Canon imagePROGRAF PRO-1000

Harika A2 masaüstü yazıcı ile görüntülerinize hayat verin

Üst seviye renk ve ayrıntı sunan imagePROGRAF PRO-1000 A2 masaüstü yazıcıyla mükemmel kalitede baskı alın. Gelişmiş 12 mürekkepli sistem, görüntülerinize hayat verir.

Kağıttaki mürekkebin büyüsü

imagePROGRAF PRO-1000'in muhteşem özelliklerini keşfetmek ve Canon Kaşifi usta fotoğrafçı Clive Booth'un büyük bir etkiye sahip güzel baskılar yaratarak fotoğraflarına nasıl hayat verdiğini dinlemek için aşağıdaki filmleri izleyin. Aslında cevap oldukça basit, Clive Booth'un da söylediği gibi "Kağıttaki mürekkebin bir büyüsü vardır."

Göz alıcı görüntü kalitesi üretin

Olağanüstü baskı sonuçları

Görüntülerinizi bir üst düzeye çıkararak olağanüstü sonuçlara ulaşın. Fotoğrafların kalitesini ve orijinalliğini koruyan mükemmel baskılar, müşterilerinizi etkiler ve çalışmanızı güvenle sergileyip satmanızı sağlar.

PRO-1000
PRO-1000

A2'ye varan boyutlarda çarpıcı baskılar

Kaliteden ödün vermeden A2'ye varan boyutlarda etkileyici ve çerçevesiz görüntüler basma keyfini yaşayın. Yüksek baskı hızlarından ve renk doğruluğundan yararlanın: Parlak, mat, fine art kağıtları ve kanvas gibi desteklenen ortam çeşitleriyle arzuladığınız görüntüye ve hisse sahip olmayı garantileyin.

Hiç olmadığı kadar çok detay ve renk

Yeni LUCIA PRO 12 mürekkepli sistemle görüntüleriniz baskıda yeniden doğacak. LUCIA PRO mürekkep için yeni geliştirilen mikro kapsül malzeme; daha geniş renk gamı ve hiç olmadığı kadar belli olan detaylarla daha yüksek renk seviyeleri sunar. Karanlık alanlarda renk ve detayların geniş dinamik aralığı, 4x6 inç baskılardan A2 boyutundaki baskılara kadar fotoğraflarınızdaki tüm ayrıntıları yakalar.

Gelişmiş ışık yansıması ve azaltılmış yaldızlama

Canon'un Chroma Optimizer mürekkep teknolojisi, parlak kağıda baskı alınırken eşit parlaklık sunulmasını sağlar. Baskı alınmış görüntüye uygulanan Chroma Optimizer, bitmiş baskıda doğal renk üretimi sağlamak için yüzey yansımasını düzenler. Bu üretimle koyu siyah yoğunluğuna sahip görüntüler oluşturulur ve baskılarınızda istenmeyen yaldızlama etkisi önlenir.

PRO-1000
PRO-1000

Çarpıcı Siyah Beyaz Baskılar

LUCIA PRO mürekkep sisteminin dört özel siyah beyaz mürekkebi olan fotoğraf siyah, mat siyah, gri ve fotoğraf gri sayesinde doğal tonlarda olağanüstü siyah beyaz baskılar elde edebilirsiniz.

Kullanım kolaylığıyla yüksek hızlı sonuçlar

PRO-1000

Profesyonel ve işlevsel tasarım

imagePROGRAF PRO-1000 yazıcı mükemmel kalitenin simgesi olan kırmızı çizgisini EOS serilerinden alır. Profesyonel ve işlevsel tasarımla bu masaüstü modeli, profesyonel ve amatör fotoğrafçılar için bir ilham kaynağıdır. Hassas mürekkep nüfuzu için sağlam bir şasiye ve daha ağır kağıt türleriyle çalışabilmeniz için ilave el ile besleme tepsisine sahiptir.

Yüksek hacimli kullanımlar için yüksek verim

Yüksek kapasiteli 80 ml mürekkep kartuşları, mürekkep değiştirme sıklığını azaltır; değiştirmesi kolay bakım kartuşu ise yüksek hacimli baskı kullanıcıları için verimi artırır. 12 mürekkep de yazıcının ön tarafından doldurulur ve açılır kapağın arkasında muhafaza edilir.

PRO-1000

Mürekkepten ve zamandan tasarruf edin

Özel mat siyah ve fotoğraf siyah püskürtme uçları, mürekkep israfını önler ve kullanılan ortam tipine göre geçiş yapılırken zaman kazandırır.

PRO-1000

PRO-1000

Girdiden çıktıya kadar sorunsuz iş akışı

Canon Kaşifi Clive Booth ile baskı iş akışı

PRO-1000

Esnek ayarlar ve renk yönetimi

Canon'un Print Studio Pro eklentisindeki yeni ekran düzeni, en iyi kalitede baskılar almanıza yardımcı olmak için yazıcı, kağıt, düzen ve renk ayarlarını yapmanızı kolaylaştırır. Memnun kaldığınız favori ayarlarınızı oluşturabilir ve ne zaman isterseniz bu ayarlara dönebilirsiniz. Renk yönetimi her zamankinden kolaydır: Basit bir kutuyla ICC profilini seçebilir, oluşturma amacını belirleyebilir ve yepyeni yazılım provası özelliğini kullanabilirsiniz.

Güncellenmiş Print Studio Pro eklentisi

Print Studio Pro eklentisi, görüntüleriniz ve bitmiş baskılarınız arasındaki mükemmel iş akışı bağlantısıdır. Eklentinin yeni "Kontrast üretimi" özelliği mükemmel keskinlik ve netlik ile baskı alınacak yüksek detaylı görüntüler sunar.

İş akışında geliştirilmiş kullanım

Kablosuz ve bulut tabanlı bağlantıyla üretkenliğinizi ve verimliliğinizi artırın. Canon PRINT uygulamasını iOS veya Android cihazınıza indirin ya da masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızın Wi-Fi bağlantısıyla baskı alın. PictBridge ile uyumlu fotoğraf makinelerinde doğrudan Wi-Fi üzerinden de baskı alabilirsiniz.

PRO-1000

PRO-1000

Canon’un "Aslından farksız" iş akışı

imagePROGRAF PRO-1000, Canon EOS fotoğraf makinesi kullanıcılarının amaca yönelik tasarlanmış fotoğraf ve baskı yazılımı Dijital Photo Professional ve Print Studio Pro eklentisini kullanarak güven içinde görüntülerini basmalarını sağlar. Bu benzersiz Canon giriş-çıkış iş akışı, bir yanda kullanıcıların Canon EOS görüntülerini düzenleyip basmasını sağlarken aynı zamanda görüntülerin ilk çekildiği andaki orijinal ayrıntılarını ve netliğini korur.

PRO-1000

Canon Kaşifi Clive Booth'un baskı ipuçları

Galeri

Teknik Özellikler

f1_8-2_8

Chroma Optimizer

1,0 tipi CMOS simgesi

Kullanıcı dostu renkli ekran

DIGIC 7

Yalnızca biten mürekkebi değiştirin

Full HD 60p

Dayanıklı yüksek pigmentli mürekkep

Prints up to A2

A2'ye varan boyutlarda baskılar

Micro ink droplets for precise print

Hassas baskılar için mikroskobik mürekkep damlacıkları

Wi-Fi & Ethernet connectivity

Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı

Print plug-in for photo applications

Fotoğraf uygulamaları için baskı eklentisi

Kutunun içeriği

Ödüller

Sizin için seçtiklerimiz