PRO Fotoğraf Yazıcıları


A3 Profesyonel Inkjet Fotoğraf Yazıcıları

PIXMA profesyonel fotoğraf yazıcılarıyla görüntülerinizi yaratıcı bir şekilde kontrol edin. 8, 10 veya 12 mürekkepli sistemler sunan bu mürekkep püskürtmeli A3 fotoğraf yazıcılar istediğiniz görüntü sonuçlarına ulaşmanızı sağlar.

A2 Profesyonel Inkjet Fotoğraf Yazıcısı

Kaliteden ödün vermeden A2'ye varan boyutlarda etkileyici görüntüler basma keyfini yaşayın. Yüksek baskı hızlarımız ve renk kalibrasyonumuzdan yararlanın: Parlak, mat, güzel sanatlar kağıtları ve kanvas gibi desteklenen ortam çeşitleriyle arzuladığınız görüntüye ve hisse sahip olursunuz.

Profil belirleme

Renk Yönetimi Yazılımı ile ICC profilleri oluşturma

Spektrometrenizi ve Canon'un Color Management Tool Pro yazılımını kullanarak yazıcınız, kağıdınız ve benzersiz iş ortamınız için optimize edilmiş özel ICC profillerini kolaylıkla oluşturun. Yazılım, geniş bir X-Rite kalibrasyon cihazı aralığıyla (Eye-One PRO, Color Munki) taranabilen ölçüm çizelgeleri yazdırma özelliğine sahip kolay anlaşılır bir yazılım sihirbazı sunar, böylece talep ettiğiniz yüksek renk kalitesi ve hassasiyete ulaşmanıza yardımcı olur.


Mürekkebi kağıda aktarma

Profesyonel fotoğraf yazıcıları serimizle ortaya çıkarılan olağanüstü görüntü kalitesi sizin tutkunuzla bizim teknolojimizin mükemmel bir bileşimidir. Canon bugün sahip olmaktan keyif aldığınız sonuçlar ortaya çıkarmak için FINE baskı kafası teknoloji sistemleri ve üstün kaliteli mürekkeplere yıllardır yatırım yapmaktadır. Profesyonel, pigment bazlı 12 ile 10 mürekkepli sistem ve uzman boya bazlı 8 mürekkepli sistem seçenekleriyle yaratıcı ve kurumsal kullanıcılar, olağanüstü baskı kalitesine en düşük maliyetle ve mümkün olan en verimli şekilde ulaşmak için en iyi A3 veya A2 fotoğraf yazıcılarına sahip olurlar.

Siyah beyaz baskılar

Özel tek renkli mürekkepler ve "Siyah Beyaz Fotoğraf Baskısı" sürücü ayarının yanı sıra eşit parlaklık ve zengin siyah yoğunluğu sağlayan Chroma Optimizer gibi özelliklerle Canon profesyonel yazıcı serisi profesyonel tek renkli baskıda yeni kalite seviyeleri sunar.


PIXMA Profesyonel Fotoğraf Yazıcınıza Yönelik Destek

PIXMA Profesyonel Fotoğraf Yazıcınıza yönelik sürücü, bellenim ve kılavuzları indirin, çevrimiçi teknik destek ve sorun giderme kaynaklarına erişin.

Önceki Profesyonel Mürekkep Püskürtmeli yazıcıları arama

Arşivdeki ürünler bölümümüzde önceki PIXMA Profesyonel Fotoğraf Yazıcısı modellerinin teknik özellik ve uyumlu sarf malzemesi bilgilerini bulabilirsiniz.