solutions uygulamasını indirin ve yazıcınızı uzaktan kontrol edin
  • 7,5 cm renkli ekran, hafıza kartı okuyucu ve Kablosuz PictBridge ile kolay fotoğraf baskısı

Detaylı Özellikler

Canon PIXMA MG6450 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek performanslı Hepsi Bir Arada


Şık ve parlak kaplamasıyla bu yüksek performanslı Hepsi Bir Arada yazıcı gelişmiş 5 mürekkepli sistem kullanır ve hızlı, kaliteli baskı, fotokopi, tarama ve bulut erişim işlevleri sunar. Evinizde kablosuz olarak ve mobil aygıtlarla uzaktan kullanım ve paylaşma için tasarlanmıştır.

Fotoğraf makinesi seçeneği


Yerleşik hafıza kartı okuyucu ve Kablosuz LAN Pictbridge ile fotoğraflarınızı bellek kartlarından veya uyumlu kablosuz fotoğraf makinelerinden doğrudan basabilirsiniz. Ayrıca hafıza kartındaki belgeleri ve fotoğrafları tarayabilirsiniz. Büyük 7,5 cm renkli TFT ekran, seçilen fonksiyonların görüntülenmesini ve görüntülerin ön izlemesini kolaylaştırır.

Bulut baskı


Gelişmiş PIXMA Cloud Link ile doğrudan Internet'ten yazdırın. Facebook, Twitter ve image.canon gibi çevrimiçi fotoğraf albümlerindeki fotoğrafları veya Evernote ve Dropbox gibi bulut hizmetlerindeki belgeleri doğrudan yazıcının büyük ekranından yazdırın. Doğrudan PIXMA Cloud (Bulut) 'dan takvimler oluşturun, yazı malzemeleri ve diğer şablonları indirin.

Akıllı telefon ve tabletle uyumlu


Ultra esneklik için yazıcınızı doğrudan akıllı cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Akıllı cihazlarınızın yanı sıra bulut hizmetlerinden yazdırma ve tarama gerçekleştirmek için Canon PIXMA Printing Solutions uygulamasını indirin. Bu uygulamayla yazıcı durumu, kullanım kılavuzu veya mürekkep seviyelerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Apple AirPrint ve Google Cloud Print desteği sunar.

Tekli mürekkepler ile kaliteli baskılar


5 adet tekli mürekkep sistemi sunan bu Hepsi Bir Arada yazıcıyla yalnızca biten rengi değiştirerek baskı işlemini daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Özel belge siyah ve fotoğraf siyah mürekkeplerin yanı sıra Canon’un FINE teknolojisi ve 4800dpi baskı çözünürlüğüyle olağanüstü ayrıntı seviyesine sahip keskin metin ve görüntü sonuçları elde edin.

Hızlı baskı


Evde hızlı ve kaliteli baskı için ideal olan bu yazıcı 15,0 ipm siyah beyaz/9,7 ipm renkli A4 belge yazdırma hızına sahiptir ve 10x15 cm çerçevesiz fotoğrafı yaklaşık 44 saniyede basar.

Mürekkep ve kağıt parasından tasarruf edin


İsteğe bağlı XL mürekkepler standart mürekkebe göre daha fazla sayfa yazdırmanıza olanak sağlayarak sık baskı alanlar için ideal şekilde değiştirme sürelerini artırır ve sayfa başına %30'a kadar tasarruf sağlar. Otomatik çift taraflı baskı, kullandığınız kağıt miktarını azaltır ve profesyonel görünümlü, çift taraflı belgeler oluşturur.

My Image Garden yazılımı


Tek adres yazılım, fotoğraf düzenleme ve basma, tarama ve çevrimiçi hizmetlere ulaşmaya yönelik çözümler sunar. Yüz tanıma gibi gelişmiş özellikler PC'nizdeki fotoğraflarda arama gerçekleştirmenizi ve istediklerinizi bulmanızı kolaylaştırır.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PIXMA MG6450, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Only change the ink which runs out

Yalnızca biten mürekkebi değiştirin

Optional high yield inks

Opsiyonel yüksek verimliliğe sahip mürekkepler

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

PIXMA Printing Solutions app

PIXMA Printing Solutions uygulaması

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Print directly from cloud

Buluttan doğrudan yazdırın

Built-in card reader

Dahili kart okuyucu

  • Hepsi Bir Arada yazıcı - PIXMA MG6450
  • Mürekkep Kartuşu kurulumu
  • Güç kablosu
  • Kurulum CD-ROM'u
  • Kullanım kılavuzu ve diğer belgeler

PIXMA MG6450 Derecelendirmeler ve incelemeler