Bağlanan kişilerle akıllı yazdırma

Yaratıcılığınıza ilham verin. Herhangi bir cihazdan olağanüstü fotoğraflar yazdırma özelliğine sahip 6 mürekkep sistemimizle etkileyici baskılar elde edersiniz. Kalite ve hız sunmak üzere tasarlanmış bu ürünü akıllı cihazlara ve sezgisel dokunmatik kontroller üzerinden buluta bağlama kolaylığının keyfini çıkarın.

Emily ile Fenakistiskop

Hızlı ve üstün kalitede baskının keyfini çıkarın

Saniyeler içinde üstün kalitede fotoğraflar basın. Göstermekten gurur duyacağınız 9600 dpi çözünürlüklü baskılar ile şimdiye kadar ortaya koyduğumuz en iyi sonucun keyfini çıkarın. Canon'un FINE teknolojisini kullanarak fotoğraflarınızı güzel, zengin renklerle veya olağanüstü siyah beyaz baskılarla ifade edin

Yaratıcı Süreciniz

"Etrafımın ilham kaynağı olarak gördüğüm görüntülerle çevrili olması, onları bastırıp asmak ve ortaya koyduklarımı paylaşmak bana yardımcı oluyor" (Emily, Vine Sanatçısı)
PIXMA MG7700 Serisi görüntüleriniz nerede depolanıyorsa depolansın ilham almanıza olanak tanır. Kameranızı, akıllı cihazlarınızı, hatta bulutunuzu kullanarak görüntülerinizi yüksek kalitede basın ve yaratıcı olun.

Canon'dan yeni mürekkeplerle yüksek kalitede baskı

6 adet tekli mürekkep sistemimizi kullanarak yalnızca 21 saniye içinde çerçevesiz 10 x 15 cm fotoğraflar basarak görüntülerinize can verin. Kolay kullanım için tasarlanan bu üründe yalnızca biten rengi doldurmanız yeterlidir.
Harika siyah ve beyaz görüntülerde gri ve keskin metinler için siyah pigment mürekkeplerin de dahil olduğu renk geliştirmeleriyle baskılarınızın etkileyici olacağına emin olabilirsiniz.

Cihazdan yazıcıya kusursuz bağlantı

İstediğiniz cihazdan baskı alabildiğinizde projenizi oluşturmak çok kolay olur. Canon PRINT uygulamasını kullanarak tabletiniz veya mobil cihazınız üzerinden zahmetsiz biçimde tarayın ve baskı alın. Dahili Wi-Fi Direct® modu, geçici kablosuz ağ oluşturur ve yazıcınızı akıllı cihazınızla eşleştirmenizi kolaylaştırır

Doğrudan bulut üzerinden zahmetsiz biçimde yazdırın ve tarayın

En sevdiğiniz çevrimiçi fotoğraflarınıza can verin

Projelerinizi kolaylaştırmak için çok yönlü yazıcı.
Canon PRINT uygulamasıyla ilham kaynağınız neredeyse oradan baskı yapın. İster Facebook ister Instagram veya bulut platformunuz olsun, bir mobil cihazdan veya doğrudan yazıcıdan dosyalarınıza gözatın ve saniyeler içinde bir kopyasına sahip olun.

Canon'un sezgisel dokunmatik ekranı

Tüm bulut platformlarınıza kolay erişim

Sizin için tasarlandı. Sezgisel dokunmatik panelimizden tüm bulut platformlarınıza ulaşmak yalnızca bir dokunuş uzağınızda.
8,8 cm dokunmatik ekranı kullanarak en iyi görüntülerinizi hızlıca bulun, önizleyin ve yazıcıyla bilgisayar arasında yürümek zorunda kalmadan kusursuzca basın.

Teknik Özellikler

Yalnızca biten mürekkebi değiştirin

Yalnızca biten mürekkebi değiştirin

Opsiyonel yüksek verimliliğe sahip mürekkepler

Opsiyonel yüksek verimliliğe sahip mürekkepler

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Buluttan baskı alıp tarama yapın

Buluttan baskı alıp tarama yapın

Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulaması

Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulaması

Kullanımı kolay dokunmatik panel

Kullanımı kolay dokunmatik panel

Geniş dokunmatik ekran

Geniş dokunmatik ekran

NFC desteğiyle hızlı bağlanın

NFC desteğiyle hızlı bağlanın

Tam teknik özellikleri görüntüleyin

Download drivers, software, firmware and manuals.

Product support

Bu serideki modeller*

* bazı renkler yalnızca belirli mağazalarda olabilir

Aksesuarlar

İlginizi çekebilecek ürünler...

Size uygun yazıcıyı bulmak için PIXMA ev fotoğraf yazıcısı ve Hepsi Bir Arada yazıcı serisini keşfedin.

MG3650

Bu kompakt, Wi-Fi özellikli, Hepsi Bir Arada modeli kullanarak, küçük cihazlara ve buluta kolayca bağlanın. Çift taraflı baskı ve opsiyonel XL mürekkep kartuşları ile hızlı, yüksek kaliteli baskıların, kopyaların ve taramaların keyfini yaşayın.

MG5700 Serisi

Akıllı cihazlar ve bulutla kolay bir şekilde baskı alma ve tarama yapma. Bu çok yönlü, kullanıcı dostu, 5 mürekkepli Hepsi Bir Arada ile güzel fotoğraflar ve belgeler oluşturun.

MG6800 Serisi

Bu yüksek performanslı, 5 mürekkepli Hepsi Bir Arada, Wi-Fi ve dokunmatik ekran özellikleriyle doğrudan akıllı cihazlardan ve bulut depolama hizmetlerinden belgelerinizi yazdırmanızı ve fotoğraflarınızı basmanızı kolaylaştırır.