Mürekkep maliyetinizi azaltın

top-banner.jpgCanon'un orijinal mürekkepleri en iyi kalite, uzun ömürlü sonuçlar ve güvenilirlik sağlar. Yüksek verimliliğe sahip XL kartuşlarla kaliteden ödün vermeden orijinal Canon mürekkeplerde tasarruf edin. İkili ve Çoklu Paketlerde tasarruf edebilirsiniz. Bu kullanışlı paketler sarf malzemelerini ayrı ayrı satın almanız halinde ödeyeceğiniz fiyatın altında bir fiyatla satışa sunulmaktadır.

XL Mürekkeplerle sayfa başına %50 tasarruf edin

XL Mürekkeplerle sayfa başına %30 tasarruf edin

XXL Mürekkep ile 1000 sayfaya kadar baskı imkanı

XL-banner_XL.JPG

XL Kartuşlar

Daha az malzemeyle daha fazla yazdırın

Benzer ürünlere kıyasla çok daha fazla yazdırma işlemi yapabilmenizi sağlayan PIXMA XL ve XXL mürekkepler, kartuş değiştirme süresini uzattığından çok yazdırma işlemi yapanlar için idealdir. Orijinal Canon XL mürekkepleri sayfa başına tasarruf yapmanızı sağlar; böylece kaliteden ödün vermeden daha az ödeyerek daha fazla çıktı alabilirsiniz.

XL-banner_Multi.jpg

Çoklu paketler

Rahatlık ve tasarruf

Çoklu paketlerde aynı yazıcı için iki veya daha fazla türden kartuş bulunur. Bu paketler sıkça birlikte kullanılan mürekkepleri bir araya getirerek size rahatlık ve tasarruf sağlar.

XL-banner_Twin.jpg

İkili Paketler

Yüksek hacimde baskı için

İkili veya Üçlü Paketlerde aynı mürekkepten iki ya da üç tane bulunur. İnanılmaz tasarruf fırsatları sağlayan bu paketler, yazıcılarını sık kullanan kullanıcılar ve yüksek hacimde baskı yapılan ortamlar için idealdir.

Standart kapasitedeki muadillerine göre sayfa başına yapılan tasarruflar Canon kartuşlarının tavsiye edilen parekende satış fiyatlarına ve XL mürekkeplerin sayfa verimliliğine (ISO/IEC 24711 standardı) bağlıdır.