Canon PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10

Bu 10 mürekkepli A3+ fotoğraf yazıcısıyla galeri kalitesinde, alıcı bulabilir baskılar oluşturun. Profesyonel kalitede, olağanüstü renkli ve siyah beyaz baskılar, çok yönlü kağıt desteği ve gelişmiş bağlantı olanakları sunuyor.

PIXMA PRO10

Avantajlar

  • Galeri kalitesinde, A3+ fotoğraf yazıcısı
  • 10 mürekkepli pigment bazlı sistem
  • Profesyonel renkli ve siyah beyaz baskılar
  • Eşit, kaliteli parlaklık ve derin siyahlar
  • Olağanüstü görüntü kalıcılığı
  • Verimli iş akışı için baskı eklentisi
  • Çok sayıda kağıt desteği
  • Gelişmiş bağlantı olanakları

Detaylı Özellikler

Canon PIXMA PRO-10 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Galeri kalitesinde fotoğraflar


10 mürekkepli sistem özellikli PIXMA PRO-10 10x15 cm'den A3+ ve hatta 35 cm (14”) genişliğine kadar farklı boyutlara sahip olağanüstü ve profesyonel baskılar oluşturabilir. Sergi baskıları oluşturmak ve galeri kalitesinde fotoğraflar satmak isteyen fotoğrafçılar için ideal seçimdir.

Profesyonel renk


LUCIA pigment bazlı mürekkepler, inanılmaz bir tutarlıklık ve olağanüstü görüntü kalıcılığıyla güçlü ve ilham veren sonuçlar sağlar. 10 mürekkepli sistem, baskıya görüntünün canlılığını ve ayrıntısını vererek geniş bir renk gamı oluşturur.

Çarpıcı siyah beyaz baskılar


PIXMA PRO-10, yumuşak ton geçişleriyle çok hoş siyah beyaz fotoğraflar oluşturmanızı sağlayan üç ayrı siyah beyaz mürekkep içerir. Mat siyah ve fotoğraf siyahı mürekkepler her zaman baskı işlemi için kullanılabilir. Böylece, fotoğraf kağıdı parlaktan mata çevirdiğinizde mürekkep israfı yapmazsınız.

Eşit parlaklık


Chroma Optimizer net mürekkep, parlak ve yarı parlak kağıtların baskılı alanlarında kullanılır. Böylece, siyahların yoğunluğu artırılır, renk gamı genişletilir ve yüksek ölçüde eşit parlak yüzeye sahip fotoğraf baskıları sunulur.

Kalite ve hız


PIXMA PRO-10'da yüksek oranda ayrıntılı ve grensiz fotoğraflar için 4800 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sunan 4 pl mürekkep damlacıklı bir FINE teknolojisi baskı kafası bulunur. Dört dakikadan daha kısa bir sürede kenarlıklı A3+ galeri kalitesinde renkli veya siyah beyaz baskı alabilirsiniz.

Verimli iş akışı


Yeni Print Studio Pro eklentisi profesyonel baskı iş akışını kolay ve verimli hale getirir. Büyük fotoğraf uygulamaları ile uyumlu olan bu baskı eklentisi tüm baskı ayarlarını kullanımı kolay bir menüde birleştirir.

Renk eşleşmesi


Canon’un yeni PROFESYONEL Modu (yazıcı sürücüsü renkli profil) yazdırılan renklerin ekranda görünenlerle tam olarak eşleşmesini sağlamaya yardımcı olur. Daha yüksek renk hassasiyeti için benzersiz ICC profilleri oluşturabilir veya Canon'un Colour Management Tool Pro yazılımını kullanarak yazıcıya ince ayar yapabilirsiniz.

Kağıt seçimi


Seçtiğiniz görünüm ve formattaki kağıda yazdırın. Canon'un orijinal fotoğraf kağıtları desteklenir, buna ek olarak Hahnemühle, Ilford ve Canson gibi tanınmış üreticilerin birçok kağıdı için Canon'un ICC profillerini indirip kullanabilirsiniz.

Bağlantı


Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı sayesinde yazıcıyı istediğiniz yere koyabilirsiniz. Evde çalışan fotoğrafçılar veya küçük stüdyolar için mükemmel bir seçimdir. Canon’un Easy-PhotoPrint veya Apple AirPrint'i kullanarak fotoğrafları doğrudan akıllı telefon ve tabletlerden yazdırın.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PIXMA PRO-10, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Micro ink droplets for precise print

Hassas baskılar için mikroskobik mürekkep damlacıkları

High resolution photo printing

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf baskısı

Superb photolab-quality print head

Fotoğraf stüdyosu kalitesinde olağanüstü baskılar yapabilen baskı kafası

Only change the ink which runs out

Yalnızca biten mürekkebi değiştirin

High longevity pigment ink

Dayanıklı yüksek pigmentli mürekkep

Chroma_Optimizer_Clear_Ink

Chroma Optimizer

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Print plug-in for photo applications

Fotoğraf uygulamaları için baskı eklentisi

One-stop creative software

Tek Nokta yaratıcı yazılım

Print directly onto disc

Doğrudan disk üzerine yazdırın

Prints up to A3+ and 35cm wide

A3+ boyutu ve 35 cm genişliğine kadar baskı

PIXMA PRO-10 Derecelendirmeler ve incelemeler