Canon PIXMA PRO-1

PIXMA PRO-1

Mükemmel kaliteyi yaşayın. Görüntülerinizi fotoğraf stüdyosuna göndermeden bu 12 mürekkepli A3+ yazıcıyla profesyonel ve satabileceğiniz baskılar oluşturun. Yüksek verimlilik ve medya desteği maksimum kar sağlar.

PIXMA PRO1

Avantajlar

  • Standartları belirleyen A3+ fotoğraf yazıcısı
  • Çığır açan 12 mürekkepli sistem
  • Profesyonel renkli ve siyah beyaz baskılar
  • Chroma Optimizer ile tekdüze, kaliteli parlaklık
  • 3 dakikadan az bir sürede A3+ fotoğraf
  • Üstün fotoğraf kalıcılığı
  • Yüksek kapasiteli mürekkep depoları
  • Çok sayıda kağıt desteği

Detaylı Özellikler

Canon PIXMA PRO-1 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Profesyonellere yönelik yüksek kalitede baskı


Profesyonel kaliteli, satılmaya uygun renkli ve siyah beyaz A3+ baskılar oluşturan PIXMA PRO-1, yüksek düzeyde verimliliği sayesinde stüdyo kullanımı ve ticari sergiler için ideal yazıcıdır.

Çığır açan 12 mürekkepli sistem


Renk gamını önemli ölçüde genişleten ve kusursuz bir parlaklık ve net, keskin siyah renkler için yeni Chroma Optimizer uygulamasına sahip olan benzersiz 12 mürekkepli sistemle profesyonel görüntü kalitesini yaşayın. Yeni nesil LUCIA pigment mürekkepleri, üstün görüntü kalıcılığı için kullanılarak baskıların güvenle satılmasına veya sergilenmesine imkan tanır.

Üst düzey siyah beyaz baskılar


Mükemmel ayrıntılara, yumuşak ton geçişlerine ve geleneksel karanlık oda baskılarını anımsatan yoğunluğa sahip güzel nötr baskılar sunan beş özel siyah beyaz mürekkeple üst düzey siyah beyaz baskılar oluşturun.

Olağanüstü görüntü kalitesi


Optimum Görüntü Oluşturma sistemi, fotoğrafın rengini analiz ederek, daha sonra FINE baskı kafasıyla neredeyse kağıttan fırlayıp gelecek kadar gerçekçi bir baskı kalitesi elde etmek üzere kağıda doğru bir şekilde yerleştirilebilecek ideal mürekkep kombinasyonunu ve mürekkep damlası miktarını hassas bir şekilde hesaplar.

Ticari ölçekte verimlilik


Yaklaşık 2 dakika 55 saniyede oluşturulacak galeri kalitesinde A3+ fotoğraf ve yüksek hacimli, ayrı taşınan mürekkep kartuşları mürekkep değişimleri arasındaki çalışma süresini uzatır. Gerçek zamanlı damlacık hacim kontrolü, basılı renk ve mürekkep yoğunluğunu dengeleyerek her baskıda tutarlı çıktı alınmasını sağlar. Ethernet bağlantısı sayesinde PIXMA PRO-1 kolaylıkla paylaşılabilir.

Esnek kağıt desteği


PIXMA PRO-1 Canon ve üçüncü tarafların 10x15 cm'den A3+'ya varan çeşitli türde kağıtlarını destekler ve 356 mm (14 inç) ve daha kalın kağıtlar için özel bir manuel besleme yuvasına sahiptir. Parlak, yarı parlak, mat veya fine art kağıt kullanımınızdan bağımsız olarak, sonucun her galeriyi onurlandıracağından emin olabilirsiniz

Verimli iş akışı ve profesyonel renk kontrolü


Print Studio Pro baskı eklentisi, Adobe Photoshop® ailesi ve Canon Digital Photo Professional ile sorunsuzca çalışır ve tüm baskı ayarları tek yerden yapılarak birden fazla görüntüyü basmanıza imkan tanır. Ortam Işığı Düzeltme ile baskı renklerini baskının gösterileceği ışıklandırma türüne otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Color Management Tool Pro yazılımı, ideal çıktı kalitesi elde etmek üzere X-Rite renk yönetim araçlarını (ColorMunki dahil) kullanarak özel ICC profilleri oluşturmanıza imkan tanır.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PIXMA PRO-1, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Micro ink droplets for precise print
High resolution photo printing
Superb photolab-quality print head
Only change the ink which runs out
High longevity pigment ink
Chroma Optimizer clear ink
Prints up to A3+ and 35cm wide
Use and share over network
Print plug-in for photo applications
Print directly onto disc
Direct printing from camera

PIXMA PRO-1 Derecelendirmeler ve incelemeler

PIXMA PRO-1 Video

PRO-1 Ürün Yazılımı Güncelleştirmesi

Renk eşleşmeli baskı için geliştirilmiş ekran
Kanvas desteği
Daha fazla desteklenen kağıt

PIXMA-Output.jpg

PIXMA Pro

Bir fotoğrafın yolculuğunda attığı son adım, ilk adımı kadar önemlidir.

My Image Garden

Yaratıcı baskı fikirlerine ilham verecek, fotoğraflarınızı düzenlemeyi kolaylaştıracak yazılım.

My_Image_Garden