PRO Fotoğraf Yazıcıları


A3 Profesyonel Inkjet Fotoğraf Yazıcıları

PIXMA profesyonel fotoğraf yazıcılarıyla görüntülerinizi yaratıcı bir şekilde kontrol edin. 8, 10 veya 12 mürekkepli sistemler sunan bu mürekkep püskürtmeli A3 fotoğraf yazıcılar istediğiniz görüntü sonuçlarına ulaşmanızı sağlar.

A2 Profesyonel Inkjet Fotoğraf Yazıcısı

Kaliteden ödün vermeden A2'ye varan boyutlarda etkileyici görüntüler basma keyfini yaşayın. Yüksek baskı hızlarımız ve renk kalibrasyonumuzdan yararlanın: Parlak, mat, güzel sanatlar kağıtları ve kanvas gibi desteklenen ortam çeşitleriyle arzuladığınız görüntüye ve hisse sahip olursunuz.

Print Studio Pro

Canon Print Studio Pro eklentisi, görselinizden baskısı tamamlanmış ürüne kadar tüm aşamalarda mükemmel iş akışı sağlar. PIXMA profesyonel yazıcılar için özel olarak geliştirilen bu benzersiz yazılım, mükemmel kalitede fotoğraf baskısına kolayca ulaşmanızı sağlar.

Onaylanan kağıtlar

Yaratıcı seçeneklerinizi artırmak için PIXMA profesyonel yazıcılarınıza Baryta, Fine Art veya Canvas'ın da aralarında yer aldığı birçok farklı uzman kağıt çeşitleri yükleyebilirsiniz. ICC profillerinin diğer önde gelen kağıt üreticileri tarafından üretilen kağıtlar için nasıl kullanıldığını ve indirildiğini inceleyin. 

Canon Kağıtları

Canon’un farklı fotoğraf kağıdı çeşitleri parlak, yarı parlak, mat ve lustre kağıt seçenekleri içerir. Bu kağıtlar LUCIA veya ChromaLife100+ mürekkeple birleştiğinde fotoğraflarınızın ruhunu yansıtan ve sonraki nesillere ilham veren mükemmel baskılar ortaya çıkar.

Profil belirleme

Renk Yönetimi Yazılımı ile ICC profilleri oluşturma

Spektrometrenizi ve Canon'un Color Management Tool Pro yazılımını kullanarak yazıcınız, kağıdınız ve benzersiz iş ortamınız için optimize edilmiş özel ICC profillerini kolaylıkla oluşturun. Yazılım, geniş bir X-Rite kalibrasyon cihazı aralığıyla (Eye-One PRO, Color Munki) taranabilen ölçüm çizelgeleri yazdırma özelliğine sahip kolay anlaşılır bir yazılım sihirbazı sunar, böylece talep ettiğiniz yüksek renk kalitesi ve hassasiyete ulaşmanıza yardımcı olur.

PIXMA PRO Output

Mürekkebi kağıda aktarma

PIXMA profesyonel fotoğraf yazıcıları serisiyle ortaya çıkarılan olağanüstü resim kalitesi sizin tutkunuzla bizim teknolojimizin mükemmel bir bileşimidir. Canon bugün sahip olmaktan keyif aldığınız sonuçlar ortaya çıkarmak için FINE baskı kafası teknoloji sistemleri ve üstün kaliteli mürekkeplere yıllardır yatırım yapmaktadır. Profesyonel, pigment tabanlı 12 ve 10 mürekkepli sistem ve uzman boya tabanlı 8 mürekkepli sistem seçenekleriyle, yaratıcı ve kurumsal kullanıcılar olağanüstü baskı kalitesine en düşük maliyetle ve mümkün olan en verimli şekilde ulaşmak için en iyi A3 fotoğraf yazıcılarına sahip olurlar.

Siyah beyaz baskılar

Özel 3 veya 5 adet tek renkli mürekkep ve ‘Siyah Beyaz Fotoğraf Baskısı’ sürücü ayarının yanı sıra eşit parlaklık ve gelişmiş siyah yoğunluğu sağlayan Chroma Optimizer gibi özelliklerle PIXMA profesyonel yazıcı serisi profesyonel tek renkli baskıda yeni kalite seviyeleri sunar.

PIXMA Profesyonel Fotoğraf Yazıcınıza Yönelik Destek

PIXMA Profesyonel Fotoğraf Yazıcınıza yönelik sürücü, bellenim ve kılavuzları indirin, çevrimiçi teknik destek ve sorun giderme kaynaklarına erişin.

    Önceki Profesyonel Mürekkep Püskürtmeli yazıcıları arama

    Arşivdeki ürünler bölümümüzde önceki PIXMA Profesyonel Fotoğraf Yazıcısı modellerinin teknik özellik ve uyumlu sarf malzemesi bilgilerini bulabilirsiniz.